Zabawny buldog-wyp - Tulzo
Double click for enlarge
SKU: 504m-wyp

Zabawny buldog-wyp

SALE

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality Clothes97.00 zł 39.90 zł


i zobacz jak Twój świat nabiera kolorów :)

Ten produkt nie podlega reklamacji!
Zjeżdżamy z ceny
Darmowa przesyłka
od 120 zł


Przy dobrej muzyce wszystko idzie lepiej! Dobrze się składa, bo w naszej ekipie oprócz specjalistów od stylowych ciuchów mamy również specjalistów od rozkręcania imprezy. Szykuje się wolny weekend? Koszulka z takim nadrukiem z pewnością zagwarantuje Ci godziny dobrej zabawy!

Zaledwie po jednym praniu nie będziesz wiedział gdzie nadruk się zaczyna, a gdzie kończy. Nasz unikalny proces technologiczny drukowania dosłownie wypycha wzór z koszulki sprawiając iż jest on wyraźny, a kolory są jak żywe. Każda koszulka jest ręcznie farbowana i jest to produkt unikalny i niepowtarzalny. Koszulka jest zrobiona ze 100% miękkiej i trwałej bawełny. Będzie służyła Ci latami. Dokładamy wszelkich starań abyś był zadowolony z naszych koszulek dlatego używamy do produkcji koszulek materiałów najwyższej jakości. Wszystkie nasze produkty szczycą się mianem „Premium Quality Clothes”. W związku z tym, iż każdy nasz produkt jest ręcznie i indywidualnie robiony kolorystyka czy wzór może nieznacznie odbiegać od tego co widać na zdjęciach.


Wyjątkowa koszulka z buldogiem to wariant idealny dla osób, które lubią dowcipne i oryginalne T-shirty. Produkt ten dostępny jest nie tylko w wersji dla osoby dorosłej, ale także dla dziecka. Wystarczy wybrać interesujący Cię rozmiar oraz kolor tła, aby w szybki sposób dopasować produkt do swoich oczekiwań i zrealizować zakup. Szukasz koszulek z innymi wzorami na tle modnego moro? Poznaj pełną ofertę produktów z kategorii moro i wybierz T-shirt idealny dla siebie lub Twoich bliskich.

KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT KUPILI RÓWNIEŻ:

Do Góry