Sortuj:
-68 %
Rozmiar: XL

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesBiada tym, którzy odważą się dotknąć nie swoją córkę. Jeżeli ktoś dokona tego haniebnego czynu z pewnością w bardzo krótkiej chwili dowie się czy istnieje życie po śmierci. Twoja córka to anioł z krwi i kości, a Ty darzysz ją nieskończoną miłością? Ubierz na siebie taką bluzę z nadrukiem. Niech wszyscy wiedzą do czego jesteś zdolny gdy spadnie jej choć jeden włos z głowy! :)
237.00 zł77.00 zł
-73 %
Rozmiar: XXL

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesW naszym sklepie spotkać można wiele cudownych stworzeń, ale konia przyowdzianego w pióra chyba jeszcze nikt nie zdążył poznać! Przybył do nas z odległej krainy w której panuje szczęście i harmonia. Zdradził nam, że ma nadzieję, że wśród naszych klientów również zapanuje szczęście dlatego zostawił nam takie bluzy z nadrukiem. Chcesz aby wylądowała w Twojej szafie?
217.00 zł59.00 zł
-68 %
Rozmiar: XXL

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesEfektowne bluzy z nadrukiem 3D w naszym sklepie to standard. Doskonale zdajemy sobie sprawę jakie trendy są teraz modne i co najbardziej przypada do gustu naszym klientom i z tego względu w naszej ofercie nie brakuje takich bluz jak ta. Tylko ostrożnie... ten smok w złości potrafi nieźle przygrzać ogniem! :-)
237.00 zł77.00 zł
-73 %
Rozmiar: L

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesZazdrość nie przyniosła nic dobrego w żadnym związku, ale rozumiemy wszystkie zazdrosne o swoich mężów kobiety. Specjalnie dla was zaprojektowaliśmy bluzę z nadrukiem dzięki której macie większą szanse na to, że inne kobiety nie będą podrywać Waszych facetów. Tak czy siak musicie ich bardzo dobrze pilnować! O swoje zawsze trzeba walczyć :-)
217.00 zł59.00 zł
-63 %
Rozmiar: L

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesBluza z nadrukiem takiego uroczego pieska z pewnością powinna znaleźć się w Twojej kolekcji! Nadruk mówi o tym, że niestety, ale czasy młodości każdego z nas prędzej czy później się skończą i nadejdzie odpowiedzialny etap dorosłości. Tulzo ma nadzieję, że Wasza młodość była pełna radości i pięknych chwil!
237.00 zł87.00 zł
-68 %
Rozmiar: XS | L

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesKolejna bluza z nadrukiem dla tych osób, które na co dzień swoją postawą prezentują tzw. "oazę spokoju", ale jak przyjdzie co do czego i ktoś zajdzie Wam za skórę to oj biada... potraficie pokazać pazur w takich momentach, prawda? Mamy nadzieję, że nie dzieje się to jednak zbyt często i nerwy trzymacie na wodzy :-)
237.00 zł77.00 zł
-63 %
Rozmiar: XXL

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesRozpinane bluzy z kapturem to stała pozycja w Twojej szafie? Dodatkowo lubisz motoryzację, a konkretniej ciężarówki? W takim wypadku ta bluza czym prędzej powinna znaleźć się u Ciebie. Podobno śmierć uśmiecha się do wszystkich, ale tylko kierowcy ciężarówek odwzajemniają ten uśmiech. Prawda to? :)
237.00 zł87.00 zł
-63 %
Rozmiar: 5-6

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesNie ma to jak hotel... dla zwierząt. Jesteśmy dla wszystkich bardzo mili dlatego chętnie odwiedzają nas różni goście. Tym razem jak można zobaczyć na tej bluzie z kapturem przyszedł do nas cały zwierzyniec. Prawda, że ciężko jest zebrać w jednym miejscu tyle radości i szczęścia? Nam się to udało!
237.00 zł87.00 zł
-68 %
Rozmiar: XL | XXL

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesNie ma to jak rock! Jeżeli doskonale odnajdujesz się wśród mocnych, rockowych brzmień to z pewnością równie dobrze będziesz prezentować się w tej bluzie z nadrukiem, którą zaprojektowaliśmy z myślą o prawdziwych rockendrollowcach. Tulzo życzy wszystkim wiele zabawy i radości, a wszystko to oczywiście w rytmie rocka! :-)
237.00 zł77.00 zł
-63 %
Rozmiar: M | XL

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesWizja nocnego rejsu statkiem przy efektownej pełni księżyca powinna spodobać się wielu osobom. Co prawda nie zafundujemy takiego rejsu, ale przynajmniej rozpinana bluza z kapturem i nadrukiem może poprawi Ci humor. Jesteś fanatykiem żeglarstwa? Lepiej nie mogłeś trafić! :)
237.00 zł87.00 zł
-63 %
Rozmiar: S | M | L

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesNie, nie... to nie kolejna część filmu "Szczęki", ale jesteś bardzo blisko! Powinieneś się cieszyć drogi kliencie, ponieważ teraz masz okazję przyjrzeć się z bliska jednemu z najgroźniejszych morskich drapieżców - rekinowi. Prawda, że bluza z takim nadrukiem robi wrażenie i wzbudza respekt u innych?
237.00 zł87.00 zł
-68 %
Rozmiar: L

