Co kupić na dzień chłopaka? Dedykowaną koszulkę z nadrukiem!

2018-08-17

Kiedy wielkimi krokami nadchodzi dzień chłopaka, kłopotem jest jak co roku wybór odpowiedniego prezentu. Ile razy możesz kupować ukochanemu perfumy, książkę czy skarpetki? Podarunek powinien być o wiele bardziej osobisty. Świetnym pomysłem są zawsze takie prezenty, które są dedykowane osobie obdarowywanej. Zastanów się, co twój chłopak lubi najbardziej i... Niech nosi to z dumą na piersi! Dzień chłopaka przypada na 30 września, ale może warto już teraz rozejrzeć się za odpowiednim t-shirtem.?

Dlaczego t-shirt to dobry prezent na dzień chłopaka

Nadruk na koszulce może stać się wizytówką człowieka. Już z daleka można w ten sposób wyrazić swoje zainteresowania, preferencje czy nawet nastrój. Dobry t-shirt może również przełamywać barierę w nowym towarzystwie lub po prostu wywołać uśmiechy na twarzach. To sposób na wyróżnienie się z tłumu, który często wygląda dokładnie tak samo: szaro i nudno. Oryginalny t-shirt, który będzie odpowiadał zainteresowaniom Twojego chłopaka, na pewno sprawi mu wielką radość! Jeśli wciąż zastanawiasz się, co kupić, zapoznaj się z tymi propozycjami!

T-shirt dla fana świata fantasy

Jeśli twój chłopak jest fanem "Gry o tron" możesz dać mu super prezent w postaci koszulki, nawiązującej do jego ulubionego serialu. Możesz sprawić mu t-shirt, w którym świetnie będzie prezentować się podczas świąt Bożego Narodzenia, ale wtajemniczeni będą wiedzieć, że chodzi tu o Hodora! Prawie każdy facet lubi Daenerys Targaryen, więc i jej wizerunek na koszulce może sprawić mu dużą radość. Do kompletu możesz dodać również t-shirt z jednym ze smoków, w końcu Daenerys jest ich Matką. Jeśli twój chłopak lubi serial "The Walking Dead" to dla niego też znajdzie się coś ciekawego. Możesz sprawić mu t-shirt z Darylem Dixonem, który jest jednym z ulubionych bohaterów tej telewizyjnej serii. A może zabawna koszulka z tytułowym Szwendaczem, z zabawnym napisem. Fanowi "Jurassic Park" możesz sprawić t-shirt z tyranozaurem, a dla fana Matrixa śmieszną koszulkę z Morfeuszem. Dla fana bajek, dobrym prezentem będzie koszulka ze schowanym za pazuchą Potworem czy Królem Lwem. Wybór jest ogromny!

Imprezowa koszulka

Komfortowy strój na imprezie to jedna z podstaw dobrej zabawy. Dobrze dobrany t-shirt będzie przełamywać lody, ułatwiać nawiązywanie znajomości i pozwoli wyróżnić się z tłumu. Prezent dla dzień chłopaka może też być prezentem dla ciebie. Wystarczy, że wyposażysz go w taki t-shirt, po którym z daleka będzie widać, że twój chłopak jest zajęty! Możesz też "oznaczyć go" koszulką z napisem "najlepszy mąż na świecie"! Prawdziwy kibic polskiej reprezentacji powinien mieć stosowny ubiór na mecze z wielkim napisem "Polska", a prawdziwy skater powinien mieć na piersi ukochaną deskorolkę. Dobrze jest wejść na imprezę i od progu wyjaśnić gościom swoje preferencje odnośnie spożywanych trunków czy zwrócić uwagę na dobrze umięśniony tors.

Dzień Chłopaka - prezent dla syna

Na Dzień Chłopaka może również podarować prezent tym młodszym chłopcom - synkowi, kuzynowi, siostrzeńcowi. Taki podarunek będzie bardzo miłą niespodzianką. Młodszemu chłopcu możesz dać t-shirt, dzięki któremu stanie się wymarzoną postacią: piratem, rycerzem, policjantem, agentem służb specjalnych, szeryfem czy doktorem. Jeśli ma to być prezent dla fana bajki "Potwory i Spółka", na pewno ucieszy się z uśmiechniętego zielonego potwora. Masz już mnóstwo pomysłów na prezent.

Do Góry