Śmierć na motocyklu-wyp - Tulzo
Double click for enlarge
SKU: 321dm-wyp

Śmierć na motocyklu-wyp

SALE

Stan: Nowy produkt

100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality Clothes119.00 zł 29.90 zł


i zobacz jak Twój świat nabiera kolorów :)

Ten produkt nie podlega reklamacji!
Zjeżdżamy z ceny
Darmowa przesyłka
od 120 zł


Bluzy moro z nadrukiem często witają w ofercie naszego sklepu. Tym razem spotkaliśmy śmierć, która pragnie zabrać któregoś z naszych klientów na przejażdżkę. Lubisz adrenalinę i szybką jazdę? Przekonajmy się... :)

Zaledwie po jednym praniu nie będziesz wiedział gdzie nadruk się zaczyna, a gdzie kończy. Nasz unikalny proces technologiczny drukowania dosłownie wypycha wzór z koszulki sprawiając iż jest on wyraźny, a kolory są jak żywe. Każda koszulka jest ręcznie farbowana i jest to produkt unikalny i niepowtarzalny. Koszulka jest zrobiona ze 100% miękkiej i trwałej bawełny. Będzie służyła Ci latami. Dokładamy wszelkich starań abyś był zadowolony z naszych koszulek dlatego używamy do produkcji koszulek materiałów najwyższej jakości. Wszystkie nasze produkty szczycą się mianem „Premium Quality Clothes”. W związku z tym, iż każdy nasz produkt jest ręcznie i indywidualnie robiony kolorystyka czy wzór może nieznacznie odbiegać od tego co widać na zdjęciach.


T-shirt z mrocznym nadrukiem został przygotowany z myślą o prawdziwych twardzielach, którzy pragną wyrazić swoją silną osobowość. Bardzo starannie i estetycznie wykonana grafika niewątpliwie przykuje spojrzenia i wzbudzi respekt wśród mijających Cię przechodniów. Dzięki wykorzystaniu wysokojakościowej bawełny, koszulka jest bardzo wygodna oraz przewiewna.

KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT KUPILI RÓWNIEŻ:

Do Góry