Sortuj:
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesKamizelka z nadrukiem taka jak ta z pewnością idealnie wpasuje się w miejski, młodzieżowy styl. Patrząc w te oczy można dostrzec coś specjalnego, wyjątkowego. Tak samo jak przedmioty, które od nas zamawiacie. Są równie wyjątkowe i bardzo dobrej jakości. Dbamy o naszych klientów. Zaufaj Tulzo!
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesWszystko wskazuje na to, że ktoś tutaj niebawem będzie miał nie lada kłopoty... ten tygrys wygląda na zdenerwowanego, a nigdy pod żadnym pozorem nie należy zapominać do czego te dzikie zwierzęta są zdolne w nerwach. Bestia prawdopodobnie za chwilę rzuci się do ataku. Stawisz jej czoło czy będziesz uciekać?
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesWiemy, że wśród załogi naszego sklepu mamy znakomitych pływaków, ale nie spodziewaliśmy się, że ten Husky jest w tym taki dobry! Podobno odwiedza basen każdego dnia trenując aby uzyskać jak najlepsze wyniki. Kamizelka z nadrukiem tego mokrego czworonoga już teraz dostępna jest w naszej ofercie. Znając życie chętnie z Tobą popływa!
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesNie ma na niego mocnych. Daryl to prawdziwy mistrz w swoim fachu. Włada bronią jak nikt inny! W naszej ofercie dostępne są takie kamizelki z nadrukiem w stylowym kolorze. Podobają się? Mamy nadzieję, że tak! Lepiej się do niego przyłącz i walcz przy jego boku, bo wydaje nam się, że nie chcesz wiedzieć co dzieję się w momencie gdy ktoś mu się sprzeciwi...
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesPiękna, długowłosa Daenerys... nie jeden mężczyzna marzy o spotkaniu z nią. Jak się okazuje zawitała do naszego sklepu i takie kamizelki z nadrukiem są możliwe do zakupu. Podobają się Wam? Jeżeli "często i gęsto" oglądacie serial "Gra o Tron" to sądzimy, że taka kamizelka już dawno powinna mieć swoje miejsce w Waszej odzieżowej kolekcji!
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesKamizelka z nadrukiem lwa i lwiątka doskonale obrazuje to jakie relacje rodzinne powinny być zachowane. Mawia się, że uczucie jakie łączy rodziców z dzieckiem jest najsilniejszym uczuciem na świecie. Zgadzacie się?
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesHau, hau! Kamizelka z nadrukiem owczarka z pewnością jest zachodu warta! Kochasz czworonogi? Nie mogłeś trafić lepiej. Teraz w jeszcze bardziej korzystnej cenie! Tulzo dba o swoich klientów dlatego wszelkie produkty dostępne w naszym sklepie tworzone są z wielką precyzją i starannością. Mamy nadzieję, że jesteście usatysfakcjonowani?
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesSpójrzcie tylko... przecież ten jeżyk jest tak słodki, że aż trudno opisać to słowami! Stylowa kamizelka z nadrukiem polecana jest wszystkim miłośnikom zwierząt. Tylko uważajcie! Czasem, gdy wstanie lewą nogą potrafi nieźle ukłuć więc robiąc mu miejsce u siebie w mieszkaniu wybierz rozsądnie. Tak, aby na niego nie nadepnąć!
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesAż dziwne, że ten tygrys jest taki spokojny... może dlatego, że taka kamizelka z nadrukiem bardzo dobrze się prezentuje? Pomarańczowy kolor tylko dodaje efektu. Jeżeli od dawien dawna czujesz, że w głębi Ciebie spoczywa dzika bestia to chyba nadszedł najwyższy czas aby w końcu ją obudzić!
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesSą tu osoby chętne na popływanie? Wydaje nam się, że patrząc na tą kamizelkę z nadrukiem delfina każdy chętnie popluskał by się w wodzie. Chyba, że nie potrafisz pływać? Nie ma problemu, nauczymy Cię! Jak możesz zauważyć wśród naszych sklepowych przyjaciół jest jeden mistrz w tym fachu. Gotowy?
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesSłoń jest wielki, silny i niezależny. Zawsze podąża swoją drogą, a czy Ty podążasz swoją i dbasz o to aby stylowo wyglądać? Ta kamizelka z nadrukiem słonia z pewnością Ci go doda! Już teraz dostępna w korzystnej cenie! Dodatkowo zastanawiamy się jak można by było go nazwać. Macie jakieś konkretne propopozycje? :)
157.00 zł97.00 zł
-38 %


Paw

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesWchodząc w posiadanie tej kamizelki z nadrukiem bez dwóch zdań będziesz mogła chodzić dumna jak paw! Paleta ciepłych kolorów wpływa na Twój dobry nastrój, wiedziałaś o tym? :-)
157.00 zł97.00 zł
-38 %


