Sortuj:
-38 %


Lew

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesW ofercie naszego sklepu nie brakuje kamizelek z nadrukiem, które doskonale sprawdzają się do noszenia na co dzień. W tym przypadku padło na króla dżungli - lwa z krwi i kości. W jego oczach można dostrzec skupienie... prawdopodobnie pilnuje swojego terenu. Jesteś pewien, że nie zaszedłeś mu za skórę?
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesKoszulki ze zwierzętami są u nas zamawiane bardzo często i co się dziwić, skoro wśród naszych klientów znaleźć można wielu miłośników? Ten kot-nauczyciel wygląda na zdziwionego... ciekawe co jego klasa znów nawywijała? Chyba wszyscy są świadomi tego do czego czasem zdolna jest młodzież? :)
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesUroczy, słodki i kochany - nasz sklepowy jamnik. Ta kamizelka z nadrukiem przeznaczona jest dla wszystkich osób, które od dawien dawna są zakochane w czworonogach. Idealny ciuch, który wpasuje się w miejskie klimaty. A Ty jaką rasę psa najbardziej uwielbiasz? Mamy nadzieję, że jamniki to Twoje oczko w głowie!
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesBrrr... powiało chłodem! Jesteś zwolennikiem zimowych klimatów? Jeżeli tak to przypuszczamy, że ta kamizelka z nadrukiem niedźwiedzia polarnego przypadnie Ci do gustu. Być może wygląda uroczo, ale wystarczy go zdenerwować by poznać jego "prawdziwe ja". Radzimy być bardzo ostrożni...
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesNasz rudy przyjaciel ciągle śpi i śpi... nie mamy pomysłu na to jak go obudzić. Wiemy natomiast, że ta kamizelka z nadrukiem przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi kotów i z pewnością znajdzie swoje miejsce w dotychczasowej kolekcji. Pomimo tego, że rudy jest śpiochem trzeba przyznać, że jest uroczy. Zgadzacie się?
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesNie możesz zapominać o uśmiechu! Ta kamizelka z nadrukiem psa z pewnością będzie Ci o tym przypominać. Na letnie dni taki wybór wydaje się być idealny. Dobrze wykonana, przewiewna i stylowa kamizelka już teraz dostępna w naszej ofercie. Zaufaj dobremu stylowi, zaufaj Tulzo!
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesSzukasz odzieży, która idealnie wpasuje się w miejski styl? Być może motywy ze śmiercią są całkowicie w Twoim guście? Jeżeli tak to nie mogłeś lepiej trafić. Ta niebieska kamizelka z nadrukiem śmierci już teraz dostępna w naszym sklepie. Jedno jest jednak dziwne... dlaczego ona się uśmiecha?
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesW naszym sklepie znaleźć można wielu przyjaciół człowieka, a między innymi są to koty. Nazwaliśmy ją Tosia i sądzimy, że nie jednej osobie przypadnie do gustu. Wygląda uroczo i słodko! Jeżeli sądzisz tak samo to nie martw się... ta kamizelka z nadrukiem Tosi już teraz może znaleźć się w Twojej szafie!
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesW tych oczach dostrzec można coś specjalnego. Dobre serduszko, które jest w stanie zapewnić wiele miłości. Tak samo jak my jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom kamizelki z nadrukiem takie jak ta. Warto zaufać dobremu stylowi - warto zaufać Tulzo!
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesKamizelka z nadrukiem taka jak ta z pewnością idealnie wpasuje się w miejski, młodzieżowy styl. Patrząc w te oczy można dostrzec coś specjalnego, wyjątkowego. Tak samo jak przedmioty, które od nas zamawiacie. Są równie wyjątkowe i bardzo dobrej jakości. Dbamy o naszych klientów. Zaufaj Tulzo!
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesWszystko wskazuje na to, że ktoś tutaj niebawem będzie miał nie lada kłopoty... ten tygrys wygląda na zdenerwowanego, a nigdy pod żadnym pozorem nie należy zapominać do czego te dzikie zwierzęta są zdolne w nerwach. Bestia prawdopodobnie za chwilę rzuci się do ataku. Stawisz jej czoło czy będziesz uciekać?
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesWiemy, że wśród załogi naszego sklepu mamy znakomitych pływaków, ale nie spodziewaliśmy się, że ten Husky jest w tym taki dobry! Podobno odwiedza basen każdego dnia trenując aby uzyskać jak najlepsze wyniki. Kamizelka z nadrukiem tego mokrego czworonoga już teraz dostępna jest w naszej ofercie. Znając życie chętnie z Tobą popływa!
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesNie ma na niego mocnych. Daryl to prawdziwy mistrz w swoim fachu. Włada bronią jak nikt inny! W naszej ofercie dostępne są takie kamizelki z nadrukiem w stylowym kolorze. Podobają się? Mamy nadzieję, że tak! Lepiej się do niego przyłącz i walcz przy jego boku, bo wydaje nam się, że nie chcesz wiedzieć co dzieję się w momencie gdy ktoś mu się sprzeciwi...
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesPiękna, długowłosa Daenerys... nie jeden mężczyzna marzy o spotkaniu z nią. Jak się okazuje zawitała do naszego sklepu i takie kamizelki z nadrukiem są możliwe do zakupu. Podobają się Wam? Jeżeli "często i gęsto" oglądacie serial "Gra o Tron" to sądzimy, że taka kamizelka już dawno powinna mieć swoje miejsce w Waszej odzieżowej kolekcji!
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesKamizelka z nadrukiem lwa i lwiątka doskonale obrazuje to jakie relacje rodzinne powinny być zachowane. Mawia się, że uczucie jakie łączy rodziców z dzieckiem jest najsilniejszym uczuciem na świecie. Zgadzacie się?
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesHau, hau! Kamizelka z nadrukiem owczarka z pewnością jest zachodu warta! Kochasz czworonogi? Nie mogłeś trafić lepiej. Teraz w jeszcze bardziej korzystnej cenie! Tulzo dba o swoich klientów dlatego wszelkie produkty dostępne w naszym sklepie tworzone są z wielką precyzją i starannością. Mamy nadzieję, że jesteście usatysfakcjonowani?
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesSpójrzcie tylko... przecież ten jeżyk jest tak słodki, że aż trudno opisać to słowami! Stylowa kamizelka z nadrukiem polecana jest wszystkim miłośnikom zwierząt. Tylko uważajcie! Czasem, gdy wstanie lewą nogą potrafi nieźle ukłuć więc robiąc mu miejsce u siebie w mieszkaniu wybierz rozsądnie. Tak, aby na niego nie nadepnąć!
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesAż dziwne, że ten tygrys jest taki spokojny... może dlatego, że taka kamizelka z nadrukiem bardzo dobrze się prezentuje? Pomarańczowy kolor tylko dodaje efektu. Jeżeli od dawien dawna czujesz, że w głębi Ciebie spoczywa dzika bestia to chyba nadszedł najwyższy czas aby w końcu ją obudzić!
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesSą tu osoby chętne na popływanie? Wydaje nam się, że patrząc na tą kamizelkę z nadrukiem delfina każdy chętnie popluskał by się w wodzie. Chyba, że nie potrafisz pływać? Nie ma problemu, nauczymy Cię! Jak możesz zauważyć wśród naszych sklepowych przyjaciół jest jeden mistrz w tym fachu. Gotowy?
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesSłoń jest wielki, silny i niezależny. Zawsze podąża swoją drogą, a czy Ty podążasz swoją i dbasz o to aby stylowo wyglądać? Ta kamizelka z nadrukiem słonia z pewnością Ci go doda! Już teraz dostępna w korzystnej cenie! Dodatkowo zastanawiamy się jak można by było go nazwać. Macie jakieś konkretne propopozycje? :)
157.00 zł97.00 zł
-38 %