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesCzy istnieje życie po śmierci? Jakże to interesujące pytanie... jeżeli chcesz uświadomić innym jak to wygląda naprawdę to polecamy sprawić sobie taką bluzę z nadrukiem. Wydaje nam się, że będzie niewielu odważnych śmiałków, którzy dotknęliby Twoją dziewczynę by to sprawdzić. Ciekawość to pierwszy stopień do piekła!
237.00 zł77.00 zł
-73 %
Rozmiar: S

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesZostałeś namierzony. Tylko krótka chwila dzieli snajpera od oddania strzału. Czeka na rozkaz, a tym rozkazem jest... zrobić miejsce w swojej garderobie! Bluza z nadrukiem snajpera idealnie się tam wpasuje. Tylko pamiętajcie - z bronią nie ma żartów!
217.00 zł59.00 zł
-68 %
Rozmiar: L

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesPrawdziwy twardziel. Gdy się rozpędzi wszystko co stanie na jego drodze zostaje zniszczone. Ta bluza z kapturem to bluza dla prawdziwych twardzieli. Sądzisz, że do nich należysz? Chyba znamy kilka prostych sposobów jak to sprawdzić... okaże się kto tu jest odważny, a kto cykor :)
237.00 zł77.00 zł
-68 %
Rozmiar: L

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesJest sprytny, zwinny, a przede wszystkim szybki! Nasze bluzy z nadrukiem robią wrażenie, prawda? Ten lampart ewidentnie jest na czymś skupiony... czyżby wybrał właśnie Ciebie? Pilnuj się, ponieważ nawet nie zauważysz kiedy, a dosłownie wskoczy do Twojej szafy z garderobą. Upewnij się już teraz, że jest tam odpowiednio dużo wolnego miejsca!
237.00 zł77.00 zł
-63 %
Rozmiar: M

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesMyśli, myśli i myśli - ciekawe na jaki świetny pomysł udało mu się wpaść? Zdaje nam się, że złożenie zamówienia na taką fajną bluzę z kapturem jest świetnym pomysłem, ale możemy się mylić. Z drugiej strony może zastanawia się nad nową kolekcją? I jedno i drugie byłoby super, ale istnieje tylko jeden sposób żeby się o tym przekonać!
237.00 zł87.00 zł
-68 %
Rozmiar: M | L

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesTygrys wielu osobom kojarzy się z wojownikiem. Z pewnością doskonale wie jak obronić rodzinę i walczyć o swoje do końca. Posiadasz cechy podobne do tygrysa? Jesteś zawzięty i jak wyznaczysz sobie cel konsekwentnie do niego dążysz? Bluza z tygrysem to doskonały wybór dla Ciebie :)
237.00 zł77.00 zł
-68 %
Rozmiar: S

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesZ tego co można zaobserwować mimo upływu czasu ten pirat nie traci uśmiechu z twarzy. Czyżby dawno, dawno temu udało mu się znaleźć jakiś skarb? Tego nie udało nam się dowiedzieć, ale wiemy, że ta bluza z kapturem dostępna jest tylko w naszej ofercie!
237.00 zł77.00 zł
-73 %
Rozmiar: XS | S | 3XL

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesŚmieszne bluzy i koszulki to coś co lubimy najbardziej. Nie ma co ukrywać, że wiele osób z alkoholi preferuje piwo dlatego zaprojektowaliśmy coś specjalnie z myślą o Was. Jeżeli jesteś po pracy, a na stole stoi zimne piwko to nie ma na co czekać... just drink it! :)
217.00 zł59.00 zł
-68 %
Rozmiar: S | XL

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesBluzy z nadrukiem to nasza specjalność! Lubisz koty? Takie bardziej... większe niż zwykłe! Jeżeli tak to ta bluza z pewnością przypadnie Ci do gustu. Obudź w sobie bestie!
237.00 zł77.00 zł
-68 %
Rozmiar: L

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesPreferujecie bluzy z nadrukiem 3D? Jeżeli tak to lepiej nie mogliście trafić. Ta stylowa bluza z kapturem na której dostrzec można jelenia z przepięknym porożem już teraz dostępna jest w naszej ofercie. Sądzimy, że nie będzie najmniejszego problemu by wśród naszych klientów znaleźć prawdziwych zwolenników zwierząt?
237.00 zł77.00 zł
-73 %
Rozmiar: XL

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesNie ma to jak psy! Bluzy z nadrukami zwierząt to stała pozycja w naszym sklepie, a teraz przygotowaliśmy coś specjalnie dla osób, którym bardzo podoba się rasa psa nazywana Bernardynem. Wystarczy na niego popatrzeć... prawda, że jest uroczy? Szykuj miejsce w szafie, bo w przeciwnym razie ten energiczny psiak sam do niej wskoczy!
217.00 zł59.00 zł
-63 %
Rozmiar: 3-4

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality Clothes237.00 zł87.00 zł
-68 %
Rozmiar: L | 9-10

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesDoskonale zdajemy sobie sprawę, że bluzy na których widoczne są motywy z czaszką przypadają do gustu wielu klientom.Ta bluza z kapturem powinna się podobać. Czaszka dosłownie wyrywa się ze środka!
237.00 zł77.00 zł
-68 %
Rozmiar: XXL

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesTen słodki szczeniak pewnego dnia stanie się dorosły! Mamy nadzieję, że swoje beztroskie i pełne radości czasy dzieciństwa przeżyje jak najlepiej. Tulzo dba o swoich klientów dlatego chcemy aby nasi klienci prezentowali się równie dobrze! Polecamy bluzę z kapturem i nadrukiem tego uroczego szczeniaka. Czyż nie jest piękny? :)
237.00 zł77.00 zł
Sortuj:
Do Góry