Samolot-wyp - Tulzo
Double click for enlarge
SKU: 517dm-wyp

Samolot-wyp

SALE

Stan: Nowy produkt

100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality Clothes119.00 zł 39.90 zł


i zobacz jak Twój świat nabiera kolorów :)

Ten produkt nie podlega reklamacji!
Zjeżdżamy z ceny
Darmowa przesyłka
od 120 zł


Uwaga, uwaga! To nie są ćwiczenia! Nalot bombowy stał się rzeczywistością. Bluza moro z nadrukiem samolotu dosłownie może wlecieć prosto do Twojej szafy z ubraniami! Jeżeli jesteś zwolennikiem lotnictwa, a dodatkowo wiesz, że do twarzy Ci w ubraniach moro to zdaje nam się, że nie mogłeś lepiej trafić :)

Zaledwie po jednym praniu nie będziesz wiedział gdzie nadruk się zaczyna, a gdzie kończy. Nasz unikalny proces technologiczny drukowania dosłownie wypycha wzór z koszulki sprawiając iż jest on wyraźny, a kolory są jak żywe. Każda koszulka jest ręcznie farbowana i jest to produkt unikalny i niepowtarzalny. Koszulka jest zrobiona ze 100% miękkiej i trwałej bawełny. Będzie służyła Ci latami. Dokładamy wszelkich starań abyś był zadowolony z naszych koszulek dlatego używamy do produkcji koszulek materiałów najwyższej jakości. Wszystkie nasze produkty szczycą się mianem „Premium Quality Clothes”. W związku z tym, iż każdy nasz produkt jest ręcznie i indywidualnie robiony kolorystyka czy wzór może nieznacznie odbiegać od tego co widać na zdjęciach.


Koszulka moro z grafiką samolotu powinna znaleźć się w szafie każdego walecznego faceta – miłośnika wojskowych klimatów. Ciemna, stonowana kolorystyka sprawia, że t-shirt dobrze wkomponuje się zarówno w codzienne stylizacje do szkoły czy pracy, jak i bardziej sportowe stroje. Koszulka została zaprojektowana z myślą o komforcie użytkownika, dlatego do jej produkcji wykorzystano wysokojakościową bawełnę. A dzięki zastosowaniu trwałej metody wykonania nadruku, będziesz mógł cieszyć się produktem w niezmienionej jakości, nawet po wielu praniach.

KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT KUPILI RÓWNIEŻ:

Do Góry