Witaj, możesz się Zalogować lub Założyć konto

Napisz do nas na: infolinii lub facebooku

Promocja, kup 2 koszulki, 3 gratis
KOSZULKI
ZE ZWIERZĘTAMI
WILKI
ZOBACZ

NOWA KOLEKCJA

ROZERWANE KOSZULKI
DAMSKIE I MĘSKIE
ZOBACZ
Koszulki Męskie i Damskie

TARANTULA
67.00
ZOBACZ

Koszulki 3D - Nowości

HOT
Czarna koszula z torsem - Tulzo

Czarna koszula z torsem

97.00  zł

67.00  

Więcej
HOT
Koszulka z lwem | Lew | Koszulki 3d | Koszulka 3d | t-shirt 3d | t-shirts 3d - Tulzo

Lew

97.00  zł

67.00  

Więcej
HOT
Pomocna łapa - Tulzo

Pomocna łapa

97.00  zł

67.00  

Więcej
HOT
Helpful paw - Tulzo

Helpful paw

97.00  zł

67.00  

Więcej
HOT
Krokodyl - Tulzo

Krokodyl

97.00  zł

67.00  

Więcej
HOT
Koszulka Cowboy - Tulzo

Szeryf

97.00  zł

67.00  

Więcej
HOT
Czerwony krawat - Tulzo

Czerwony krawat

97.00  zł

67.00  

Więcej
HOT
Koszula z krawatem - męska - Tulzo

Koszula z krawatem - męska

97.00  zł

67.00  

Więcej
HOT
Koszulka z krawatem - Tulzo

Koszula z krawatem - damska

97.00  zł

67.00  

Więcej
HOT
Koszulka z Czarnym Jamnikiem | Czarny Jamnik | Koszulki ze zwierzętami 3D | Tulzo - Tulzo

Czarny Jamnik

97.00  zł

67.00  

Więcej
HOT
Koszulka Plecak z misiem - Koszulki i bluzy 3D, T-shirty, tshirty, koszulki 3D z nadrukiem, koszulki damskie, koszulki męskie, koszulka, koszulki - Tulzo

Plecak z misiem

97.00  zł

67.00  

Więcej

Wiadomości z blogów

Klienci o nas

Koszulki tulzo: dla kobiet, mężczyzn i dzieci

Tulzo oferuje szeroki wybór najbardziej oryginalnych koszulek oraz bluz męskich, damskich i dziecięcych. Każdy wzór, jaki znajduje się na naszych produktach został stworzony przez nas i nie jest dostępny nigdzie indziej. Dzisiejsze trendy w modzie są takie, że oryginalna koszulka i bluza to pozycja obowiązkowa w każdej szafie. Koszulki i bluzy od lat zyskują popularność, jako uniwersalny i wygodny strój. Nie ma także żadnych powodów, żeby traktować koszulki damskie, męskie czy dziecięce jako wyłącznie strój na luzie. Koszulka damska włożona pod żakiet, albo męska koszulka, założona pod marynarkę to doskonały wybór na spotkanie czy imprezę.

Koszulki i bluzy dla dzieci

Wiadomo, że dzieci to bardzo wymagający klienci. Nie patrzą może na jakość, ale za to krój i kolor koszulki dziecięcej są dla nich bardzo ważne. A najważniejszy jest oryginalny wzór. U nas znajdą to wszystko: nie tylko koszulki dziecięce z najwyższej jakości materiałów, ale także w oryginalnych kolorach oraz z niepowtarzalnymi nadrukami. Koszulki i bluzy dla dzieci oferowane przez tulzo to doskonały wybór na każdą okazję. Dzieci je uwielbiają! Co ważne, eksperci podkreślają, że oryginalne, fajne, czy w inny sposób wyjątkowe ubranie zdecydowanie podnosi pewność siebie osoby, która je nosi. Dziecięce koszulki i bluzy, które produkujemy z pewnością pełnią taką funkcję!

Koszulki i bluzy damskie

Oryginalne koszulki i bluzy to obowiązkowe wyposażenie każdej damskiej szafy. Jak wiadomo, odpowiednio dobrana koszulka pozwala kobiecie wyrazić emocje, podkreślić nastrój, albo zakomunikować coś otoczeniu. Koszulki damskie oferowane przez tulzo pomagają także w nawiązywaniu kontaktów. Kiedyś obowiązkowy strój do biura, urzędu, czy nawet szkoły, musiał być bardzo oficjalny. Dziś czasy są inne, moda i trendy bardzo się zmieniły. Dziś urzędniczka czy nauczycielka w ciekawej, oryginalnej koszulce damskiej nikogo nie dziwi.

Koszulki i bluzy męskie

Każdy dbający o swój wygląd mężczyzna powinien mieć w szafie spory wybór oryginalnych koszulek wysokiej jakości. Dziś to ten element garderoby jest najczęściej stosowany. Ciekawa koszulka męska pozwala osobie, która ją nosi wyróżnić się w tłumie. Mężczyzna w koszulce oraz marynarce wygląda doskonale, ale bez przesadnej, niepotrzebnej w niektórych sytuacjach elegancji. Na sytuacje bardziej na luzie zamiast marynarki czy kurtki można na koszulkę założyć ciekawą bluzę męską. W tulzo sami tworzymy nasze wzory i kolory, dzięki czemu nasze bluzy i koszulki dla mężczyzn są takie oryginalne i niepowtarzalne.

Wielki wybór koszulek dla każdego

Tulzo oferuje ogromny wybór koszulek dla dzieci, koszulek damskich oraz męskich. Mamy także mnóstwo oryginalnych bluz damskich, bluz męskich oraz dla dzieci. Słowem: każdy znajdzie tu coś dla siebie. Co najważniejsze: wszystkie nasze koszulki i bluzy są wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów. Ogromną wagę przykładamy także do oryginalnych kolorów oraz jedynych w swoim rodzaju wzorów. To sprawia, że koszulki i bluzy dla mężczyzn, kobiet i dzieci oferowane przez Tulzo to zawsze doskonały wybór!

Infolinia