Poker ALLIN - Tulzo
Double click for enlarge
SKU: 143dm

Poker ALLIN

SALE

Stan: Nowy produkt

100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality Clothes




Ilość:
119.00 zł 69.00 zł


i zobacz jak Twój świat nabiera kolorów :)

Zjeżdżamy z ceny
Darmowa przesyłka
od 120 zł
Możliwość zwrotu
do 30 dni


Co prawda nie popieramy gier hazardowych, ale patrząc na takie koszulki z nadrukiem można dojść do wniosku, że ryzyko się czasem opłaca. Jesteś zwolennikiem pokera? Jeżeli tak to bardzo dobrze się składa, ponieważ ta wiewiórka jest chętna na małą partyjkę. Oczywiście czysto rekreacyjnie!

Zaledwie po jednym praniu nie będziesz wiedział gdzie nadruk się zaczyna, a gdzie kończy. Nasz unikalny proces technologiczny drukowania dosłownie wypycha wzór z koszulki sprawiając iż jest on wyraźny, a kolory są jak żywe. Każda koszulka jest ręcznie farbowana i jest to produkt unikalny i niepowtarzalny. Koszulka jest zrobiona ze 100% miękkiej i trwałej bawełny. Będzie służyła Ci latami. Dokładamy wszelkich starań abyś był zadowolony z naszych koszulek dlatego używamy do produkcji koszulek materiałów najwyższej jakości. Wszystkie nasze produkty szczycą się mianem „Premium Quality Clothes”. W związku z tym, iż każdy nasz produkt jest ręcznie i indywidualnie robiony kolorystyka czy wzór może nieznacznie odbiegać od tego co widać na zdjęciach.


Koszulka „Poker Alin” jest bluzką uszytą z najwyższej jakości bawełny. Wykonana z tkaniny moro oraz czarnego panelu z ręcznie nanoszoną grafiką, jest idealnym sposobem wyrażenia swojego stylu. Przy tym jej krój podkreśla sylwetkę i daje pełen komfort użytkowania. Koszulka oferowana jest w dwóch odcieniach tkaniny moro oraz w pełnej rozmiarówce. Idealnym jej dopełnieniem jest praktyczny i modny worek moroKoszulka jest produktem w klasie Premium Quality Clothes.

KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT KUPILI RÓWNIEŻ:

Do Góry