Nic nie widzę...-wyp - Tulzo
Double click for enlarge
SKU: 515dm-wyp

Nic nie widzę...-wyp

SALE

Stan: Nowy produkt

100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality Clothes119.00 zł 39.90 zł


i zobacz jak Twój świat nabiera kolorów :)

Ten produkt nie podlega reklamacji!
Zjeżdżamy z ceny
Darmowa przesyłka
od 120 zł


Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w życiu każdy kieruje się innymi zasadami, ale z drugiej strony sądzimy, że te 3 zasady jakie prezentuje ta bluza moro znajdą swoich zwolenników wśród naszych klientów. Milczenie jest złotem... i to całkowita racja. Czasem lepiej stwierdzić też, że nic się nie widziało i nie słyszało. Tak dla świętego spokoju... :-)

Zaledwie po jednym praniu nie będziesz wiedział gdzie nadruk się zaczyna, a gdzie kończy. Nasz unikalny proces technologiczny drukowania dosłownie wypycha wzór z koszulki sprawiając iż jest on wyraźny, a kolory są jak żywe. Każda koszulka jest ręcznie farbowana i jest to produkt unikalny i niepowtarzalny. Koszulka jest zrobiona ze 100% miękkiej i trwałej bawełny. Będzie służyła Ci latami. Dokładamy wszelkich starań abyś był zadowolony z naszych koszulek dlatego używamy do produkcji koszulek materiałów najwyższej jakości. Wszystkie nasze produkty szczycą się mianem „Premium Quality Clothes”. W związku z tym, iż każdy nasz produkt jest ręcznie i indywidualnie robiony kolorystyka czy wzór może nieznacznie odbiegać od tego co widać na zdjęciach.


Koszulka moro z napisem, to świetny sposób wyrażenia siebie. Grafika opatrzona tekstem japońskiego przysłowia: "Nic nie widzę, nic nie słyszę, nic nie mówię" to propozycja dla każdego, kto chce przyciągnąć uwagę swoim strojem. Nadruk na t-shircie został wykonany w bardzo staranny sposób, co sprawia, że kolory są jak żywe i wyraziste. Koszulka jest przewiewna i komfortowa, dzięki wykorzystaniu bawełny bardzo wysokiej jakości.

KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT KUPILI RÓWNIEŻ:

Do Góry