Sortuj:
-68 %
Rozmiar: XXL | 11-12

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesPies towarzyszy ludziom od wieków, a nas cieszy fakt, że zwolenników tych cudownych czworonogów wciąż przybywa! Świetna bluza z motywem szczeniaka labradora jest dostępna w naszej ofercie. Wystarczy na niego spojrzeć, a uśmiech sam maluje się na twarzy. Prawda, że jest uroczy? Może znajdziesz dla niego jakiś przytulny kącik?
237.00 zł77.00 zł
-63 %
Rozmiar: L | 11-12

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesChyba nie ma osoby, której ta bluza z nadrukiem pieska się nie spodoba. Takie małe i piękne szczeniaczki podobają się każdemu! Jesteś zwolennikiem psów? Posiadasz w domu jakiegoś? Spraw sobie radość zamawiając taką bluzę. Będzie Ci nieustannie przypominać o Twoim czworonogu!
237.00 zł87.00 zł
-68 %
Rozmiar: S | 3XL

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesTrudno sobie wyobrazić osobę, która nie zakocha się w tak cudownym psie. Nasz buldog francuski bardzo dobrze prezentuje się na bluzie, prawda? Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty - zwolennicy tych uroczych czworonogów bez wątpienia znajdą coś dla siebie. Zapraszamy do składania zamówień!
237.00 zł77.00 zł
-63 %
Rozmiar: 7-8

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesW jego oczach dostrzec można maksymalne skupienie, a wystarczy jedna komenda i jego wataha już rzuca się do ataku! Ta rozpinana bluza z kapturem pisana jest wszystkim samcom alfa, a jak wiadomo po planecie chodzi ich mało... lepiej się pospiesz !
237.00 zł87.00 zł
-68 %
Rozmiar: 5-6 | 9-10

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesPatrząc prosto w oczy temu wilkowi dostrzec można jego ogromne skupienie. Wilki to bardzo mądre oraz zwinne istoty więc nie polecamy wchodzić im w drogę. Wygląda na to, że mają obrany cel tylko... musisz by uważny - okazuje się, że wędrują prosto do swojej szafy! Co teraz zamierzasz zrobić?
237.00 zł77.00 zł
-68 %
Rozmiar: XL | 11-12-

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesNie należy do zbyt grzecznych kotów, ale warto pamiętać - król jest tylko jeden! Ta fajna bluza stworzona jest z myślą o zwolennikach dzikich zwierząt, które czasem potrafią pokazać pazur! Jeżeli czujesz, że w głębi duszy od dawna drzemie w Tobie dzika bestia to bardzo dobrze trafiłeś!
237.00 zł77.00 zł
-68 %
Rozmiar: S | XXL

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesBiałe tygrysy syberyjskie to zwierzęta, którymi zachwyca się cały świat. Nic dziwnego, bo oprócz tego, że są bardzo inteligentne trzeba przyznać, że bardo dobrze prezentują się wizualnie! A czy tobie przypadła do gustu ta fajna bluza? Jeżeli tak to bardzo się cieszymy, że doceniasz ubrania od Tulzo i zachęcamy do składania zamówień! :)
237.00 zł77.00 zł
-73 %
Rozmiar: L

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesPatrząc w oczy tego wilka można dostrzec coś specjalnego. Te zwierzęta mają niezwykle hipnotyzujący wzrok. Jednak nie ma się czego obawiać - nie są agresywne w stosunku do ludzi. Ciekawe czy ktoś z Was wie jak oswoić takie dzikie zwierzę... o ile w ogóle się da? :)
217.00 zł59.00 zł
-68 %
Rozmiar: S

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesTo chyba pora na jakieś głębsze refleksje... a przynajmniej takie można odnieść wrażenie przyglądając się temu gorylowi. Zdecydowanie jest to główny myśliciel wśród naszej sklepowej załogi. Jak sądzicie, nad czym tak mocno duma? Czyżby myślał nad nową kolekcją ubrań? Kto wie, kto wie...
237.00 zł77.00 zł
-63 %
Rozmiar: 3-4

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesJedynka, siadaj! Wygląda na to, że ten nauczyciel nie ma dzisiaj za dobrego dnia... być może wstał lewą nogą? Kochasz koty, a być może nawet sam jesteś nauczycielem? W takim razie ta rozpinana bluza powinna przypaść Ci do gustu. Kochamy wszystkie zwierzęta dlatego jest ich u nas tak wiele! :-)
237.00 zł87.00 zł
-68 %
Rozmiar: S | 11-12

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesLekcje odrobione? Mamy nadzieję, ponieważ mimo uroczej buźki ten kot-nauczyciel potrafi się nieźle zdenerwować! Nieprzygotowanie u niego zgłosić można tylko raz, a więc lepiej być dobrym uczniem! Jeżeli zawsze chcesz być przygotowany by dobrze wyglądać to sądzimy, że ta koszulka powinna znaleźć się w Twojej szafie!
237.00 zł77.00 zł
-63 %
Rozmiar: L | XXL

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesBez obaw! Dla miłośników tych uroczych czworonogów posiadamy ciekawe bluzy z nadrukiem 3D w swojej ofercie. Wystarczy popatrzeć na tego jamniczka... czyż nie jest słodki? Mamy nadzieję, że z przyjemnością przygarniesz go do swojego domu. Dobrze będzie go jakoś nazwać. Masz na myśli jakieś ciekawe imię? :)
237.00 zł87.00 zł
-68 %
Rozmiar: XXL | 5-6

