Bluzy z nadrukiem 3D

Sortuj:

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesTulzo kocha wszystkie zwierzęta, a ostatnio odwiedził nas gość specjalny. Gekon, który jest bardzo sympatyczny i szybko przywiązuje się do ludzi tylko czeka aż będzie mógł wpełznąć do szafy naszych klientów. Mamy nadzieję, że nie boicie się takich uroczych stworzonek jak to i znajdzie się dla niego jakiś przytulny kącik?
237.00 zł97.00 zł

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesEfektowne bluzy z nadrukiem 3D w naszym sklepie to standard. Doskonale zdajemy sobie sprawę jakie trendy są teraz modne i co najbardziej przypada do gustu naszym klientom i z tego względu w naszej ofercie nie brakuje takich bluz jak ta. Tylko ostrożnie... ten smok w złości potrafi nieźle przygrzać ogniem! :-)
237.00 zł97.00 zł

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesMamy tu kierowców ciężarówek? Bluza z kapturem i nadrukiem prosto od Truckersów została stworzona z myślą właśnie o Was! W trasie nie wystarczy być dobrym kierowcą. Wypadałoby również dobrze wyglądać, zgadzacie się? Czarna bluza taka jak ta z pewnością doda odrobinę stylu każdemu, kto ją założy :)
237.00 zł97.00 zł

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesBiada tym, którzy odważą się dotknąć nie swoją córkę. Jeżeli ktoś dokona tego haniebnego czynu z pewnością w bardzo krótkiej chwili dowie się czy istnieje życie po śmierci. Twoja córka to anioł z krwi i kości, a Ty darzysz ją nieskończoną miłością? Ubierz na siebie taką bluzę z nadrukiem. Niech wszyscy wiedzą do czego jesteś zdolny gdy spadnie jej choć jeden włos z głowy! :)
237.00 zł97.00 zł

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesCzy istnieje życie po śmierci? Jakże to interesujące pytanie... jeżeli chcesz uświadomić innym jak to wygląda naprawdę to polecamy sprawić sobie taką bluzę z nadrukiem. Wydaje nam się, że będzie niewielu odważnych śmiałków, którzy dotknęliby Twoją dziewczynę by to sprawdzić. Ciekawość to pierwszy stopień do piekła!
237.00 zł97.00 zł

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesWszystkie ciekawskie osoby, które zastanawiają się nad odpowiedzią do pytania "Czy istnieje życie po śmierci?" już teraz mogą się o tym przekonać. Warunkiem koniecznym jest podrywanie nie swojej żony... mamy jedynie nadzieję, że nie pojawi się zbyt wielu śmiałków żeby sprawdzić jak jest naprawdę? :)
237.00 zł97.00 zł

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesJeżeli szukasz ciekawe bluzy z nadrukiem, a tak się składa, że dodatkowo często zdarza Ci się być zazdrosnym o żonę to zaprojektowaliśmy coś specjalnie dla Ciebie. Bluza z nadrukiem taki jak ten z pewnością skutecznie odstraszy "innych osobników" od Twojej żony. No chyba, że... będą bardzo ciekawi czy istnieje życie po śmierci :)
237.00 zł97.00 zł

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesBywasz zazdrosny o swoją dziewczynę? Chcesz uświadomić innym facetom, że najlepszym rozwiązaniem będzie się do niej nie zbliżać? Bluza z kapturem i nadrukiem takim jak ten powinna załatwić sprawę. Mamy jednak nadzieję, że wśród naszych klientów można spotkać samych porządnych ludzi, którzy zdają sobie sprawę, że cudzego się nie tyka! :-)
237.00 zł97.00 zł

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesObstawiamy, że tak jak każdy ojciec stawiasz ponad wszystko dobro swojej córki, prawda? Jeżeli ktoś sprawiłby, że spadnie jej choćby jeden włos z głowy to biada tej osobie... w naszym sklepie można kupić bluzę z nadrukiem takim jak ten, która doskonale da wszystkim do zrozumienia do czego zdolny jest ojciec w złości. Prawda, że warto taką mieć w swojej kolekcji?
237.00 zł97.00 zł

