Bluzy rozpinane z nadrukiem 3D

Sortuj:
-63 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesWielu chłopaków za dziecka marzyło aby zostać policjantem, ale czy ktoś wtedy myślał o SWAT? Ta bluza z nadrukiem powinna spodobać się każdemu, kto interesuje się taką tematyką. Siły specjalne to robota dla prawdziwych twardzieli. Jesteś pewien, że spełniasz wszystkie wymogi? :)
237.00 zł87.00 zł
-63 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesWszystko wskazuje na to, że nadeszła najwyższa pora na mecz. Rozgrzewka, skupienie i... rzut za trzy punkty! Sądzimy, że wybór tej bluzy z nadrukiem jest porównywalny do takiego rzutu. W ofercie naszego sklepu wszystkie dostępne ubrania tworzone są z pasją i precyzją, a wszystko po to by nasi klienci byli maksymalnie zadowoleni!
237.00 zł87.00 zł
-63 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesRęce do góry! Zdaje się, że śmierć kogoś namierzyła. Zaraz, zaraz... ona celuje właśnie do Ciebie! Nie mamy pojęcia co mogłeś przeskrobać, ale w tajemnicy możemy powiedzieć, że jeśli ta bluza znajdzie się w Twojej garderobie ten osobnik z bronią stanie się znacznie spokojniejszy. Co zamierzasz teraz zrobić?
237.00 zł87.00 zł
-63 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesO ile wiemy, że wśród osób, które odwiedzają nasz sklep znajdą się takie, które kochają zwierzęta tak zastanawiamy się czy są tu jacyś zwolennicy gekonów? Wystarczy na niego spojrzeć... czyż nie jest słodki? Jeśli podoba Ci się ta bluza z kapturem to mamy dobrą wiadomość. Wpełznie do Twojej szafy szybciej niż mogłoby się Tobie wydawać!
237.00 zł87.00 zł
-63 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesWypasione bluzy z nadrukami to dla nas priorytet! Tym razem odwiedził nas gość specjalny prosto z dalekich Chin. Mamy jedynie nadzieję, że w złości nie zieje ogniem, ponieważ nie chcielibyśmy aby któryś z naszych klientów ucierpiał. Tak czy siak lepiej nie podchodzić za blisko! :)
237.00 zł87.00 zł
-63 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesKierowca ciężarówki to nie taki prosty zawód jak mogłoby się wydawać. Osoby, które od lat sprawują tą funkcję z pewnością się z tym zgodzą. Dla wszystkich fanów ciężarówek przedstawiamy bluzę z nadrukiem, która powinna znaleźć miejsce w Waszej szafie. Czyli co... gotowi do drogi? :)
237.00 zł87.00 zł
-63 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesRozpinane bluzy z kapturem to stała pozycja w Twojej szafie? Dodatkowo lubisz motoryzację, a konkretniej ciężarówki? W takim wypadku ta bluza czym prędzej powinna znaleźć się u Ciebie. Podobno śmierć uśmiecha się do wszystkich, ale tylko kierowcy ciężarówek odwzajemniają ten uśmiech. Prawda to? :)
237.00 zł87.00 zł
-63 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesTeż tak macie, że gdy podczas robienia jakiejś czynności zobaczycie psa nagle zaczynacie się rozkojarzać? Nic dziwnego, ponieważ pieski to takie urocze stworzenia, że ciężko przejść koło nich obojętnie. Bluza z kapturem i śmiesznym nadrukiem przeznaczona dla miłośników psów już teraz dostępna w ofercie sklepu Tulzo! :)
237.00 zł87.00 zł
-63 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesPoszukujesz ciekawe rozpinane bluzy z nadrukiem? Jak widzisz oferta naszego sklepu jet na tyle różnorodna, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Tym razem padło na osoby, które kochają psy. Jesteś właścicielem uroczego psa i chcesz mieć fajną bluzę z nadrukiem? Trafiłeś najlepiej jak mogłeś! :)
237.00 zł87.00 zł
-63 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesRozpinana bluza z takim nadrukiem to bluza z serii "kocham psy". Też tak macie, że jeżeli ktoś Was gdzieś zaprasza, ale okazuje się, że nie możecie zabrać ze sobą swojego ukochanego psa to macie ochotę zostać w domu? Jeżeli tak to ten ciuch czym prędzej powinien się znaleźć w Waszej ubraniowej kolekcji!
237.00 zł87.00 zł
-63 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesZ pewnością wśród Was znajdzie się spore grono osób, które śmiało mogłoby nazwać się miłośnikami zwierząt, a w szczególności psów. Rozpinana bluza z takim nadrukiem da innym jasno do zrozumienia, że jeżeli nie można zabrać ze sobą psa to nigdzie się nie ruszacie. Tulzo również kocha wszystkie psy, a ta bluza została zaprojektowana na ich cześć!
237.00 zł87.00 zł
-63 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesNie istotne ile razy życie powaliło Cię na łopatki. Istotny jest fakt ile razy potrafiłeś podnieść się z ziemi i walczyć dalej! Bluza rozpinana z takim nadrukiem powinna zmotywować nie jedną osobę do działania. Mamy nadzieję, że pracujesz ciężko na swój sukces? Tulzo życzy wszystkiego co najlepsze w drodze po marzenia! :)
237.00 zł87.00 zł
-63 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesPorażki to normalna rzecz w życiu każdego z nas, ale posiadając taką rozpinaną bluzę z nadrukiem z pewnością nie braknie Ci motywacji. Prawda jest taka, że nie istotne ile razy upadniesz. Liczy się to ile razy się podniesiesz i stawisz czoło swoim problemom! Tulzo życzy wszystkim klientom samych sukcesów życiowych! :-)
