Bizon-wyp - Tulzo
Double click for enlarge
SKU: 180dm-wyp

Bizon-wyp

SALE

Stan: Nowy produkt

100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality Clothes119.00 zł 39.90 zł


i zobacz jak Twój świat nabiera kolorów :)

Ten produkt nie podlega reklamacji!
Zjeżdżamy z ceny
Darmowa przesyłka
od 120 zł


Jeżeli jesteś zwolennikiem bluz moro z nadrukiem to w sklepie Tulzo mamy coś dla Ciebie. Dodatkowo byk to zwierzę, które posiada ostry temperament, a więc tylko nieliczni będą w stanie go okiełznać. Sądzisz, że masz na tyle odwagi żeby podjąć się tego trudnego zadania? Życzymy powodzenia!

Zaledwie po jednym praniu nie będziesz wiedział gdzie nadruk się zaczyna, a gdzie kończy. Nasz unikalny proces technologiczny drukowania dosłownie wypycha wzór z koszulki sprawiając iż jest on wyraźny, a kolory są jak żywe. Każda koszulka jest ręcznie farbowana i jest to produkt unikalny i niepowtarzalny. Koszulka jest zrobiona ze 100% miękkiej i trwałej bawełny. Będzie służyła Ci latami. Dokładamy wszelkich starań abyś był zadowolony z naszych koszulek dlatego używamy do produkcji koszulek materiałów najwyższej jakości. Wszystkie nasze produkty szczycą się mianem „Premium Quality Clothes”. W związku z tym, iż każdy nasz produkt jest ręcznie i indywidualnie robiony kolorystyka czy wzór może nieznacznie odbiegać od tego co widać na zdjęciach.


Koszulka „Bizon” przyciąga wzrok estetyką wykonania i niebanalnym nadrukiem. Dzięki niej możesz wyróżnić się z tłumu i pokazać swój niebanalny styl. Koszulka uszyta jest z najwyższej jakości bawełny. Reglanowe rękawy wykonano z tkaniny moro. Korpus bluzki uszyty jest z tkaniny barwionej na głęboką czerń. Nadruk wykonany indywidualnie, ręcznie, drukarką 3D, wyróżnia się trwałością i ostrością kolorów. Koszulka sprzedawana jest w dwóch odcieniach i w pełnej rozmiarówce. Pasuje do worka moro.

KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT KUPILI RÓWNIEŻ:

Do Góry