Sortuj:
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesBluzy z nadrukiem zwierząt to stała pozycja w naszym sklepie. Nie mamy pojęcia jakie jest Twoim ulubionym, natomiast wiemy, że po założeniu tej bluzy obudzi się w Tobie prawdziwa bestia. Niedźwiedź grizzly potrafi zniszczyć wiele przeszkód które stoją na drodze gdy jest rozwścieczony, a Ty? Na ile Cię stać? :-)
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesPiękna, długowłosa z hipnotyzującym wzrokiem... Bluza z nadrukiem Daenerys powinna znaleźć zainteresowanie u osób, które od samego początku do końca śledzą kultowy już serial "Gra o Tron". Mamy nadzieję, że masz wystarczająco miejsca w swojej garderobie żeby wpuścić tam tą przepiękną kobietę z długim warkoczem? :)
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesNie ma to jak Daryl! Wojownik z krwi i kości, którego lepiej nie denerwować, ponieważ ta decyzja może okazać się tragiczna w skutkach. Nie ma drugiej takiej osoby jak on, która tak dobrze posługuje się bronią. Sądzisz, że masz w sobie coś z Daryla? Cieszymy się, ponieważ ta bluza bez kaptura została stworzona z myślą o Tobie.
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesDla jednych symbol wielkiego pecha, a dla innych zaś niesłychanego szczęścia. Bluza z nadrukiem czarnego kota już teraz wjechała do oferty naszego sklepu! Mamy nadzieję, że nadal są tutaj zwolennicy zwierząt i z chęcią przyjmą taką bluzę do swojej ubraniowej kolekcji? Będziemy bardzo zadowoleni! :-)
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesDla nas czarny kot nigdy nie był i nie będzie symbolem pecha, a wręcz przeciwnie wiele razy przyniósł nam szczęście. Nie wierzymy w stereotypy dlatego jeśli jesteś podobnego zdania, a ta bluza z nadrukiem kota wpadła Ci w oko to bądź ostrożny. Lada moment, a wpadnie do Twojej szafy! Upewniłeś się czy jest tam wystarczająco dużo wolnego miejsca?
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesW sklepie Tulzo nigdy nie zabraknie miejsca na nudę. W swojej ekipe posiadamy osoby, które mają niezbędne doświadczenie aby rozkręcić niezapomnianą imprezę. Bluza z nadrukiem kota przypadła Ci do gustu? Żaden problem. Od teraz dostępna jest tylko u nas! :)
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesLabradory to psy bardzo urocze i przede wszystkim mądre, które są wykorzystywane do niesienia pomocy ludziom. Bardzo dobrze odnajdują się w kontaktach z dziećmi i starszymi osobami. Wszystkim miłośnikom polecamy zakup bluzy z nadrukiem szczeniaka labradora czekoladowego. Prawda, ze jest słodki? :)
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesW naszym sklepie nie brakuje i nigdy nie będzie brakowało bluz z nadrukiem zwierząt takich jak ta. Wiemy, że są przez Was bardzo lubiane dlatego tym razem prezentujemy buldożka francuskiego, który zna się na stylu. Mucha pod szyją oraz czarne okulary dodają mu elegancji. Ten to z pewnością ma branie!
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesPodobnie jak ten goryl zastanawiasz się czy taka bluza z nadrukiem będzie Ci pasować? Rozwiej wszelkie wątpliwości i nie czekaj. Sądzimy, że w ubraniach od Tulzo każdy wygląda stylowo. Potrafisz się z nami zgodzić? Jest tylko jeden sposób żeby to sprawdzić, a jeżeli nie masz jeszcze ubrań z naszej oferty to zapraszamy do składania zamówień! :)
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesTe małe, a na co dzień nie zauważalne stworzonka są bardzo urocze jakby im się bliżej przyjrzeć. Jaskrawo zielona bluza z nadrukiem żaby z pewnością spodoba się zwolennikom świata natury. Musisz uważać, ponieważ te płazy są bardzo skoczne i wystarczy chwila nieuwagi, a wskoczy Ci do szafy! Trzeba być bardzo czujnym...
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesPatrząc w oczy tego wilka można dostrzec coś specjalnego. Te zwierzęta mają niezwykle hipnotyzujący wzrok. Jednak nie ma się czego obawiać - nie są agresywne w stosunku do ludzi. Ciekawe czy ktoś z Was wie jak oswoić takie dzikie zwierzę... o ile w ogóle się da? :)
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesTygrysy to piękne zwierzęta, ale niestety często są zbyt groźne aby człowiek mógł nawiązać z nimi bliższy kontakt. Tylko nie liczni wiedzą jak do nich podejść aby nikomu nie stała się krzywda. W naszym sklepie możliwe jest zamówienie takiej bluzy z nadrukiem aby choć trochę poczuć w sobie duszę dzikiej bestii. Co o niej sądzisz, podoba Ci się?
217.00 zł77.00 zł
-65 %


Lew

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesNiepodważalny król dżungli. Swoją osobowością i stylem bycia budzi respekt u wielu innych osobników. Lepiej nie wchodzić mu w drogę gdyż w nerwach jest zdolny do wszystkiego. Czujesz w sobie bestię? Bluza bez kaptura taka jak ta doskonale do Ciebie pasuje? Tulzo dba o swoich klientów dlatego już teraz zapraszamy do składania zamówień!