237.00 zł87.00 zł
-63 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesWdzięczność jest w życiu bardzo ważna i sądzimy, że jeżeli każdy wprowadziłby zmianę i zamiast prosić częściej byłby wdzięczny za wszystko co ma to świat stałby się lepszy, prawda? Rozpinana bluza z kapturem i nadrukiem mówiącym właśnie o wdzięczności już teraz dostępna jest w naszym sklepie. Prawda, że bardzo dobrze się prezentuje?
237.00 zł87.00 zł
-63 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesCiągłe prośby o lepsze życie przynoszą słabsze rezultaty niż bycie wdzięcznym za wszystko dookoła, wiecie? Mamy nadzieję, że modlitwa dziękczynna jest u Was stałym punktem dnia. Jeżeli tak to bez obaw - reszta przyjdzie sama! Rozpinana bluza z nadrukiem dla wszystkich wdzięcznych klientów już teraz dostępna w naszej ofercie! :)
237.00 zł87.00 zł
-63 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesJeżeli uda Ci się dojść w życiu do takiego punktu w którym będziesz potrafił być wdzięczny za wszystko co posiadasz w tej chwili to jesteśmy pewni, że przyniesie Ci to wiele dobrego. Rozpinana bluza z nadrukiem, który mówi o tym, że wdzięczność jest lepsza od próśb już teraz dostępna w ofercie naszego sklepu. My również jesteśmy wdzięczny za to, że odwiedzają nas tacy klienci jak Ty! :-)
237.00 zł87.00 zł
-63 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesWchodząc w posiadanie bluzy rozpinanej z kapturem i nadrukiem na który teraz patrzysz z pewnością możesz być spokojny o to, że nikt nie zbliży się do Twojej córki. Wszystkim osobom, które są ciekawskie i chcą sprawdzić czy istnieje życie po śmierci... nie polecamy tego sprawdzać :)
237.00 zł87.00 zł
-63 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesBiada tym, którzy podrywają żony innych facetów! Jeżeli jesteś zazdrosny o swoją małżonkę, a dodatkowo chcesz uświadomić innym facetom, że flirtowanie z nią nie będzie dobrym pomysłem to powinieneś poszerzyć kolekcję o taką rozpinaną bluzę z nadrukiem. Czy istnieje życie po śmierci? Oby nikt nie okazał się za bardzo ciekawy by się tego dowiedzieć...
237.00 zł87.00 zł
-63 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesNiestety, ale zdajemy sobie sprawę, że wielu mężczyzn jest zazdrosnych o swoje kobiety. Przedstawiamy bluzę z nadrukiem, która powinna dać do zrozumienia innym, że podrywanie Twojej kobiety nie będzie najlepszym ruchem z ich strony. Chcą dowiedzieć się czy istnieje życie po śmierci? Z pewnością jesteś w stanie im to pokazać...
237.00 zł87.00 zł
-63 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesNajlepsza drużyna na świecie to ta, którą tworzą dwie istoty - człowiek oraz pies. Doskonale o tym wiemy dlatego przygotowaliśmy rozpinaną bluzę z nadrukiem specjalnie z myślą o Was. Mamy nadzieję, że każdego dnia zapewniacie swoim pupilom chwile radości i jak najwięcej miłości! Jeżeli tak to jesteśmy z tego powodu bardzo zadowoleni :-)
237.00 zł87.00 zł
-63 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesŚwiat bez miłości nie byłby tak wartościowy jak jest teraz. Miłość jest rzeczą, której szuka każda istota na ziemi, a my jako ludzie już od dawien dawna zdaliśmy sobie sprawę kto jest naszym najlepszym przyjacielem. Ta bluza z nadrukiem chyba mówi wszystko prawda? Szanujemy i wspieramy wszystkich zwolenników czworonogów!
237.00 zł87.00 zł
-63 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesPoszukujesz fajnej bluzy do noszenia na co dzień, a dodatkowo jesteś miłośnikiem czworonogów? Przygotowaliśmy coś specjalne dla Ciebie. Warto wyrażać siebie i swoje poglądy poprzez ubiór, a ta czarna bluza z kapturem idealnie pokazuje, że pies i człowiek potrafią stworzyć idealny duet. Jedna miłość!
237.00 zł87.00 zł
-63 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesŁapa odbita na piersi? To z pewnością jest pieczątka miłości! Od dawien dawna wiadomo, że człowiek + pies tworzą duet idealny. Wierność, lojalność i masa miłości w całkowitym rozrachunku daje szczęście. Taka bluza z kapturem to dobry wybór dla wszystkich miłośników czworonogów! :)
237.00 zł87.00 zł
-63 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesMiłość do psów to rzecz, którą bardzo doceniamy i szanujemy. Tak samo jak doceniamy naszych klientów i z tego powodu takie rozpinane bluzy z nadrukiem już dziś dostępne są w naszej ofercie. Zależy nas abyście czuli się dobrze w ubraniach od Tulzo z tego względu tym razem prezentujemy coś specjalnie dla miłośników psów!
237.00 zł87.00 zł
-63 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesJeśli dobrze czujesz się w czarnych, rozpinanych bluzach z kapturem to można śmiało rzec, że trafiłeś idealnie. Lekko humorystycznie, ale z drugiej strony całkiem poważnie ta bluza z nadrukiem mówi o tym jak niebezpieczne potrafią być psy. Nie życzymy nikomu spotkania sam na sam z Pitbullem no chyba, że jesteście dobrymi sprinterami :)
237.00 zł87.00 zł
Sortuj:

