Jeśli nie mogę zabrać psa...-wyp - Tulzo
Double click for enlarge
SKU: 294m-wyp

Jeśli nie mogę zabrać psa...-wyp

SALE

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality Clothes97.00 zł 29.90 zł


i zobacz jak Twój świat nabiera kolorów :)

Ten produkt nie podlega reklamacji!
Zjeżdżamy z ceny
Darmowa przesyłka
od 120 zł


Koszulka moro z takim nadrukiem przeznaczona jest dla wszystkich osób, które zawsze zabierają ze sobą swojego najlepszego przyjaciela! Znajomi proponują Ci wyjście, ale doskonale wiesz, że nie zostawisz swojego pupila samego! Ubierz tą koszulkę i daj znajomym do zrozumienia jak wygląda sytuacja! :)

Zaledwie po jednym praniu nie będziesz wiedział gdzie nadruk się zaczyna, a gdzie kończy. Nasz unikalny proces technologiczny drukowania dosłownie wypycha wzór z koszulki sprawiając iż jest on wyraźny, a kolory są jak żywe. Każda koszulka jest ręcznie farbowana i jest to produkt unikalny i niepowtarzalny. Koszulka jest zrobiona ze 100% miękkiej i trwałej bawełny. Będzie służyła Ci latami. Dokładamy wszelkich starań abyś był zadowolony z naszych koszulek dlatego używamy do produkcji koszulek materiałów najwyższej jakości. Wszystkie nasze produkty szczycą się mianem „Premium Quality Clothes”. W związku z tym, iż każdy nasz produkt jest ręcznie i indywidualnie robiony kolorystyka czy wzór może nieznacznie odbiegać od tego co widać na zdjęciach.


T-shirt „Jeśli nie mogę zabrać psa to nie idę” to idealna propozycja dla osób poszukujących koszulek z oryginalnymi napisami. Dodatkowego charakteru nadaje tło we wzór moro, które dostępne jest w aż trzech wariantach kolorystycznych. T-shirt dostępny jest w rozmiarówce zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, dzięki czemu możesz zamówić produkty dla całej rodziny. Koszulka wykonana jest z wysokiej jakości bawełny, dlatego będzie służyła w niezmienionej formie przez długi czas. Odwiedź kategorię moro i poznaj inne modele w tym stylu.

KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT KUPILI RÓWNIEŻ:

Do Góry