Sortuj:
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesJeżeli lubisz chodzić w bluzach bez kaptura, a dodatkowo taki nadruk z Yorkiem sprawia, że maluje Ci się uśmiech na twarzy to my również jesteśmy zadowoleni. Tulzo dba o swoich klientów dlatego staramy się aby nasza oferta była jak najbardziej różnorodna i każdy mógł w niej znaleźć coś dla siebie. Prawda, że ten psiak jest uroczy? :)
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesMy również jesteśmy zdziwieni! Takie fajne bluzy z nadrukami zwierząt w tak niskich cenach? Tulzo dba o swoich klientów dlatego oferujemy Wam wszystko to, co najlepsze. Mamy tu wielu miłośników kotów? Jeżeli tak to ten zdziwiony osobnik czeka aż ktoś przygarnie go do siebie!
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality Clothes...a z mgły wyłania się stary goryl, który zmęczony wędrówką powinien chwilę odpocząć. Podobają Wam się takie bluzy z nadrukami zwierząt? Ostatnio zauważyliśmy, że coraz większa ilość klientów się na takie decyduje więc sądzimy, warto mieć je w swojej ofercie. Tulzo dba o klientów. Tulzo gwarantuje jakość!
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesDzik jest zły. Dzik ma bardzo ostre kły? Możliwe, że wygląda groźnie, ale osobnik z naszego sklepu w rzeczywistości jest bardzo sympatyczny i przyjazny dla ludzi. Bluzy z nadrukami zwierząt to w naszym sklepie norma, a ten stylowy ciuch już teraz może pojawić się w Twojej szafie. Mamy tylko nadzieję, że będziecie potrafili się dogadać? :)
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesMiłość to jedno z najmocniejszych, a być może nawet i najmocniejsze uczucie na świecie. Prezentujemy bluzy z nadrukiem zwierząt takie jak ta osobom, które wartości takie jak rodzina i miłość stawiają na pierwszym miejscu. Sądzisz, że jest coś ważniejszego od rodziny? Przykro nam - jesteś w głębokim błędzie...
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesPoszukujemy osoby, która posiada doświadczenie w kontaktach z psami i będzie potrafiła nam pomóc. Nasz przyjaciel sklepowy czyli ten czarny labrador od kilku dni wygląda na smutnego, a my nie bardzo wiemy ja mu pomóc. Patrzy się w Twoim kierunku być może jest smutny, ponieważ nie chcesz go przytulić? Nie bądź taki! :-)
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesPatrząc głęboko w oczy tego uroczego jamnika można dostrzec wiele miłości oraz wiary w ludzi. Sądzimy, że większość z Was darzy miłością czworonogi jakimi są psy dlatego też przedstawiamy taką bluzę z nadrukiem. W sumie nie ważne jaka rasa - ważne, że psy czują się przez nas kochane! Pozdrawiamy wszystkich miłośników tych słodkich stworzeń! :))
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesJedni preferują straszne bluzy, inni zaś bluzy z napisami, ale doskonale zdajemy sobie sprawę, że wśród naszych klientów są również Ci którzy kochają bluzy z nadrukami zwierząt! Golden Retriever na którego właśnie patrzysz zdaje się być z tego bardzo zadowolony. A Ty? Cieszysz się, że w sklepie Tulzo dostępne są takie stylowe bluzy?
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesW sklepie Tulzo nadszedł czas na prawdziwą magię! Niebieska wróżka prosto z dalekich, mroźnych krain przybyła by opowiedzieć nam o czarach. Jeżeli podobają Ci się bluzy z nadrukiem w tym stylu, a dodatkowo chcesz dowiedzieć się jak rzucać fajne zaklęcia to lepiej nie mogłeś trafić, drogi kliencie :-)
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesKochamy wszystkie psy i jesteśmy pewni, że Wy, drodzy klienci również! Z tego względu przedstawiamy szereg bluz z nadrukiem zwierząt tak aby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Mamy nadzieję, że ubrania takie jak to i wiele innych z naszej oferty znajdą miejsca w Waszej garderobie :-)
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesDrogi kliencie - nie mamy pojęcia czy masz coś na sumieniu, ale patrząc na tą bluzę z nadrukiem i przeuroczą postać, która się na niej znajduje można dojść do wniosku, że pokazuje właśnie na Ciebie. Wydaje się, że będziesz następny. Lepiej szykuj miejsce w szafie zanim wydarzy się coś niedobrego...
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesI biada tym, którzy wejdą śmierci w drogę... okazuje się, że od jakiegoś czasu regularnie nas odwiedza i jedyne co po sobie zostawia to bluzy z nadrukiem. Czyżby to był jakiś znak? Mamy wielką nadzieję, że żaden z naszych klientów nie nabroił niczego poważnego, bo w przeciwnym razie... sami możecie sobie dopowiedzieć co może się stać!