Bluza rozpinana to wyjątkowo wygodne i praktyczne rozwiązanie. Jeśli jest to jednocześnie bluza z nadrukiem 3D, propozycja taka od razu zyskuje na oryginalności i niebanalnym stylu. Wśród naszych propozycji znajdziesz bluzy rozpinane z nadrukiem, które będą idealnym uzupełnieniem Twoich codziennych stylizacji. Zależy nam na Twoim komforcie i świetnym samopoczuciu. Dlatego projektujemy dla Ciebie bluzy, których noszenie będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością.

Rozpinana bluza z nadrukiem to idealne rozwiązanie niezależnie od okazji

Bluzy rozpinane to przede wszystkim komfort noszenia i… ściągania! Miękka, subtelna w dotyku, bawełniana tkanina dodaje tutaj jeszcze więcej wygody i przyjemności. Abyś czuł się w swojej bluzie naprawdę dobrze, poza znakomitym materiałem i perfekcją wykonania, dołożyliśmy coś jeszcze – oryginalny, przyciągający uwagę nadruk, który idealnie podkreśli Twój styl, osobowość i charakter.

Proponowane przez nas wzory to dzieła naszych najlepszych grafików, których nie spotkasz nigdzie indziej. Niebanalne rozwiązania idealne na co dzień masz zatem w zasięgu ręki. Może będzie to szalenie interesująca bluza z gekonem? Lub też robiąca piorunujące wrażenie bluza ze śmiercią? Wybór jest naprawdę imponujący, dlatego jesteśmy przekonani, że znajdziesz w naszym sklepie coś, co idealnie sprosta Twoim oczekiwaniom.

Bluza rozpinana z nadrukiem dla niej, dla niego i dla dziecka

Rozpinane bluzy to komfort, który doceniają wszyscy. Dlatego w naszej ofercie mamy bluzy zarówno damskie, męskie, jak i przeznaczone dla dzieci. Do tego mnóstwo efektownych nadruków. Po prostu sprawdź, co dla Was przygotowaliśmy!

Do Góry