Kamizelki z nadrukiem

Sortuj:
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesKiedy ostatnim razem widzieliście bardziej słodsze oczka niż te na tej koszulce z nadrukiem? Wydaje nam się, że w naszej ofercie nie ma bardziej uroczego pieska niż ten. W tym spojrzeniu dostrzec można wiele miłości i wiary. Znajdziesz miejsce w swojej szafie dla tej cudownej istotki?
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesZauważyliśmy, że kamizelki z nadrukami zwierząt cieszą się dużą popularnością w naszym sklepie i z tego względu przedstawiamy kolejną, która może przypaść Was do gustu. Wystarczy się dokładniej przyjrzeć i można dojść do jednego wniosku - gekony to urocze i słodkie stworzonka, prawda?!
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesOrientalne kamizelki z nadrukiem smoka już teraz w ofercie Tulzo. Ten osobnik przybył do nas prosto z Chin jednak nie ma się go co obawiać - jest całkowicie nieszkodliwy. Zdaje nam się, że nawet nie potrafi ziać ogniem chociaż kto wie, kto wie na co stać go w nerwach :)
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesOprócz tego, że jesteś dobrym kierowcą ciężarówki dodatkowo pragniesz dobrze wyglądać? Tulzo dba o swoich klientów, dlatego przedstawiamy stylową kamizelkę z nadrukiem, która znajdzie swoje uznanie u każdego fana motoryzacji, a konkretniej ciężarówek. Zapinamy pasy i jedziemy!
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesOprócz dobrych umiejętności jazdy każdy kierowca powinien również dobrze wyglądać. Na cieplejsze dni kamizelka z nadrukiem taka jak ta doskonale się sprawdza. Zastanawiamy się dlaczego jeszcze nie pojawiła się w Twojej garderobie? Chyba chcesz, żeby Truckers odwzajemniali do Ciebie swój uśmiech? :)
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesNic dziwnego, że samochody nas rozpraszają. Podobnie jest z psami. Obok uroczego szczeniaka nie można przejść obojętnie chyba każdy zatrzymał by się i pogłaskał, prawda? Kamizelka z nadrukiem na letnie dni już dostępna w naszej ofercie. Mamy nadzieję, że korzystne ceny w sklepie Tulzo Was nie rozpraszają? :)
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesJeżeli również tak macie, że rozpraszają Was samochody, a przede wszystkim psy to kamizelka z nadrukiem na letnie dni już dawno powinna znaleźć się w Waszej szafie. Mamy jednak nadzieję, że nigdy nie krzyczeliście na swoje pupilki za to, że rozpraszają Was swoim istnieniem! Tak nie robi porządny właściciel :)
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesSzukasz stylowej kamizelki na letnie dni? Ta czarna kamizelka z nadrukiem stworzona została z myślą o osobach, które nigdzie nie ruszają się bez swojego najlepszego przyjaciela czyli bez psa. Jeżeli nie możesz zabrać ze sobą pupila to nigdzie nie idziesz? Bardzo dobrze! Przynajmniej nie będzie czuł się samotny :)
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesPies to najlepszy przyjaciel człowieka i wiadomo to już od dawien dawna. My również zdajemy sobie z tego sprawę dlatego w naszej ofercie można znaleźć kamizelki z nadrukiem takie jak ta. Nie ważne gdzie chcesz wyjść, ale jeśli nie możesz zabrać psa to nie idziesz? Bardzo dobrze się składa. Całkowicie Cie rozumiemy!
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesLiczymy na to, że wśród naszych klientów są osoby, które doskonale wiedzą jak wstawać po porażkach. Dla Was wszystkich mamy kamizelki z nadrukiem, które każdego dnia będą Wam przypominać, że dopóki walczycie jesteście zwycięzcami! Przecież nie ważne ile razy w życiu zdarzyło Ci się upaść - ważne ile razy potrafiłeś zebrać w sobie siły i wstać!
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesŻycie jest pełne porażek i rozczarowań, a kamizelka z nadrukiem na który właśnie patrzysz przekazuje doskonałe przesłanie. Nie ważne ile kłód wylądowało pod nogami. Liczy się to jak radzisz sobie z ich usuwaniem i najważniejsze to jest pamiętać, że dopóki walczysz jesteś zwycięzcą! Tulzo życzy wszystkim powodzenia w realizacji swoich najskrytszych marzeń!
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesKamizelki z nadrukiem takie jak ta doskonale spisują się podczas upalnych dni. Dodatkowym atutem są nadruki, które szerzą pewne idee. Zgadzacie się z tym, że wdzięczność za wszystko co posiadamy w tej chwili przynosi lepsze rezultaty niż wysyłanie ciągłych próśb o lepsze życie? Bardzo interesuje nas Wasza odpowiedź :)
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesNiestety, ale mało jest osób, które są wdzięczne za to co mają i cieszą się tym co ich otacza. Jeśli zgadzasz się z nadrukiem na tej kamizelce z kapturem to bardzo dobrze się składa, bo już teraz może pojawić się w Twojej kolekcji. Prawda jest taka, że życie jest piękne i powinniśmy być wdzięczni za każdy dzień! Życzymy wszystkim wszystkiego najlepszego :-)