Paw

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesWchodząc w posiadanie tej kamizelki z nadrukiem bez dwóch zdań będziesz mogła chodzić dumna jak paw! Paleta ciepłych kolorów wpływa na Twój dobry nastrój, wiedziałaś o tym? :-)
157.00 zł97.00 zł
-38 %


Lew

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesCoś nam się wydaje, że za chwilę zrobi się nieciekawie... nie mamy pojęcia, który odważny go rozwścieczył, ale teraz musi to naprawić! Ta kamizelka z nadrukiem lwa czeka na swojego właściciela, a raczej poskramiacza. Swoją drogą co trzeba zrobić żeby poprawić humor tak silnej dzikiej bestii? Interesujące...
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesU nas impreza nigdy się nie kończy! Ten kot, który doskonale operuje BoomBoxem z pewnością o to zadba. Podoba Ci się taka kamizelka z nadrukiem kotka? Już teraz może pojawić się Twojej kolekcji. Mamy nadzieję, że zaliczasz się do grona osób, które kochają imprezować, bo jeżeli tak to z nami z pewnością nie będziesz się nudzić!
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesStary, dobry orangutan... patrząc w jego oczy dostrzec można wiele życiowych doświadczeń. Ta kamizelka z nadrukiem pasuje do osób, które każdego dnia konsekwentnie dążą do swojego celu. Sądzimy, że jesteś jedną z takich osób, dlatego oprócz dobrego stylu życzymy Ci również wszystkiego najlepszego w drodze po swoje marzenia!
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesPoszły konie po betonie! Wyścig po tą stylową kamizelkę z nadrukiem trwa! Kto pierwszy ten lepszy, ale pamiętajcie - zawsze liczy się fair play :)
157.00 zł97.00 zł
Sortuj:
Do Góry