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesMamy nadzieję drogi kliencie, że zamiast prosić Boga o dobrodziejstwa potrafisz coraz częściej doceniać to co Cię otacza oraz to, co na ten moment posiadasz? Jeżeli tak to taka bluza z nadrukiem stworzona została z myślą o Tobie. Powinniśmy być wdzięczni za wszystko co tu i teraz! Zgadzacie się? :-)
237.00 zł97.00 zł

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesA co gdyby tak wszelkie prośby do Boga o więcej dobrodziejstw zamienić na modlitwę dziękczynną? Bluza z kapturem i takim nadrukiem przeznaczona jest dla osób, które doskonale potrafią docenić wszystko to co tu i teraz. Zamiast prosić lepszym rozwiązaniem jest doceniać - reszta przyjdzie sama, gwarantujemy! :)
237.00 zł97.00 zł

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesA co gdyby tak z dnia na dzień wprowadzić w życiu zmianę? Zamiast prosić o więcej zacząć doceniać wszystko to, co nas otacza? Sądzimy, że prośby zamienione na modlitwę dziękczynną mogą przynieść bardzo korzystne rezultaty. Zgadzasz się z tym? Jeżeli tak to ta bluza z nadrukiem powinna przypaść Ci do gustu.
237.00 zł97.00 zł

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesPorażki to szczeble sukcesu! Każdemu czasem może powinąć się noga, ale najważniejsze, że walczysz, bo dopóki walczysz jesteś zwycięzcą. Ta bluza z kapturem to motywator w czystej postaci! A ty? Zawsze się podnosisz?
237.00 zł97.00 zł

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesChyba wszyscy zdają sobie sprawę z faktu, że porażki to szczeble sukcesu i nie istotne ile razy upadłeś - istotne ile razy potrafiłeś się podnieść. Bluza z kapturem i nadrukiem, który jest świetną motywacją już teraz dostępna w ofercie naszego sklepu. Tulzo życzy każdemu z osobna samych sukcesów! :-)
237.00 zł97.00 zł

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesZazdrość to cecha, która doprowadziła do rozpadu wielu związków. Nie ma co być mocno zazdrosnym o swojego partnera, ponieważ w takich relacjach dużo zależy od zaufania. Jeśli jednak jesteś zazdrośnicą to taka bluza z nadrukiem powinna Ci się spodobać. Inne kobiety nie będą miały wątpliwości, że ten przystojniak czyli twój mąż od dawna jest już zajęty!
237.00 zł97.00 zł

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesDziewczyny... mamy nadzieję, że zdajecie sobie sprawę z faktu iż zazdrość niszczy wiele związków? Zazdrość dobrze jest zamienić na zaufanie, ale jeżeli nadal nie potraficie tego dokonać i obawiacie się, że jakaś inna odbije Wam chłopaka to polecamy bluzę z kapturem i nadrukiem taką jak ta. Prawda, że nagle można zyskać pewność i spokój? Żadna nie będzie chciała się zbliżyć...
237.00 zł97.00 zł

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesGrasz w tej samej drużynie co Tulzo? Mamy nadzieję! Dla wszystkich osób, które kochają psy przedstawiamy bluzę ze stylowym nadrukiem "Love". Najlepsze jest to, że na dowód miłości któryś z naszych psiaków odbił swoją łapę na bluzie. Można powiedzieć, że to swojego rodzaju pieczątka! :)
237.00 zł97.00 zł

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesA wszystko to z miłości do naszych najwierniejszych przyjaciół czyli psów! Nasze bluzy z nadrukiem powinny przypaść do gustu osobom, które w swoim domach opiekują się swoimi uroczymi pupilkami. Idziesz na spacer? Zadbamy o to abyś dobrze wyglądał! Tulzo dba o swoich klientów :)
237.00 zł97.00 zł

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesChyba rzadko można spotkać osobę, która nie darzy miłością tych uroczych istot jakimi są psy. W ofercie naszego sklepu każdy znajdzie coś dla siebie z tego względu jeżeli jesteś prawdziwym miłośnikiem czworonogów to taka bluza z kapturem czym prędzej powinna znaleźć się w Twojej szafie! :)
237.00 zł97.00 zł

