Zakochane wiewiórki pack - Tulzo
Double click for enlarge
SKU: 167p

Zakochane wiewiórki pack

SALE

Mini Pack to zestaw dwóch koszulek o niewiarygodnie oryginalnych wzorach. Skorzystaj z niezwykłej okazji i zamów Mini Pack w tak okazyjnej cenie. Promocja może się wkrótce skończyć.

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesIlość:
149.00 zł 29.00 zł


i zobacz jak Twój świat nabiera kolorów :)

Zjeżdżamy z ceny
Darmowa przesyłka
od 120 zł
Możliwość zwrotu
do 30 dni


Love is in the air! Nawet te wiewiórki wiedzą jak ważne jest wzajemne docenianie się i wspólne spędzanie czasu. Jesteście w sobie zakochani? Ten zestaw jest dla Was idealny! Legenda głosi, że wiewiórki dobierając się w pary pozostają w nich już na całe życie, a więc to miłość z prawdziwego zdarzenia. Fajnie gdyby tak było wśród ludzi, prawda? :)

Zaledwie po jednym praniu nie będziesz wiedział gdzie nadruk się zaczyna, a gdzie kończy. Nasz unikalny proces technologiczny drukowania dosłownie wypycha wzór z koszulki sprawiając iż jest on wyraźny, a kolory są jak żywe. Każda koszulka jest ręcznie farbowana i jest to produkt unikalny i niepowtarzalny. Koszulka jest zrobiona ze 100% miękkiej i trwałej bawełny. Będzie służyła Ci latami. Dokładamy wszelkich starań abyś był zadowolony z naszych koszulek dlatego używamy do produkcji koszulek materiałów najwyższej jakości. Wszystkie nasze produkty szczycą się mianem „Premium Quality Clothes”. W związku z tym, iż każdy nasz produkt jest ręcznie i indywidualnie robiony kolorystyka czy wzór może nieznacznie odbiegać od tego co widać na zdjęciach.


rozmiarowka_tulzo

KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT KUPILI RÓWNIEŻ:

Do Góry