Sortuj:
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesKolorystyka i nadruk na kamizelce z pewnością znajdzie wielu zwolenników. Lampart jest sprytnym, zwinnym i przede wszystkim szybkim ssakiem. Nawet nie zauważysz, a pojawi się w Twojej garderobie! Pamiętaj... po dzikich zwierzętach nigdy nie wiadomo czego można się spodziewać jednak w sklepie Tulzo zawsze możesz spodziewać się najwyższej jakości ubrań!
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesBycie wojowniczką Chrystusa to niesłychane szczęście i zachwyt. Jesteśmy pewni, że dobre siły za każdym razem będą dominowały nad złem, które pragnie najgorszych rzeczy. Kamizelka z nadrukiem kobiety w zbroi przeznaczona jest dla kobiet, które w swoim wnętrzu skrywają energię. Energię, która jest porównywalna do burzy z błyskawicami!
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesNie istotne czy za szczeniaka czy w okresie dorosłości, ale jedno jest pewne - Cocker Spaniel to rasa psa, która jest bardo urocza i mądra. Mamy nadzieję, że kamizelka z nadrukiem taka jak ta znajdzie u Was zainteresowanie i sądzimy, że wielu naszych klientów kocha psy. Czyli jak... dodatkowe miejsce w szafie już przygotowane? :)
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesTulzo dba o swoich klientów dlatego w naszej ofercie nie brakuje kamizelek z nadrukami zwierząt. Zdążyliśmy zauważyć, że wśród Was można znaleźć wiele osób, które kochają psy dlatego taka kamizelka już teraz jest możliwa do kupienia. Yorki to małe psy, ale za to jak zadziorne potrafią być! Właściciele z pewnością to potwierdzą, prawda? :)
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesOpanowanie własnych nerwów to sztuka, której człowiek uczy się przez całe życie. Mamy nadzieję, że częściej bywasz spokojny niż agresywny, ale z drugiej strony łatwo się domyślić, że jak sytuacja tego wymaga to potrafisz pokazać pazur. Posiadasz rycerski charakter? Koszulka z nadrukiem taki jak ten będzie do Ciebie idealnie pasować.
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesBycie spokojnym wymaga cierpliwości i opanowania niebywale trudnej sztuki samodyscypliny. Jeżeli na co dzień jesteś oceanem spokoju, ale jak ktoś Cię zdenerwuje to potrafisz pokazać każdemu gdzie raki zimują to ta koszulka z nadrukiem będzie dla Ciebie idealna. Tulzo ma jednak nadzieję, że częściej jesteś spokojny niż agresywny?
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesPodobają Ci się białe ubrania? Dodatkowo jeżeli ktoś ma ochotę postawić Ci browara to aż żal odmówić? Wydaje nam się, że lepiej nie mogłeś trafić. Kamizelka z takim nadrukiem jest dobrym rozwiązaniem na przyciągnięcie do swojego grona osób, które myślą podobnie do Ciebie. Skoro zimne piwo już stoi na barze no to co... just drink it!
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesCzarna, stylowa kamizelka z nadrukiem, a do tego śmiesznym? Na nas zawsze możesz liczyć! Jeżeli jesteś zwolennikiem piwa i poszukujesz bratnich dusz do wspólnych spotkań z taką kamizelką nie powinno być to trudne. Szykuje się ciekawy wieczór, a piwo już się chłodzi? Just drink it!
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesPreferujesz noszenie kamizelek z kapturem? Podobają Ci się kamizelki z nadrukiem zwierząt? Idealnie się składa, bo oferta naszego sklepu jest przepełniona takimi perełkami jak ta! Coś specjalnie dla zwolenników psów, a konkretnie dla owczarków niemieckich już teraz możliwe do zamówienia. Tylko hmmm.... nad czym ten piesek tak intensywnie myśli? :)
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesDla każdego coś fajnego! Kamizelka z nadrukiem owczarka niemieckiego stworzona specjalnie z myślą o tych, którzy uwielbiają tą rasę już teraz dostępna w naszym sklepie. Problem jest taki, że ten pies już od dłuższego czasu jest zamyślony, a my nie potrafimy rozszyfrować co go tak męczy... jesteś w stanie nam pomóc? :)
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesMąż i żona to miłość nieskończona! Jesteśmy zdania, że decydując się na związek małżeński byliście pewni swoich uczuć i to nie uległo zmianie. Za wszystkie pary, które po ślubie kochają się tak samo lub jeszcze bardziej trzymamy kciuki dlatego kamizelka z nadrukiem i kapturem taka jak ta stworzona została z myślą o Was. Tulzo życzy najlepszego wszystkim osobom po ślubie! :)
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesMawia się, że najlepsze relacje to te między rodzicami, a dziećmi zgadzacie się? Naszym zdaniem rodzina jest najważniejsza i zawsze powinno stawiać się ją na pierwszym miejscu. Ta kamizelka z nadrukiem z pewnością spodoba się wszystkim osobom, które sądzą tak samo!
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesZa oknem szaro i deszczowo? Nie ma problemu. Nasz przyjaciel labrador zdążył się zabezpieczyć i zaopatrzył się w fajną kamizelkę z kapturem. Jeżeli podobają Ci się ubrania w tym stylu to trafiłeś w nabardziej odpowiednie miejsce. Dodatkowo z tym uroczym psiakiem spędzisz radosne chwilę nawet w strugach deszczu!
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesWygląda na to, że ten jeżyk nie jest w zbyt dobrym nastroju. Coś nam się wydaje, że zabrano mu jego ulubioną zabawkę. Nie chcemy aby ktokolwiek z naszej załogi był smutny dlatego wzywamy Cię do pomocy! Może masz u siebie w domu coś co go rozweseli? Podobno lubi również chować się po zakamarkach szafy :)
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesWielu z nas uwielbia spędzać czas grając w różne gry na konsoli, ale nie zdawaliśmy sobie sprawy, że również liski są w tym dobre! Jakiś czas temu pojawił się u nas i zajął konsolę. Mawia się, że liski są chytre i chyba coś jest na rzeczy. Ciekawe czy Ty jesteś chytry? Jasne, że nie i doskonale o tym wiemy! Z tego powodu jesteśmy pewni, że już niebawem ta kamizelka z z nadrukiem pojawi się w Twojej szafie :)
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesTylko dla prawdziwych twardzieli! Nie jesteśmy pewni ile kilogramów jest na hantli, ale ten pies-mięśniak ma moc! Też poświęcasz czas na siłowni aby dbać o swoją sylwetkę? To będzie doskonały wybór. Tylko pamiętajcie - przesadzać też nie można! Zastanawiamy się jak wytłumaczyć to temu mięśniakowi... aż strach podejść :)
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesNasi lekarze przeprowadzili rentgen kamizelek z nadrukami i co się okazało? W jednej nich z niewiadomych przyczyn znalazł się nóż. Szukamy osoby, która jest odpowiedzialna za tą zbrodnię... to ciało obce mogło zrobić komuś krzywdę. Pomożesz nam przeprowadzić zabieg usuwania go? :-)
157.00 zł97.00 zł
-38 %