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesPolecamy być wdzięcznym za każdy nowy dzień. Za wszystko co Cię otacza, za wszelkie dobro, które czasem tak często dostrzec. Kamizelka z kapturem i takim nadrukiem została zaprojektowana z myślą o osobach, w których życiu od dawien dawna obecna jest modlitwa dziękczynna. A ty za co jesteś wdzięczny? :)
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesJeżeli należysz do grona mężczyzn, którzy są bardzo zazdrośni o swoje kobiety to sądzimy, że kamizelka z nadrukiem takim jak ten powinna przypaść Ci do gustu. Zbyt wielu ciekawskich facetów chce sprawdzić czy istnieje życie po śmierci? Niech tylko dotkną Twojej dziewczyny... odpowiedź przyjdzie szybciej niż mogłoby się wydawać! :)
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesPewnie doskonale zdajesz sobie sprawę, że Twoja żona to najpiękniejsza kobieta na świecie. Niestety, ale zbyt często jesteś o nią zazdrosny? Wchodząc w posiadanie takiej kamizelki z nadrukiem wielu ciekawskich zrezygnuje z podrywania jej. Chcą dowiedzieć się czy istnieje życie po śmierci? Niech tylko spróbują... :)
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesKochasz swoją córkę i wiesz, że zrobiłabyś dla niej wszystko? Nigdy nie pozwolisz aby ktoś sprawił, że spadnie jej choć jeden włos z głowy? Wchodząc w posiadanie takiej kamizelki z kapturem z pewnością dasz do zrozumienia wszystkim innym do czego jest zdolna matka, która widzi krzywdę swojego dziecka. Pozdrawiamy wszystkich szczęśliwych i kochających rodziców! :)
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesPoszukujesz fajnych ciuchów na letnie dni? Tulzo w swojej ofercie ma coś dla każdego! Czarna kamizelka z kapturem i humorystycznym nadrukiem już teraz możliwa jest to zakupu. Lubisz fast-food? Dobrze się składa, bo głodne Pitbulle też nim nie pogardzą... tylko uważaj żebyś to Ty nie stał się pożywieniem! :)
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesPrzy spotkaniu sam na sam z tymi psami mamy dla Was jedną radę - nogi za pas i rura! Niestety, ale uwielbiają Fast-Foody, a jeżeli na czas nie uciekniesz to pewnie Cię na taki przerobią. Jeśli jednak jesteś ryzyko i się nie boisz to jesteśmy ciekawi jak to się skończy...
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesNa cieplejsze dni polecamy czarną kamizelkę z kapturem i nadrukiem, który w tym przypadku przedstawia daleki rejs po morzu podczas przepięknej pełni księżyca. Wystarczy tylko spojrzeć, a wyobraźnia sama zaczyna pracować prawda? Życzymy wszystkim powodzenia w spełnianiu swoich marzeń, a taki rejs z pewnością kiedyś stanie się rzeczywistością!
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesNa ciepłe, letnie dni polecamy kamizelki z nadrukiem. Pewnie już zdążyłeś zauważyć drogi kliencie, że w naszej ofercie każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Dobrze czujesz się w niebieskich ubraniach a dodatkowo podoba Ci się wizja nocnego rejsu po morzu? Lepiej nie mogłeś trafić! :)
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesW gorące dni nie ma sensu gotować się w bluzach, bo po co skoro kamizelki z nadrukiem takie jak te od dawna dostępne są w naszej ofercie? Oprócz tego, że jest dobrze wykonana i przewiewna powinna przypaść do gustu każdemu zwolennikowi czworonogów. Zgadzacie się ze zdaniem, że człowiek i pies potrafią stworzyć tzw. dream team? :-)
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesBezgraniczna miłość i wierność - to wszystko potrafi zapewnić nam pies czyli najlepszy przyjaciel człowieka. Odwdzięczając się i dając to samo wspólnie możemy stworzyć dream team - najlepszą drużynę na świecie. Jeśli kochasz swojego czworonoga i nie wyobrażasz sobie bez niego życia zachęcamy do zakupu tej kamizelki!
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesDla hooligansów z prawdziwego zdarzenia prezentujemy kamizelkę z nadrukiem na letnie dni. Wiadomo, że oprócz duszy do walki i ogromnego serca do kibicowania swojej ulubionej drużynie warto jest również dobrze wyglądać. A teraz jesteśmy ciekawi... jakiej drużynie kibicujesz najbardziej? :-)
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesKibicem się jest, a nie bywa. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i dla wszystkich wiernych kibiców naszej reprezentacji Polski przygotowaliśmy kamizelkę z kapturem i nadrukiem na której... wpada bramka! Jeżeli chcesz żeby ta kamizelka trafiła również do Twojej szafy to teraz masz okazję. Akcja!
157.00 zł97.00 zł
Sortuj:

Kamizelka z nadrukiem może stać się interesującym elementem Twoich codziennych stylizacji. To idealne rozwiązanie sportowe i casualowe, jednak sprawdzi się także w połączeniu ze sportową marynarką, czy też spódnicą przeznaczoną na mniej oficjalne okazje. Wszystkie kamizelki mają w sobie potencjał. Jednak to te z nadrukiem nadadzą codziennym zestawom zupełnie nowego charakteru. Sprawdź, co dla Ciebie mamy!

Kamizelka z niebanalnym nadrukiem to propozycja dla wymagających

Kamizelki, jakie u nas znajdziesz, to przede wszystkim bogactwo oryginalnych, niedostępnych w innych sklepach wzorów. Jeśli cenisz sobie niepowtarzalność i oczekujesz zawsze czegoś wyjątkowego – dobrze trafiłeś! Męskakamizelkaz bizonem będzie uniwersalnym, jednak zdecydowanie oryginalnym rozwiązaniem. Jesteś dumnym tatą? Postaw na kamizelkę, która to wyrazi. Mamy także propozycje dla mam i córek, romantycznych buntowniczek i kamizelki dla kobiet z niebanalnym poczuciem humoru. Każda naszadamska kamizelka jest inna i pozwala wyrazić siebie w inny, jednak zawsze interesujący sposób.

Kamizelki z nadrukiem – mnóstwo oryginalnych wzorów

Kamizelki TULZO to synonim interesujących połączeń kolorystycznych, oryginalnych pomysłów i bezkompromisowej jakości. Przejrzyj nasze propozycje i przekonaj się, jak wiele interesujących wzorów dla Ciebie mamy. Załóż naszą kamizelkę i przekonaj się, że nasze propozycje to także znakomite materiały i nadruk, który jest naprawdę trwały.

Do Góry