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesI stało się! Rok szkolny oficjalnie rozpoczęty. Pora brać się za naukę i przykładać do odrabiania zadań domowych, bo w przeciwnym razie ten kot-nauczyciel nie będzie zbytnio zadowolony... możecie zgłosić jedno nieprzygotowanie, ale Tulzo zawsze jest przygotowane na stylowe bluzy z nadrukiem dla naszych klientów! :)
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesTaka bluza z nadrukiem posiada nie tylko świetną kolorystykę, ale przede wszystkim głównego bohatera jakim jest jamnik! Wystarczy raz spojrzeć w jego oczka i już widać, że promieniuje miłością i niesamowitą pozytywną energią. Należysz do szerokiego grona osób kochającego psy? Bluza już na Ciebie czeka :)
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesPiękne, ale za to jakie groźne! Nie wydaje nam się aby wśród Was znalazł się odważny śmiałek, który podejdzie do niedźwiedzia polarnego. Z takimi bestiami nigdy nic nie wiadomo dlatego polecamy również obserwować swoje garderoby i szafy gdyż nawet nie wiadomo kiedy, a może się tam pojawić. Oby tylko z dobrymi intencjami... :)
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesTen kot spryciula wyłączył sobie budzik i nadal śpi sobie w najlepsze... nie chcemy być nie mili, ale już dawno była pora na pobudkę! Jeżeli jednak ktoś z Was pragnie przygarnąć tego uroczego śpiocha do siebie to bluza z nadrukiem taka jak ta tylko czeka aż wygodnie ułoży się w szafie. Ciekawe kiedy ten rudy w końcu się obudzi...
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesKojarzycie psa z kultowego już serialu "Rodzina zastępcza"? Tamten wabił się "Śliniak", a ten uroczy pies na którego patrzysz to jego kuzyn z krwi i kości. Tak samo jak tamten nigdy nie zapomina o uśmiechu i bardzo szybko przywiązuje się do ludzi. Uwielbia leżeć na poduszkach w garderobie. Masz u siebie miejsce?
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesStraszne bluzy i koszulki również są obecne w ofercie naszego sklepu. Najlepsze jest to, że akurat tym razem udało nam się trafić na wesołego kościotrupa, bo jak widzicie uśmiech nie schodzi mu z twarzy. Patrzy się wprost na Ciebie czyżbyś to Ty poprawiał mu humor? Mamy nadzieję, ze tak i szybko się zaprzyjaźnicie!
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesNasz sklepowy pupilek już teraz dostępny jest na bluzach z nadrukiem. Postanowiliśmy pokazać go światu, ponieważ jak sami widzicie urok i słodycz to dwa przymiotniki, które idealnie go opisują. Już teraz może pojawić się u Ciebie w domu. Jesteś upewniony, że masz dla niego odpowiednie miejsce? :-)
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesFanatycy bluz z nadrukami zwierząt łączcie się! Urok i słodycz to dwa przymiotniki, które perfekcyjnie opisują tego kotka. Zwierzątka takie jak te potrzebują dużo miłości oraz uwagi więc jeśli sądzisz, że jesteś w stanie zapewnić mu to wszystko to z chęcią Ci zaufamy. Tulzo wie, że nasi klienci są porządni! :)
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesEfektowne bluzy z nadrukiem zwierząt to standard w sklepie Tulzo. W tym przypadku celowaliśmy w zwolenników czworonogów jakimi są psy. Szczególną rasą, która przypada Ci do gustu jest Husky? Wygląda na to, że lepiej nie mogłeś trafić! Bądź czujny, bo lada moment, a wielkim susem wskoczy do Twojej szafy!
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesTygrysy być może wyglądają słodko i beztrosko, ale jak wielu z nas zdaje sobie sprawę pozory mogą mylić. Prawda jest taka, że dzikiej bestii nie można poskromić, a przynajmniej tak nam się wydaje. Jeżeli bluza z nadrukiem tygrysa przypadła Ci do gustu, a sam czujesz, że posiadasz z nim cechy wspólne w takim razie nie ma co czekać. Złóż zamówienie i wyzwól bestię!
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesMistrzowie pływania? Znamy sporo sławnych osobistości, a ten wyjątkowy Husky przypłynął do nas z odległych lądów. Podobno nie ma lepszego pływaka od niego, a każdą wolną chwilę spędza na treningu by doskonalić swoje umiejętności i pobijać coraz to kolejne rekordy. Masz ochotę na basen i krótki wyścig? :)
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesDla wielu sowa to symbol szczęścia dlatego sądzimy, że bluza z nadrukiem taka jak ta również może okazać się dla kogoś szczęśliwa. Oczy skoncentrowane w jednym punkcie zdają się być skierowane w Twoją stronę. Zostawiłeś otwarte drzwi od garderoby? Uważaj, bo możliwe, że zaraz tam wleci! Pozdrawiamy wszystkich miłośników ptaków :)
217.00 zł77.00 zł
Sortuj:
Do Góry