Sortuj:
-65 %
Rozmiar: L

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesSzalony pies-dj wjechał na salony! Z nim nie ma czasu na nudę! Jeżeli należysz do grona osób, które często imprezują to taka bluza z nadrukiem z pewnością Ci się przyda. Nadchodzi piątek? To może warto załatwić numer telefonu i ściągnąć na salę prawdziwego specjalistę od rozkręcania niezapomnianych imprez?! Wydaje nam się, że to doskonały pomysł!
217.00 zł77.00 zł
-65 %
Rozmiar: XL

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesWydaje nam się, że jeśli taka bluza z nadrukiem trafi do Twojej kolekcji, a Ty ubierzesz ją na jakąś imprezę to... piwka nigdy nie zabraknie. Oznajmisz innym, że nie pijesz zawsze no, chyba, że to piwko i problem z głowy. Podobają się Wam takie śmieszne bluzy z nadrukiem? :)
217.00 zł77.00 zł
-63 %
Rozmiar: M | 9-10

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesBluza z kapturem na której motywem przewodnim są wilki to doskonały wybór dla osób, którym świat zwierząt nie jest obcy. Wilki to odważne i silne stworzenia. Czy te cechy opisują również Ciebie? Po tej planecie samców alfa chodzi mało... czy jesteś jednym z nich? Istnieje tylko jeden sposób by się o tym przekonać!
237.00 zł87.00 zł
-63 %
Rozmiar: 11-12

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesŚmierć często kojarzona była z kosą, prawda? W naszej ofercie mamy bluzę z kapturem z motywem przewodnim, jakim jest śmierć, ale w wersji nowoczesnej! Podobno włada pistoletami jak nikt inny, ale oby nikomu nie przyszło się o tym przekonać...
237.00 zł87.00 zł
-63 %
Rozmiar: XXL

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesO nie! Ta czerwona wróżka właśnie rzuciła zaklęcie. Wydaje nam się, że padło właśnie na Ciebie... czy nie odnosisz wrażenia, że ta rozpinana bluza z nadrukiem zaczyna Ci się podobać? Coraz bardziej i bardziej... :)
237.00 zł87.00 zł
-63 %
Rozmiar: 11-12

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesMimo tego, że pandy wydają się być sympatyczne to czasem i tym stworzeniom przytrafi się gorszy dzień. Panda na którą teraz patrzysz wygląda na zdenerwowaną. Ciekawe co jest tego powodem? Warto się dowiedzieć.
237.00 zł87.00 zł
-65 %
Rozmiar: M

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesTen kot spryciula wyłączył sobie budzik i nadal śpi sobie w najlepsze... nie chcemy być nie mili, ale już dawno była pora na pobudkę! Jeżeli jednak ktoś z Was pragnie przygarnąć tego uroczego śpiocha do siebie to bluza z nadrukiem taka jak ta tylko czeka aż wygodnie ułoży się w szafie. Ciekawe kiedy ten rudy w końcu się obudzi...
217.00 zł77.00 zł
-63 %
Rozmiar: M | L

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesCzęsto mawia się, że jaki ojciec taki syn i jest w tym sporo prawdy, ale... czy ty jak dorośniesz chciałabyś być taka jak Twoja mama? Jeżeli tak to ta bluza z nadrukiem została stworzona z myślą właśnie o Tobie. Pozdrawiamy wszystkie córki i mamy, które darzą się bezgraniczną miłością!
237.00 zł87.00 zł
-65 %
Rozmiar: XL

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesJedne z tych zwierząt, które w swoich stadach zmuszone są do przestrzegania pewnych zasad. Biada temu, który je złamie, ponieważ momentalnie zostanie wyrzucony z grupy. Wilki na szczęście nie są agresywne dla ludzi więc jeśli tylko masz ochotę możesz zabrać je do siebie. Sądzisz, że będziesz w stanie się z nimi zaprzyjaźnić?
217.00 zł77.00 zł
-65 %
Rozmiar: M

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesOczy tej sowy oprócz tego, że są skupione dodatkowo wypatrują kogoś z oddali. Nie jesteśmy do końca pewni, ale wydaje nam się, że chodzi właśnie o Ciebie. Szare bluzy bez kaptura to ten rodzaj ubrań w którym czujesz się dobrze? Doskonale się składa, ponieważ bluza z nadrukiem sowy może dosłownie wlecieć do Twojej szafy. Zgadasz się na to? :-)
217.00 zł77.00 zł
-63 %
Rozmiar: XXL

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesZdaje się, że ta bluza z kapturem jest jakaś... magiczna. Czy ta wróżka przypadkiem nie jest w trakcie rzucania jakiegoś zaklęcia? Miejmy nadzieję, że jest po jasnej stronie mocy i nic nam nie zrobi! Jeżeli jesteście zwolennikami magii i czarodziejstwa to sądzimy, że ta bluza znajdzie swoje miejsce w szafie z ubraniami?
237.00 zł87.00 zł
-63 %
Rozmiar: 3-4 | 9-10

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesBiada każdemu kto chciałby skrzywdzić to lwiątko... Każdego śmiałka ten dorosły lew rozszarpał by na strzępy! Patrząc na tą bluzę z nadrukiem można dojść do jednego wniosku - rodzina jest najważniejsza. Zgadzacie się?
237.00 zł87.00 zł
-65 %
Rozmiar: XL

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesChyba nikt nie przekazał temu psiakowi, że ciekawość jest pierwszym stopniem do piekła. Z drugiej strony nic dziwnego, bo z tego co udało nam się dowiedzieć chce poznać klientów naszego sklepu. Masz zbędne miejsce w szafie? Ten pies z pewnością do Ciebie zajrzy. Oczywiście z czystej ciekawości! :-)
217.00 zł77.00 zł
-63 %


