Sortuj:
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesPorażki to normalna rzecz w życiu człowieka jednak wygrywa tylko ten, który wie jak podnieść się po tych wszystkich niepowodzeniach. Bluza bez kaptura z takim nadrukiem przeznaczona jest dla wszystkich osób, które każdego dnia konsekwentnie dążą do osiągnięcia swoich życiowych celów!
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesProjektując nasze ubrania staramy się aby wiele z nich przekazywało pozytywne emocje. W tym przypadku ta bluza bez kaptura jest dobrą motywacją dla wszystkich osób, które trafiają w życiu na szereg przeszkód. Nie ważne ile ich jest i nie ważne ile razy się przewróciłeś. Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesModlitwa dziękczynna powinna być obecna w życiu każdego z nas. Gdyby tak prośby o coraz większą ilość dobrodziejstw zamienić na wdzięczność za wszystko co nas otacza świat stałby się lepszy. Reszta przyjdzie sama! Wszystkie osoby, które zgadzają się z tymi słowami powinny sprawić sobie taką bluzę z nadrukiem! Wdzięczność, a nie prośby! :)
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesJeżeli należysz do grona osób, które wierzą w Boga, a dodatkowo modlitwa dziękczynna jest obecna w twoim życiu każdego dnia to wydaje nam się, że lepiej nie mogłaś trafić. Bluza z nadrukiem, która mówi o tym, że lepiej jest być wdzięcznym za wszystko niż ciągle prosić o dobre rzeczy z pewnością będzie Ci pasować. My również jesteśmy wdzięczni, że stale nam ufacie! :)
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesModlić można się na wiele sposobów jednak warto pamiętać o tym, że zamiast ciągle o coś prosić warto jest chwilę się zastanowić i podziękować za wszystko, co posiadamy do tej pory. Modlitwa dziękczynna powinna być stałym elementem każdego dnia, a my ze swojej strony możemy zaoferować bluzę z nadrukiem, która będzie Ci o tym przypominać. Jesteś za to wdzięczny? :-)
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesSądzimy, że większość z osób, które odwiedzają nas sklep będą zgodne - wszystkie psy powinno się darzyć ogromną miłością. Dlaczego? Z prostego względu. Czworonogi to najlepsi przyjaciele ludzi potrafią kochać i być lojalne. My również jesteśmy lojalni wobec naszych klientów dlatego prezentujemy bluzy z nadrukiem takie jak ta, które prezentują się bardzo stylowo!
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesKochacie psy? My również dlatego na ich cześć zaprojektowaliśmy stylową bluzę z napisem "Love". Nie jest to taki zwykły napis, bo na piersi ślad zostawił jeden z naszych najwierniejszych przyjaciół czyli sklepowy pies. Za każdym razem potrafi poprawić nam humor. Darzysz psy takim samym uczuciem jak my? Powinieneś już dawno nosić taką bluzę!
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesMiłość ma wiele postaci i można ją wyrażać na wiele sposobów. Czarna bluza nadrukiem z ciekawie zaprojektowanym napisem "love" z pewnością da innym do zrozumienia, że psy to stworzenia, które darzysz ogromnym uczuciem. Dodatkowo czarny to kolor, który pasuje do wielu ubrań także nie będzie problemu z ciekawym outfitem :)
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesHalo?! Czy z obecnych tutaj osób ktoś gra w najlepszej na świecie drużynie? Mamy na myśli połączenie człowieka i psa, które tworzy drużynę idealną. Tulzo doskonale zdaje sobie sprawę jak wielu z Was darzy miłością swoje pupile dlatego zaprojektowaliśmy bluzę z nadrukiem specjalnie dla Was!
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesJeżeli gracie w jednej drużynie ze swoim najlepszym przyjacielem-pupilem to bluza bez kaptura z takim nadrukiem jest stworzona z myślą właśnie o Was. Kochasz swojego psa i nigdy nie pozwolisz na to żeby stała mu się krzywda to jesteśmy dumni, że posiadamy tak porządne osoby wśród naszych klientów.
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesW ofercie naszego sklepu nie brakuje stylowych bluz bez kaptura na których widnieją ciekawe nadruki. Dla niektórych ten napis, który mówi, że Pitbulle lubią fast-food może być śmieszny, ale gdy dojdzie do takiego spotkania nie wydaje nam się aby komukolwiek było do śmiechu... :)
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesCiekawe ilu chętnych pisałoby się na wycieczkę takim statkiem przy pełni księżyca? Z pewnością gwarantuje to niezapomniane chwile oraz emocje w przypadku jakichś problemów technicznych. W sklepie Tulzo o takich problemach nie ma mowy dlatego prezentujemy Wam nową bluzę bez kaptura z ciekawym nadrukiem. Ahoj przygodo! :)
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesJeżeli przybyłeś tutaj w poszukiwaniu ciekawej bluzy bez kaptura z nadrukiem to patrząc na ten model chyba jesteś zadowolony, prawda? Wyobraź sobie tylko orientalną, nocną podróż po morzu lub oceanie przy dodatkowo towarzyszącej pełni księżyca. Wyobraźnia aż sama zaczyna pracować! :)
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesZnakomicie odnajdujesz się wśród mocnych brzmień i gitarowych dźwięków? Sądzimy, że w tej bluzie z nadrukiem będziesz prezentować się równie dobrze. Przygotowaliśmy ją z myślą o prawdziwych fanach muzyki Rock. Ciekawi nas jaka jest Twoja ulubiona kapela? :-)
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality Clothes11 piłkarzy potrafi stworzyć idealną drużynę i jest to fakt. Oprócz tego wiemy, że jeszcze lepszą drużynę mogą stworzyć dwie istoty - człowiek i pies. Jeżeli podarujemy czworonogom miłość są one w stanie oddać nam ją ze zdwojoną siłą. Bluza z nadrukiem dla wszystkich osób, które kochają psy dostępna już u nas. Tulzo również kocha zwierzęta!