Lew

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesCoś nam się wydaje, że za chwilę zrobi się nieciekawie... nie mamy pojęcia, który odważny go rozwścieczył, ale teraz musi to naprawić! Ta kamizelka z nadrukiem lwa czeka na swojego właściciela, a raczej poskramiacza. Swoją drogą co trzeba zrobić żeby poprawić humor tak silnej dzikiej bestii? Interesujące...
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesU nas impreza nigdy się nie kończy! Ten kot, który doskonale operuje BoomBoxem z pewnością o to zadba. Podoba Ci się taka kamizelka z nadrukiem kotka? Już teraz może pojawić się Twojej kolekcji. Mamy nadzieję, że zaliczasz się do grona osób, które kochają imprezować, bo jeżeli tak to z nami z pewnością nie będziesz się nudzić!
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesStary, dobry orangutan... patrząc w jego oczy dostrzec można wiele życiowych doświadczeń. Ta kamizelka z nadrukiem pasuje do osób, które każdego dnia konsekwentnie dążą do swojego celu. Sądzimy, że jesteś jedną z takich osób, dlatego oprócz dobrego stylu życzymy Ci również wszystkiego najlepszego w drodze po swoje marzenia!
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesPoszły konie po betonie! Wyścig po tą stylową kamizelkę z nadrukiem trwa! Kto pierwszy ten lepszy, ale pamiętajcie - zawsze liczy się fair play :)
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesLubisz czekoladę? To z pewnością kochasz też czekoladowe labradory! Spokojnie, spokojnie... nikt tu nikogo nie będzie zjadał! Mowa o stylowej kamizelce z nadrukiem labradora. Spójrzcie tylko, czyż nie jest piękny? Jeżeli zastanawiałeś się do ubrać na cieplejsze dni to Tulzo wychodzi z dobrą propozycją!
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesMało kto docenia żaby, a szkoda! Zobaczcie tyko czyż ta kamizelka z nadrukiem żaby nie prezentuje się dobrze? Pytanie tylko dokąd ona zmierza... gdzieś się wspina, ale gdzie?! Do tej pory zdawało nam się, że te małe, urocze stworzenia bardziej wolą wodne klimaty, a tu niespodzianka!
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesOho! Wydaje się, że prawdziwa księżniczka wjechała na salony! Taka kamizelka z nadrukiem psa w koronie polecana jest każdej prawdziwej księżniczce. Staramy się aby w ofercie naszego sklepu każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie i mamy nadzieję, że póki co dobrze nam to wychodzi?
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesTrzeba przyznać, że kamizelki z nadrukami zwierząt są teraz w modzie, ale czy wiecie jakie zwierze jest na tej? Królik, chomik czy świnka morska? Ciekawe ile osób zna poprawną odpowiedź! Dla osób, które poprawnie odpowiedzą na pytanie przewidujemy małą nagrodę, ale... niech to pozostanie słodką niespodzianką! :)
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesChyba nikt nie chciałby spotkać się z nim sam na sam... a już na pewno nie w momencie gdy jest rozwścieczony! Jednak nie ma się czego obawiać ten z naszej kamizelki nie jest groźny, a wręcz przeciwnie jest bardzo przyjacielski. Przekonamy sie? :)
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesMądra sowa wleciała do naszego sklepu! Kamizelka z kapturem i nadrukiem w tej kolorystyce z pewnością spodoba się dużej części naszych klientów. Jest przewiewna i dobrze wykonana także nie musicie obawiać się o jakość. Spójrzcie jej głęboko w oczy... czy nie dostrzegacie w nich czegoś specjalnego? Jakiejś tajemnicy? :)
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesWiele osób jest zdania, że najsilniejszym uczuciem na świecie jest miłość. Zgadzamy się z tym, ale w tym przypadku rozchodzi się o więź, która łączy matkę z dzieckiem. Sądzicie, że faktycznie nie ma nic silniejszego? Kamizelka z nadrukiem lwicy ze swoim lwiątkiem w fajny sposób tą więź opisuje. Drogie mamy - podoba Wam się?
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesPsy to urocze stworzenia. Wierne, towarzyskie i potrafiące oddawać miłość ze zdwojoną siłą. Wierzymy w to, że nasi klienci dbają o swoje pupile i jeśli macie ochotę to kamizelka z nadrukiem owczarka niemieckiego już teraz dostępna jest w naszej ofercie. Która odmiana bardziej przypada Wam do gustu - owczarek krótkowłosy czy długowłosy?
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesZnacie powiedzenie być wolnym jak ptak? W naszym sklepie to powiedzenie jest trochę zmienione, bo po zakupie tej koszulki stajesz się nie tylko wolny jak ptak, ale także stylowy jak trzeba! Niebieska koszulka z nadrukiem sowy przeznaczona dla wszystkich fanów ptaków już teraz dostępna w naszej ofercie. Dokąd lecimy?
157.00 zł97.00 zł
Sortuj:
Do Góry