Sortuj:
-42 %

Stan: Nowy produkt

100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesOstatnio bardzo spodobały nam się motywy czaszek umieszczonych w figurach geometrycznych i dlatego w naszej ofercie pojawiła się kolejna bluza moro bez kaptura z takim oto nadrukiem. Jeżeli od dawna gustujesz w klimatach czaszek, mroku i czarnego koloru to musisz wiedzieć drogi kliencie, że projektowaliśmy tą bluzę z myślą właśnie o Tobie!
119.00 zł69.00 zł
-42 %

Stan: Nowy produkt

100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesDoskonale zdajemy sobie sprawę, że w życiu każdy kieruje się innymi zasadami, ale z drugiej strony sądzimy, że te 3 zasady jakie prezentuje ta bluza moro znajdą swoich zwolenników wśród naszych klientów. Milczenie jest złotem... i to całkowita racja. Czasem lepiej stwierdzić też, że nic się nie widziało i nie słyszało. Tak dla świętego spokoju... :-)
119.00 zł69.00 zł
-42 %

Stan: Nowy produkt

100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesUwaga, uwaga! To nie są ćwiczenia! Nalot bombowy stał się rzeczywistością. Bluza moro z nadrukiem samolotu dosłownie może wlecieć prosto do Twojej szafy z ubraniami! Jeżeli jesteś zwolennikiem lotnictwa, a dodatkowo wiesz, że do twarzy Ci w ubraniach moro to zdaje nam się, że nie mogłeś lepiej trafić :)
119.00 zł69.00 zł
-42 %

Stan: Nowy produkt

100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesJeżeli trafiłeś tutaj w poszukiwaniu ciekawej bluzy z nadrukiem to ta bluza moro powinna wzbudzić Twoje zainteresowanie. Nie jest to szczególnie straszna bluza ze względu na czaszkę, ale trzeba przyznać, że bardzo dobrze się prezentuje. Doskonale nadaje się do codziennego użytku, ale także na wyjściowe wieczory :)
119.00 zł69.00 zł
-59 %
Rozmiar: XXL

Stan: Nowy produkt

100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesPodoba Wam się taka bluza moro z odjechanym buldogiem w słuchawkach? Zdaje się, że jest ekspertem w rozkręcaniu imprez, a aktualna lista hitów jest mu bardzo dobrze znana. Z ekipą sklepu Tulzo nie ma miejsca na nudę! W takim razie nie ma na co czekać więc... zabawę czas zacząć! Nie zapomnijcie odpowiedniego obuwia do tańca oraz dobrego humoru!
119.00 zł49.00 zł
Sortuj:
Do Góry