Kot

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesHipnotyzujący wzrok i kamizelka z nadrukiem i kapturem doskonale wypełnią Twój codzienny outfit. Pasuje praktycznie do wszystkiego oraz idealnie wtopi się w miejski styl. Jeżeli do tego wszystkiego posiadasz kota lub jesteś jego miłośnikiem to wiedz, że zaprojektowaliśmy ją właśnie z myślą o Tobie.
157.00 zł97.00 zł
-38 %


Osa

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesOsy to owady, które potrafią zdenerwować człowieka, ale jakby się tak bliżej przyjrzeć posiadają w sobie pewien urok, prawda? Kamizelka z nadrukiem taka jak ta w ciekawych kolorach z pewnością znajdzie uznanie u osób, które stawiają na styl. Podoba Ci się? Tulzo zaprasza!
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesZastanawiamy się co mogłeś przeskrobać drogi kliencie, ale nie mamy dobrych wieści. Osobnik z tej kamizelki z nadrukiem przekazał nam, że zaszedłeś mu za skórę i Ty będziesz następnym. Teraz nasuwa się pytanie... może wyprzedzisz fakty i to ta kamizelka okaże się następną rzeczą jaka pojawi się w Twojej szafie? :)
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesWielokrotnie byliśmy świadkami sytuacji w których pies pomaga człowiekowi. To nasi przyjaciele i nikt nie powie nam, że jest inaczej. My też staramy pomagać się wszystkim miłośnikom tych czworonogów dlatego kamizelki z nadrukiem takie jak te są stale dostępne w naszej ofercie. Kochasz labradory? Lepiej nie mogłeś trafić.
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesPerełka motoryzacji. Nie jedna osoba chciałaby aby takie cudo stało u niej w garażu. Harley Davidson w czystej postaci. W naszym sklepie aktualnie dostępne są kamizelki z nadrukiem tej szybkiej bestii może marne to pocieszenie, ale lepsze to niż nic, prawda? :-)
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesWysssstarczy kilka kliknięć aby ta kamizelka z nadrukiem węża wpełzała się do Twojej szafy! Projektując nasze ubrania mamy na uwadze fakt, że wśród Was jest wielu zwolenników ssaków, gadów i płazów stąd też taka kamizelka. Mamy nadzieję, że reszta nie boi się węży? :)
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesZwolennicy sportów zimowych - łączmy się! W tym przypadku padło na narciarstwo i sądzimy, że jeśli zjazdy po stokach sprawiają Ci przyjemność to również fakt, że kamizelka z nadrukiem narciarzy w Twojej szafie również zafunduje Ci odrobinę radości. Czyli co, zjeżdżamy?
157.00 zł97.00 zł
-38 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesTyyyyyyyyyyle miłości na jednej kamizelce z nadrukiem! Niestety, ale nie masz już wyboru. Ten uroczy kotek patrzy właśnie na Ciebie i pragnie żebyś go przytulił! Chyba nie masz serca z kamienia i nie przejdziesz koło tego obojętnie? Mamy nadzieję, bo w przeciwnym razie nie tylko kotkowi, ale także nam będzie smutno. Kochajmy wszystkie zwierzęta!
157.00 zł97.00 zł
Sortuj:
Do Góry