Sortuj:
-46 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesOwczarki niemieckie to wspaniałe, wierne i mądre psy. Przez lata były najczęściej wybieraną rasą do pracy między innymi w policji. Też jesteś fanem owczarków niemieckich? Jeżeli tak to bardzo się cieszymy, ponieważ z myślą o Tobie stworzyliśmy tą stylową bluzę z nadrukiem. Prawda, że prezentuje się spektakularnie?
179.00 zł97.00 zł
-59 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesNiestety, ale w życiu każdego z nas przychodzi moment w którym stajemy się dorośli. Mimo tego, że każdy chciałby wrócić do tego beztroskiego, pełnego radości okresu młodości jest to po prostu nie możliwe. Jednak możliwe jest aby taka bluza z kapturem pojawiła się w Twojej kolekcji ubrań. Jesteś miłośnikiem kotów? Lepiej nie mogłeś trafić :)
237.00 zł97.00 zł
-59 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesJeżeli przybyłeś tutaj w celu znalezienia fajnej bluzy z kapturem to sądzimy, że ta powinna Cię zainteresować. Szczególnie jeżeli jesteś miłośnikiem zwierząt, a konkretnie czworonogów jakimi są psy. Nadruk na bluzie mówi nam o tym, że każdy kiedyś będzie dorosły. Pewnie nie jednej osobie lepiej było w czasach pełnego radości, beztroskiego dzieciństwa, prawda? :)
237.00 zł97.00 zł
-59 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesTaki mały, a nawet nie wiadomo kiedy... taki duży! Bluza z nadrukiem buldoga francuskiego, który z okresu beztroskiego dzieciństwa bardzo szybko wkroczył w okres dorosłości już teraz dostępna w naszym sklepie! Młodość nie jest wieczna dlatego sugerujemy żeby przeżyć ją jak najlepiej! W późniejszym czasie nie będzie już możliwe tak częste imprezowanie... niestety.
237.00 zł97.00 zł
-59 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesTen słodki szczeniak pewnego dnia stanie się dorosły! Mamy nadzieję, że swoje beztroskie i pełne radości czasy dzieciństwa przeżyje jak najlepiej. Tulzo dba o swoich klientów dlatego chcemy aby nasi klienci prezentowali się równie dobrze! Polecamy bluzę z kapturem i nadrukiem tego uroczego szczeniaka. Czyż nie jest piękny? :)
237.00 zł97.00 zł
-59 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesOd czasów beztroskiej młodości do okresu w którym trzeba być odpowiedzialnym jako dorosły człowiek dzieli nas tylko mała chwila. Bluza z nadrukiem owczarka niemieckiego na którą właśnie patrzysz doskonale to obrazuje. Mamy nadzieję, że będąc młodym zdążyłeś przeżyć wiele radosnych chwil? Tulzo życzy każdemu wszystkiego najlepszego!
237.00 zł97.00 zł
-59 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesBył mały a tu nagle... duży, dorosły boxer! Bluza z kapturem i takim nadrukiem przekazuje nam wszystkim, że na każdego przyjdzie czas aby wejść w okres dorosłości. Beztroskie i pełne fajnych przygód czasy dzieciństwa niestety nie trwają wiecznie dlatego Tulzo radzi aby przeżyć je jak najlepiej! Czas ucieka!
237.00 zł97.00 zł
-59 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesSzanujemy wszystkie osoby, które każdego dnia darzą swoje pupile ogromną miłością. Od małego szczeniaczka do dorosłego psa dzieli tylko krótki moment, a ta bluza z nadrukiem doskonale to opisuje. Mamy nadzieję, że przeżywacie same radosne chwile ze swoimi psiakami i życzymy żeby trwało to jak najdłużej! :)
237.00 zł97.00 zł
-59 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesZa przysłowiowego "dzieciaka" każdy z nas marzył o tym aby być dorosłym. Niestety w większości przypadków gdy ta dorosłość została osiągnięta wtedy znów nachodziła ochota na bycie dzieckiem, prawda? Bluza z kapturem i nadrukiem tego Yorka doskonale to opisuje. Czyżby znalazła się w Twojej kolekcji? :)
237.00 zł97.00 zł
-59 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesPotrafisz odgadnąć nad czym tak intensywnie zastanawia się ten owczarek? Zdaje nam się, że spogląda w Twoją stronę, a myśl która go męczy wiąże się z pojawieniem tej bluzy z nadrukiem w Twojej kolekcji. Jeśli nie chcesz żeby temu uroczemu owczarkowi było smutno to już teraz powinieneś zacząć szykować dodatkowe miejsce w szafie! Tulzo pozdrawia każdą osobę kochającą psy! :-)
237.00 zł97.00 zł
-59 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesTulzo stara się aby każdy z naszych klientów znalazł coś dla siebie w naszej ofercie dlatego jeżeli jesteś osobą, która kocha zwierzęta, a szczególnie psy to bardzo dobrze trafiłeś. Bluza z kapturem i nadrukiem owczarka niemieckiego już teraz może pojawić się w Twojej szafie! Pomożesz nam rozszyfrować nad czym ten uroczy piesio się tak ciągle zastanawia? :)
237.00 zł97.00 zł
-59 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesStyczeń to szczególny miesiąc, a z pewnością wiedzą to osoby, które właśnie wtedy przyszły na świat. Z myślą o Was stworzyliśmy bluzę z nadrukiem, która powinna przypaść Wam do gustu. Skoro nawet diabeł szepcze do ucha i zastanawia się co zamierzacie teraz zrobić to sytuacja jest już bardzo poważna...
