Sortuj:
-49 %
Rozmiar: 36 | 38

Espadryle, wykonane z ekologicznych materiałów, Premium Quality ShoesHusky kojarzy się głównie z psimi zaprzęgami i daleką północą. Dlatego uznaliśmy, że ich widok będzie działał niezwykle orzeźwiająco i postanowiliśmy umieścić tego sympatycznego pieska na naszych letnich espadrylach. Błękitne espadryle z płynącym husky to doskonała propozycja na upalne dni. I to nie tylko dzięki zimowemu projektowi, ale również ze względu na to, że są bardzo lekkie i przewiewne.
97.00 zł49.00 zł
-49 %
Rozmiar: 37 | 40 | 41

Espadryle, wykonane z ekologicznych materiałów, Premium Quality ShoesTe espadryle to idealna propozycja dla tych, którzy utrzymują kontakt z wewnętrznym dzieckiem. Warto jednak zauważyć, że wybór przewiewnych butów na lato jest decyzją świadczącą o odpowiedzialności. Dzięki naturalnym materiałom buty pozwalają stopie oddychać i nie powodują otarć. Ich ciemny kolor sprawia, że espadryle wolniej się brudzą i są bardzo praktyczne. A to, że zdobiący je obrazek nie jest zbyt poważny? Cóż, dorosłe buty nie muszą być nudne!
97.00 zł49.00 zł
-49 %
Rozmiar: 37

Espadryle, wykonane z ekologicznych materiałów, Premium Quality ShoesCzarny kot przynosi pecha? W Tulzo wcale tak nie uważamy! Naszym zdaniem czarne koty są oryginalne, eleganckie i przyciągają uwagę. Podobnie jak nasze letnie espadryle ozdobione motywem tego tajemniczego zwierzaka. Espadryle z czarnym kotem to idealna propozycja na upalne dni i ciepłe noce. Niebieskie oczy znajdującego się na nich kota sprawiają, że nie sposób oderwać od nich wzroku.
97.00 zł49.00 zł
Sortuj:
Do Góry