Sortuj:
-60 %

Stan: Nowy produkt

100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesKici, kici! Mamy tu miłośników kotów? Jeżeli tak to mamy dobrą wiadomość! Ten słodki kociak czeka na adopcję. Jest bardzo towarzyski i pije duuuuuuuże ilości mleka! Znajdzie się tu jakaś dobra dusza? Dobro i miłość, którą otrzyma z pewnością odwzajemni i to ze zdwojoną siłą! Tylko jak go nazwać? Hmmm...
97.00 zł39.00 zł
-60 %

Stan: Nowy produkt

100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesSpanie to jedna z tych rzeczy, którą większość z nas kocha. Wygląda na to, że również wśród kotów jest to jedna z bardziej ulubionych czynności. Jeżeli sądzisz, że nie ma niczego lepszego niż spanie, a znajomi wciąż nazywają Cie śpiochem to ta koszulka idealnie Cie opisuje! To co, krótka drzemka? :-)
97.00 zł39.00 zł
-60 %

Stan: Nowy produkt

100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesNasz kot - nauczyciel z pewnością nie będzie zadowolony gdy dowie się, że lekcje nie zostały jeszcze odrobione... Trzeba być czujnym, ponieważ krążą plotki, że dla niegrzecznych uczniów przewiduje bardzo srogie kary . Który z odważnych chce sprawdzić czy to prawda?
97.00 zł39.00 zł
-60 %

Stan: Nowy produkt

100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesTo fakt, że żyjemy w dobie niebywale szybkiego rozwoju technologicznego, ale czy doszły Was słuchy, że koty z naszego sklepu równie dobrze znają się na smartfonach? Nie mamy pojęcia gdzie zdążyły nabrać doświadczenia, ale uwierzcie nam coś takiego jak instalowanie i usuwanie aplikacji mają w "jednym paluskzu" jak to się potocznie mawia :)
97.00 zł39.00 zł
-60 %

Stan: Nowy produkt

100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesMasz gorszy dzień? A może ktoś ostro Cie zdenerwował? Jeżeli należysz do grona osób, które dobierają koszulki adekwatnie do nastrojów ten zły kot to dobry wybór na gorsze dni! Mimo tego, że jest uroczy i słodko się prezentuje to wewnątrz wcale nie jest aż tak miły. Chyba każdy kto miał gorszy dzień doskonale wie jakie to uczucie?
97.00 zł39.00 zł
-60 %
Kot

Stan: Nowy produkt

100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesByć może ten kot na pierwszy rzut oka wygląda na smutnego w rzeczywistości jednak emanuje od niego niezwykle pozytywna energia. Koszulka stworzona jest z myślą o osobach, które taką energią zarażają innych. Życie w końcu jest za krótkie aby marnować czas na bycie smutnym. Mamy nadzieję, że wśród naszych klientów większość ma przyklejony uśmiech do twarzy! :)
97.00 zł39.00 zł
-60 %

Stan: Nowy produkt

100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesCo?! Ale jak to?! Ten kot wygląda na bardzo zdziwionego. Ciekawe co tak naprawdę się wydarzyło... mamy nadzieję, że to zaskoczenie nie jest spowodowane nadchodzącym psem? Każdy kto darzy miłością koty z pewnością polubi tą koszulkę :)
97.00 zł39.00 zł
-60 %

Stan: Nowy produkt

100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesZastanawiamy się nad jedną rzeczą. O ile czarny kot dla wielu ludzi kojarzy się z pechem to z czym może kojarzyć się szary kot? Bardzo nas to ciekawi. Tak czy owak koszulka z motywem słodkiego szarego kota dostępna tylko u nas :)
97.00 zł39.00 zł
-60 %

Stan: Nowy produkt

100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesNie jesteśmy pewni kto sprawił, że ten kotek stał się smutny, ale nie martwcie się... znajdziemy tą osobę! Chyba, że ma na tyle odwagi i sama zgłosi się z przeprosinami? Zwolennicy kotków - łączmy się i pomóżmy odzyskać uśmiech temu słodziakowi!
97.00 zł39.00 zł
-60 %

Stan: Nowy produkt

100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesTen wystrzałowy koci DJ doskonale zdaje sobie sprawę jaka muzyka jest teraz na topie! Żaden z gorących hitów nie umknie jego uwadze, a dzięki temu impreza zawsze będzie udana! Jeżeli masz ochotę na świetną zabawę do białego rana to sądzimy, że ubrania takie jak te pozwolą na stworzenie idealnej atmosfery!
97.00 zł39.00 zł
Sortuj:
Do Góry