237.00 zł97.00 zł
-59 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesŚwięta to magiczny okres w którym ludzie są dla siebie bardzo mili. Wszyscy składają sobie życzenia, a w powietrzu unosi się magiczna, przyjemna aura. Bluza z nadrukiem to ciekawy pomysł na prezent. Sądzisz, że wszyscy byli grzeczni i zasługują na prezenty? Jeżeli tak to już wiesz jak w prosty sposób możesz wywołać uśmiech na ich twarzy!
237.00 zł97.00 zł
-59 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesBluzy z nadrukiem to stała pozycja w naszym sklepie, a tym razem przygotowaliśmy coś dla osób urodzonych w styczniu. Podobno nie ma z Wami żartów i jak mówi nadruk na bluzie... skoro diabeł nie orientuje się co właśnie zamierzacie zrobić to na pewno nie są już żarty. Mamy nadzieję, że ta bluza z kapturem czym prędzej znajdzie się w Twojej kolekcji?
237.00 zł97.00 zł
-59 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesCzarny to Twój ulubiony kolor? Dobrze czujesz się w bluzach z kapturem takich jak ta? Idealnie się składa, bo już teraz jest dostępna w naszej ofercie, a jeśli dodatkowo często masz przysłowiowego "smaka" na piwo to tym bardziej powinieneś mieć tą bluzę w swojej kolekcji. Upalny dzień i chłodne piwko? Just drink it!
237.00 zł97.00 zł
-59 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesMamy nadzieję, że nic nie przeskrobałeś, bo na horyzoncie pojawiła się ręka, która może Cię dopaść! Takie bluzy z nadrukami 3D to stała pozycja w naszej ofercie i mamy nadzieję, że znajdzie uznanie wśród nie jednego z Was. Posiadasz za dużo wolnego miejsca w szafie? Spraw sobie taką bluzę, a z pewnością zrobisz wrażenie na znajomych!
237.00 zł97.00 zł
-59 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesNadeszła pora na przejażdżkę. Mamy nadzieję, że nie obawiasz się zawrotnych prędkości oraz kierowcy, który... jest zawsze uśmiechnięty? Śmierć również ma nadzieję, że znajdą się odważni na zrobienie z nim kilkuset kilometrów. Podoba Ci się taka bluza z kapturem? Uważaj, bo właśnie wjeżdża do Twojej szafy!
237.00 zł97.00 zł
-59 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesStój! Wygląda na to, że jesteś na celowniku... Nie mamy pojęcia jak to się stało, ale ten osobnik z bluzy wybrał właśnie Ciebie. Wygląda na to, że jedynym słusznym rozwiązaniem jest umieszczenie tej bluzy z nadrukiem w swojej kolekcji. Jaką decyzję podejmiesz? Pamiętaj... z tym gościem nie ma żartów!
237.00 zł97.00 zł
-59 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesBo w życiu powinna liczyć się zasada... nigdy się nie poddawaj, nigdy się nie poddawaj!
237.00 zł97.00 zł
-59 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesZima, zima... jeszcze jeden krótki moment i do nas zawita! Ciekawe czy w tym roku zaskoczy nas dużymi mrozami i wieloma centymetrami białego puchu? Mamy nadzieję, że tak, a dla wszystkich zwolenników tej pory roku przedstawiamy bluzę z kapturem i stylowym napisem. Prawda, że dobrze się prezentuje? :-)
237.00 zł97.00 zł
-59 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesPatrząc na tego stylowego wilka odzianego w sweterek i czapkę Świętego Mikołaja nasuwa się tylko jeden wniosek... święta tuż tuż! Takie czarne bluzy z kapturem jak ta bardzo dobrze sprawdza się na co dzień, ale równie dobrze pasuje do wyjść wieczorowych. Ciekawe jakie prezenty w tym roku przyniesie Wam Święty Mikołaj? Byliście grzeczni? :-)
237.00 zł97.00 zł
-59 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesZimowe klimaty wjechały do oferty naszego sklepu. Konkretnie przybiegły, bo ten jeleń dotarł do nas prosto z mroźnych stron Świętego Mikołaja. Sądzicie, że dobrze prezentuje się w tym sweterku i czerwonych okularach? Zdaje nam się, że i Wy będziecie odlotowo wyglądać w takiej bluzie z kapturem :)
237.00 zł97.00 zł
-59 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesPatrząc na tego niedźwiedzia można wydedukować, że zima zbliża się wielkimi krokami. Bluzy z kapturem są dobre na chłodniejsze dni, a dodatkowo z takim odjechanym niedźwiedziem doskonale wpasują się w miejski styl.
237.00 zł97.00 zł
-59 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesWiosna, lato jesień i... zimno! Warto mieć na uwadze, że zima zbliża się do nas wielkimi krokami dlatego dobrze byłoby zaopatrzyć się w cieplejsze ubrania. Ta bluza z kapturem jest dobra nie tylko dlatego, że dzięki niej nigdy nie zmarzniesz, ale także dlatego, że ta zimowa owieczka dodaje jej uroku! Prawda, że ma dobrze dobraną stylówkę? :)
237.00 zł97.00 zł
-59 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesSądzimy, że w każdej rodzinie znajdzie się tzw. "czarna owca" i ta bluza z nadrukiem została zaprojektowana z myślą właśnie o takich osobach. Jeżeli czujesz się tak od dawna, a doskonale wiesz, że jeśli coś się dzieje to dzwonią właśnie po Ciebie to tym bardziej powinieneś sprawić sobie taką bluzę.
237.00 zł97.00 zł
Sortuj:
Do Góry