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesBluza z kapturem z motywem tego słodkiego psiaka jakim jest Border collie już teraz dostępna w naszej ofercie! Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wśród naszych klientów wielu darzy miłością swoje czworonogi a więc jeśli też tak masz ta bluza stworzona jest z myślą właśnie o Tobie!
237.00 zł77.00 zł
-63 %
Rozmiar: M

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesCzy te oczy mogą kłamać? Już na pierwszy rzut oka widać, że skrywa się w nich jakaś tajemnica. Ciekawe czy znajdzie się śmiałek, który zamówi tą rozpinaną bluzę z kapturem i rozwiąże zagadkę? Jeżeli tak to zapraszamy do składania zamówień i mamy nadzieję, że nie potrwa to długo! Ahhh te sowy... zawsze wymyślą coś skomplikowanego?
237.00 zł87.00 zł
-68 %
Rozmiar: L

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesCzy jest coś lepszego od popołudniowej drzemki? Dla tego kota czynność, jaką jest spanie to najlepsze co może być. Jeżeli też jesteś śpiochem, a dodatkowo kochasz zwierzęta to ta bluza została zaprojektowana właśnie z myślą o Tobie. Hmmm.... może jakaś drzemka? :)
237.00 zł77.00 zł
-68 %
Rozmiar: XXL | 7-8

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesBluza z kapturem na której znajduje się ta słodka istotka z pewnością pasować będzie wszystkim tym, którzy kochają zwierzęta. Niektórzy wolą psy, a nie którzy koty jednak warto kochać je wszystkie. Miłość, którą im dajemy bardzo często oddają nawet ze zdwojoną siłą. Warto być dobrym!
237.00 zł77.00 zł
-63 %
Rozmiar: XL

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesPiękne, niebieskie oczy które widzisz na tej bluzie z pewnością sprawią, że większe grono ludzi będzie zwracać na Ciebie uwagę. Dodatkowo kochasz psy i nie wyobrażasz sobie bez nich życia? A więc na co czekasz? Zapraszamy do składania zamówień! :)
237.00 zł87.00 zł
-68 %
Rozmiar: S

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesJeżeli często chodzisz w bluzach z kapturem, a do tego wszystkiego uwielbiasz koty to ta bluza została przez nas stworzona właśnie z myślą o Tobie! Zastanawiamy się jak dać mu na imię... jakieś propozycje? Jest ich tak wiele, że ciężko się zdecydować, dlatego prosimy naszych klientów o lekką pomoc!
237.00 zł77.00 zł
-68 %
Rozmiar: XXL

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesKici, kici! "Rudy" czyli kot z naszej oferty zdaje się wyglądać na smutnego jednak w rzeczywistości jest zdrowym i energicznym zwierzakiem. Kochasz koty? Jeśli tak to ta bluza z kapturem powinna zasilić Twoją kolekcję!
237.00 zł77.00 zł
-73 %
Rozmiar: S | M | XXL

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesJeżeli lubisz chodzić w bluzach bez kaptura, a dodatkowo taki nadruk z Yorkiem sprawia, że maluje Ci się uśmiech na twarzy to my również jesteśmy zadowoleni. Tulzo dba o swoich klientów dlatego staramy się aby nasza oferta była jak najbardziej różnorodna i każdy mógł w niej znaleźć coś dla siebie. Prawda, że ten psiak jest uroczy? :)
217.00 zł59.00 zł
-68 %
Rozmiar: XXL

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesBluza, którą właśnie przeglądasz z pewnością ma coś w sobie. Te oczy sowy na które masz okazję teraz patrzeć są skupione i bez dwóch zdań skrywają jakąś tajemnicę. Zapewne jest dobrze strzeżona... ciekawe co to może być? Ciężko rozwiązywać takie zagadki, ale jesteśmy pewni, że nasi klienci dobrze sobie z nią poradzą!
237.00 zł77.00 zł
-68 %
Rozmiar: L | XXL

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesMawia się, że nie ma nic silniejszego niż relacja matki z dzieckiem, zgadzacie się? Jeżeli tak, a dodatkowo świat natury i zwierząt nie jest Wam obcy to ta bluza z pewnością przypadnie Wam do gustu. Przyglądając się tej lwicy z lwiątkiem można dojść do jednego wniosku - czyż to nie jest urocze?! :)
237.00 zł77.00 zł
-73 %
Rozmiar: XXL

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesMiłość to jedno z najmocniejszych, a być może nawet i najmocniejsze uczucie na świecie. Prezentujemy bluzy z nadrukiem zwierząt takie jak ta osobom, które wartości takie jak rodzina i miłość stawiają na pierwszym miejscu. Sądzisz, że jest coś ważniejszego od rodziny? Przykro nam - jesteś w głębokim błędzie...
217.00 zł59.00 zł
-68 %
Rozmiar: L

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesBluza z kapturem "czarny labrador" to bluza dla wszystkich osób, które kochają psy. Od dawna wiadomo, że to najlepsi i najwierniejsi przyjaciele człowieka, a życie bez nich dla wielu nie ma sensu. Miłośnicy czworonogów - łączmy się!
237.00 zł77.00 zł
-68 %
Rozmiar: L | XXL

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesDuże oczka i słodki pyszczek: to z pewnością jamnik! Zdajemy sobie sprawę, że wśród naszych klientów znaleźć można wielu miłośników tych cudownych stworzeń jakimi są psy dlatego też przedstawiamy stylową bluzę z kapturem!
237.00 zł77.00 zł
Sortuj:
Do Góry