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesWiele naszych bluz z nadrukiem stworzonych jest z miłości do zwierząt! W tym przypadku sądzimy, że osoby, które kochają psy znajdą troszkę wolnego miejsca w szafie na taką bluzę z kapturem. Uczucie jakim obdarzamy nasze czworonogi wraca do nas dwukrotnie. Pokażmy im miłość! :)
237.00 zł97.00 zł

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesMiłość do swojego pieska można wyrażać na wiele sposobów, ale czy pomyśleliście o wyrażaniu jej przez ubiór? Takie bluzy z kapturem i nadrukiem dostępne u nas w ofercie. Od dawien dawna wiadomo jak te urocze stworzenia potrafią odwzajemniać emocje. Nie na darmo mawia się, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka.
237.00 zł97.00 zł

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesMamy nadzieję, że wśród naszych klientów mało jest osób, które panicznie boją się psów? Bądź co bądź jeżeli kiedykolwiek znajdziecie się w sytuacji kiedy pitbulle takie jak te z bluzy z nadrukiem będą na Was lekko mówiąc "złe" pozostaje Wam tylko jedno... nogi za pas i rura! :)
237.00 zł97.00 zł

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesZdarzało Wam się kiedyś uciekać przed agresywnym psem? Jeżeli tak to z pewnością wiecie jak wielka to adrenalina. Mamy tylko nadzieję, że ucieczka się udała? Dla wszystkich osób, którzy czuli wtedy gęsią skórkę na plecach przedstawiamy bluzę z kapturem i humorystycznym nadrukiem. Pamiętajcie, że te psy kochają Fast-Food!
237.00 zł97.00 zł

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesJesteś fanatykiem morskich wypraw? Podobają Ci się czarne bluzy z kapturami i nadrukiem? Połączyliśmy jedno i drugie z myślą specjalnie o Tobie! Wystarczy chwilę popatrzeć, a wyobraźnia sama zaczyna pracować. Rejs statkiem po morzu podczas pełni księżyca - to musi być przygoda pełna wrażeń!
237.00 zł97.00 zł

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesSądzimy, że wiele osób chętnie wybrałoby się na nocny rejs po morzu gdy w tle towarzyszy przepiękna pełnia księżyca. Taka wizja jest bardzo ciekawa dlatego zaprojektowaliśmy niebieską bluzę z nadrukiem, która powinna znaleźć miejsce w szafie każdego fanatyka żeglarstwa. Więc jak... gotowi na przygodę? :-)
237.00 zł97.00 zł
Sortuj:

Bluzy z nadrukiem 3D

Bluzy z nadrukiem to propozycja, która idealnie sprawdzi się na co dzień. Bluzy idealnie komponują się bowiem z jeansami, chinosami, czy nawet szortami. W przypadku damskich stylizacji swobodnie możemy je łączyć zarówno ze spodniami, leginsami, jak i spódnicami, a nawet nieco bardziej eleganckimi sukienkami. Bluza ma w sobie coś szczególnego – styl i wyjątkowy komfort noszenia. Jeśli zdecydujesz się na nasząbluzę z nadrukiem 3D zyskasz coś jeszcze – piękny, oryginalny wzór niedostępny nigdzie indziej.

Bluzy z nadrukiem? Tutaj znajdziesz najlepsze wzory

Bluzy z nadrukiem 3D, jakie proponuje TULZO, to przede wszystkim bogactwo niepowtarzalnych wzorów, odważnych pomysłów i niebanalnych połączeń. Przejrzyj to, co dla Ciebie przygotowaliśmy, a przekonasz się, że wzory zaprojektowane przez naszych grafików są naprawdę wyjątkowe.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno bluzy męskie, jak i damskie oraz dziecięce. W wielu wariantach kolorystycznych, zapinane, z kapturem. Każdy nadruk 3D wyróżnia się precyzją wykonania i imponującą trwałością, natomiast materiały wykorzystane do produkcji ubrań są zawsze najwyższej jakości. Mamy znakomite propozycje dla wielbicieli motoryzacji, np.bluzę z imponującym Ferrari, coś dla miłośników zwierząt, zarówno w wersji „light”, jak i zdecydowanie bardziejdzikiej, a także wiele innych wzorów, które z pewnością przypadną do gustu np. nowożeńcom.

Do Góry