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesJeszcze do niedawna sądziliśmy, że śmierć potrafi władać dobrze jedynie kosą, ale wygląda na to, że byliśmy w błędzie. Ostatnio w naszych magazynach pojawiło się kilka takich bluz z nadrukiem czyżby to był jakiś znak? Mamy nadzieję, że nie zwiastuje nic złego. Tulzo ma czyste sumienie! A czy Ty na sto procent byłeś grzeczny, drogi kliencie? :-)
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesTe małe, urocze stworzonko przekazało nam, że do góry nogami świat wygląda lepiej dlatego też zaprojektowaliśmy taką bluzę z nadrukiem aby przekonać się czy faktycznie mówi prawdę. Nasze odczucia są takie - jest okej, ale trochę kręci się w głowie! Jesteście pewni, że wytrzymalibyście długo głową do dołu? :)
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesUczucie jakie łączy ojca z dzieckiem bez żadnych wątpliwości wpisać można w kategorię najsilniejszych uczuć na świecie. Projektując tą bluzę z nadrukiem właśnie to mieliśmy na myśli - zdrowe relacje z rodziną. Jeżeli sądzisz, że to najważniejsze w życiu z pewnością powinieneś wejść w posiadanie tej bluzy.
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesOkularki i poważna mina... to z pewnością musi być nasz agent do zadań specjalnych. Zachowanie tzw. "poker face" to dla niego żaden problem, a oprócz tego doskonale zna wszystkie sztuczki psychologiczne. Z tego co wiemy ma nadzieję, że ta bluza z nadrukiem magicznym sposobem znajdzie się w Twojej garderobie. Jesteś w stanie tego dokonać? :-)
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesO tym, że w naszym sklepie obecna jest magia wiemy już od dawien dawna, ale niedawno odwiedził nas gość specjalny. Ta wróżka przyleciała do nas tylko po to aby nas zaczarować żebyśmy jeszcze bardziej dbali o swoich klientów. Bluza z nadrukiem taki jak ten jest efektem rzuconego zaklęcia. Prawda, że całkiem nieźle się prezentuje?
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesBluza z biało-rudym małym gryzoniem już teraz dostępna jest w naszej ofercie. Jesteśmy ciekawi drodzy klienci czy zdajecie sobie sprawę jakie to zwierzę? Świnka morska, chomik czy mały królik? Tylko prawdziwi znawcy zasługują na to aby ta bluza pojawiła się w ich szafie! Tulzo wspiera wszystkich miłośników zwierząt. Tych mniejszych i tych dużych!
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesPrzepiękne niebieskie oczka przykryte gęstą warstwą czarnej sierści. Wystarczy raz popatrzeć aby się zakochać, prawda? Ten mały, czarny kotek jest smutny prawdopodobnie dlatego, ponieważ nie może znaleźć nowego właściciela. Masz okazję zapewnić mu dom i wiele miłości. Zgodzisz się na to?
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesMa ktoś z obecnych trochę eukaliptusa? Jeżeli tak to bardzo prosimy, bo nasza Panda nie wydaje się być szczególnie zadowolona. Bluza bez kaptura taka jak ta pasować będzie na gorsze dni bez humoru, ale także wtedy kiedy ktoś Was zdenerwuje. Mamy nadzieję, że nie jesteście agresywni i potraficie kontrolować swoje emocje? :)
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesPowoli, powoli... bluzy z nadrukami zwierząt wystarczą dla każdego! Nasza oferta jest na tyle różnorodna, że w zanadrzu posiadamy coś dla każdego klienta. Jesteś zwolennikiem powolnej, ale konsekwentnej drogi do celu? Spraw sobie taką bluzę z żółwiem. Wydaje nam się, że idealnie do Ciebie pasuje!
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesBluza z nadrukiem na którą właśnie patrzysz pisania jest wszystkim osobom, które od dawien dawna czują w sobie duszę bestii. Na pozór jesteś spokojny, ale jak ktoś zajdzie Ci za skórę potrafisz pokazać tzw. pazur? Idealnie się składa! Sądzimy, że będziesz dobrze się w niej prezentował! Niedźwiedzie to silne i stanowcze stworzenia.
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesStraszne bluzy to coś co szczególnie lubisz? Już teraz w ofercie Tulzo czaszka wychodząca z bluzy tylko pytanie co się takiego wydarzyło, że już nie chce na niej być? Prawdopodobnie ma jakieś szczególne powody by się wydostać. Ciekawe co to może być... mamy tylko nadzieję, że żaden z naszych klientów nie ma nic na sumieniu!
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesJednorożce to magiczne istoty, które swoją obecnością potrafią wiele zmienić. Zarażają ogromem pozytywnej energii, a przebywanie w ich towarzystwie skutkuje długotrwałym uśmiechem wymalowanym na twarzy. Zielona bluza z nadrukiem jednorożców przeznaczona jest dla osób, które pragną być szczęśliwe! :)
217.00 zł77.00 zł
-65 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesOferta naszego sklepu pełna jest bluz z nadrukiem takich jak ta. W tym przypadku czarny koń z pewnością wpadnie w oko osobom, które od dawna interesują się tymi zwierzętami. Bardzo dobrze czują się na wolnej przestrzeni i szybko przywiązują się do ludzi. Ciekawe dokąd biegnie ten osobnik? Wydaje nam się, że wprost do Twojej garderoby!
217.00 zł77.00 zł
Sortuj:
Do Góry