Kot
Rozmiar: 5-6 | L

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesCzy te oczy mogą kłamać? Tak często słyszymy to pytanie... nasza oferta i stylowe bluzy prawdopodobnie przypadły Ci do gustu, prawda? Jeżeli jesteś miłośnikiem zwierząt to ta bluza została stworzona z myślą własnie o Tobie! Staramy się aby każdy z naszych klientów znalazł coś dla siebie i mamy nadzieję, że dobrze nam to wychodzi? Tulzo pozdrawia! :-)
237.00 zł87.00 zł
-65 %
Rozmiar: L

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesJeśli szukasz fajne bluzy z nadrukami zwierząt to Tulzo ma w swojej ofercie coś dla każdego! Buldogi francuskie to świetne psy, które bardzo szybko przywiązują się do ludzi, ale ten wydaje się na jakiegoś nie w humorze... pomożesz nam odkryć co jest tego przyczyną?
217.00 zł77.00 zł
-63 %
Rozmiar: S

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesDlaczego ten psiak stoi w kałuży? Czyżby uwielbiał deszcz? Cały mokry nie może wejść do domu... znajdzie się osoba, która pomoże nam go wysuszyć? Jesteśmy przekonani, że sam zainteresowany byłby bardzo wdzięczny. Wierzymy, że nasi klienci są skorzy do dobrych uczynków!
237.00 zł87.00 zł
-63 %
Rozmiar: 11-12 | S

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesNajważniejsze to nie tracić uśmiechu. Nie ważne co by się nie działo zawsze warto pamiętać o pozytywnym nastawieniu. Ta bluza z uśmiechniętym Bull Terrierem z pewnością o tym przypomina. Życie to tylko jeden, krótki moment także sądzimy, że większość naszych klientów nie traci go na smutek tylko same radosne momenty! Tulzo życzy wszystkim wszystkiego najlepszego :-)
237.00 zł87.00 zł
-63 %
Rozmiar: 3XL

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesTa bluza z nadrukiem powinna przypaść do gustu wszystkim osobom, które lubią zagadki. Pełnia księżyca i kot na gałęzi, który się w niego wpatruje? Zdecydowanie można dostrzec tutaj nutkę jakiejś tajemnicy... ciekawe jakie jest rozwiązanie? Mamy nadzieję, że ktoś będzie chciał pomóc ją rozwiązać!
237.00 zł87.00 zł
-63 %
Rozmiar: S

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesPrzeglądasz internet w poszukiwaniu ciekawych ciuchów? Interesują Cie jakieś fajne bluzy, które kupisz online? Stop! Teraz trafiłeś "jak śliwka w kompot". Spójrz tylko na tego słodkiego jamniczka... czy te oczy mogą kłamać? :)
237.00 zł87.00 zł
-63 %
Rozmiar: M

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesElegancki, silny i dostojny - Dog Niemiecki z krwi i kości. Bluza z takim nadrukiem już teraz dostępna jest w naszej ofercie. Posiadasz takiego psa lub po prostu podoba Ci się ta rasa? Jeżeli tak to bardzo dobrze się składa, ponieważ projektowaliśmy ją specjalnie z myślą o Tobie. Zapraszamy do składania zamówień.
237.00 zł87.00 zł
-65 %
Rozmiar: XS

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesJeśli bluzy z nadrukami 3D robią na Tobie duże wrażenie to już dawno powinieneś mieć założoną tą czarną bluzę bez kaptura. Na wierzchu widać serce, ponieważ jakaś dzika bestia zostawiła po sobie ślad. 4 szramy po pazurach? Ciekawe jakie zwierze dopuściło się takiego czynu? Mamy nadzieję, że jesteście bezpieczni...
217.00 zł77.00 zł
-63 %
Rozmiar: 9-10

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesWygląda na to, że jesteś na dobrym tropie! Ta bluza z kapturem doskonale pasować będzie do osoby, która zna się na zwierzętach. Potrafisz odgadnąć kogo to ślad na bluzie? Na początku zdawało nam się, że to może być pies, ale po bliższym przyjrzeniu się sądzimy, że to raczej wilk. Czy ktoś byłby w stanie pomóc odgadnąć do kogo należy ten ślad? :)
237.00 zł87.00 zł
-63 %
Rozmiar: 7-8

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesMawia się, że jaki ojciec taki syn, ale czy zawsze tak jest? Na pierwszym miejscu powinno się stawiać rodzinę dlatego bluza z kapturem z takim napisem trafia w samo sedno. Ojciec z synem to najlepsi przyjaciele! Jeżeli między Wami relacje są równie dobre to może warto uzupełnić szafę o takie bluzy?
237.00 zł87.00 zł
-65 %
Rozmiar: XS

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesW naszym sklepie spotkać można wiele cudownych stworzeń, ale konia przyowdzianego w pióra chyba jeszcze nikt nie zdążył poznać! Przybył do nas z odległej krainy w której panuje szczęście i harmonia. Zdradził nam, że ma nadzieję, że wśród naszych klientów również zapanuje szczęście dlatego zostawił nam takie bluzy z nadrukiem. Chcesz aby wylądowała w Twojej szafie?
217.00 zł77.00 zł
-63 %
Rozmiar: 11-12

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesW naszej kolekcji posiadamy ciekawe bluzy dla dzieci i sądzimy, że taka bluza z jednorożcami doskonale się sprawdzi. Jaskrawy kolor tylko dodaje magii tej bluzie tak samo jak magiczne są jednorożce. Wierzycie w czary? Czas zacząć przedstawienie...
237.00 zł87.00 zł
Sortuj:
Do Góry