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesNie ma lepszej drużyny na świecie niż ta tworzona wspólnie przez psa i człowieka. Sądzimy, że jest to duet doskonały dlatego zaprojektowaliśmy czarną bluzę z nadrukiem, która z pewnością znajdzie uznanie wśród osób, które się z nami zgadzają. Mamy nadzieję, że znajdziesz miejsce w szafie na jeszcze jedną bluzę? :)
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesŻaden ojciec nigdy nie pozwoliłby na to aby z głowy jego córki spadł chociaż włos. Dla wszystkich kochanych ojców, którzy chcą przekazać innym czego są w stanie dokonać w przypadku zrobienia krzywdy ukochanej córce prezentujemy bluzę z nadrukiem dającą innym do myślenia. Czy istnieje życie po śmierci? Oby nikomu nie przyszło się o tym przekonać...
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesMamy nadzieję, że nie ma wśród naszych klientów zbyt wielu facetów, którzy są mocno zazdrośni o swoje kobiety? Z drugiej strony jeśli tak to zaprojektowaliśmy bluzę z nadrukiem, która da do zrozumienia innym "samcom alfa", że nie warto jest zbliżać się do Twojej dziewczyny. No chyba, że chcą się dowiedzieć czy istnieje życie po śmierci... :-)
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesJeżeli chcecie się dowiedzieć czy istnieje życie po śmierci to mamy nadzieję, że nie tym sposobem o jakim mówi nasza najnowsza bluza z nadrukiem. Teraz już wiecie, że podrywanie nie swojej żony nigdy nie może zakończyć się happy endem. Pozdrawiamy wszystkich zazdrosnych mężów i mamy nadzieję, że dobrze pilnujecie swoich żon! :-)
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesJesteś zdenerwowany, bo bardzo często zdarza się sytuacja w której obcy faceci podrywają Twoją żonę? Wydaje nam się, że znaleźliśmy na to sposób. Bluza bez kaptura, z nadrukiem taki jak ten powinna rozwiązać sprawę. Są tacy ciekawscy, że zastanawiają się czy istnieje życie po śmierci? Niech tylko spróbują dotknąć Twoją żonę...
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesOd tej pory nie musisz już być tak bardzo zazdrosny o swoją dziewczynę. Jeśli często zdarzała się sytuacja w której obcy mężczyźni przystawiali się do Twojej kobiety to wydaje nam się, że znaleźliśmy rozwiązanie. Niby prosta bluza z nadrukiem, a tak wiele może zmienić. Nie wydaje nam się żeby któryś odważył się sprawdzić czy istnieje życie po śmierci :-)
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesKochani ojcowie - jeżeli chcecie uświadomić wszystkim innym osobom, że będzie delikatnie mówiąc "źle" jeżeli ktoś sprawi, że Waszej córce spadnie choćby jeden włos z głowy to mamy coś dla Was. Fajna bluza z nadrukiem dzięki której ciekawskich tego czy istnieje życie po śmierci zdecydowanie zabraknie :)
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesZazdrość nie przyniosła nic dobrego w żadnym związku, ale rozumiemy wszystkie zazdrosne o swoich mężów kobiety. Specjalnie dla was zaprojektowaliśmy bluzę z nadrukiem dzięki której macie większą szanse na to, że inne kobiety nie będą podrywać Waszych facetów. Tak czy siak musicie ich bardzo dobrze pilnować! O swoje zawsze trzeba walczyć :-)
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesW naszym sklepie nie zabraknie miłości dla nikogo, a już na pewno nie dla kochanych zwierząt. Jeżeli ten rudy, niebieskooki futrzak wpadł Ci w oko to doskonale się składa - szuka nowego właściciela! Z tego co zdążyliśmy zauważyć bardzo podobają mu się zakamarki w garderobach... znajdziesz odrobinę miejsca? :)
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesDusza prawdziwego kibica i serce do walki? To cechuje prawdziwego Hooligansa! W ofercie naszego sklepu każdy znajdzie coś dla siebie dlatego przedstawiamy najnowszą czarną bluzę z nadrukiem. Gotowy do kibicowania? Sądzimy, że ta bluza zapewni odpowiednią atmosferę :)
217.00 zł77.00 zł
Sortuj:
Do Góry