Dopasowane koszulki dla par – pokażcie, że jesteście razem

2018-08-18

W internecie można dostać T-shirty z przeróżnymi nadrukami na każdą okazję. Na urodziny, rocznicę, dla starych, młodych, studentów, bezrobotnych, rodziców, sportowców, zmotoryzowanych, łysych, czy rudych. Od jakiegoś czasu, furorę zaś robią koszulki dla par.

Lubicie się wyróżniać, nie chcecie ginąć w tłumie? Ogłoście światu waszą miłość, niech wszyscy widzą, jak doskonale do siebie pasujecie! Ubierzcie się w koszulki lub bluzy ze zwariowanymi tekstami mówiącymi o waszym związku, epatujące humorem.

Czym jest "matchy-matchy" trend?

Jest to coraz bardziej popularny w modzie nurt, w którym strój jednej osoby pasuje do stroju drugiej. Zasada wcześniej stosowana przy większych okazjach, na balach, weselach, gdzie suknia kobiety była zgrana kolorystycznie z butonierką lub garniturem mężczyzny. Aktualnie trend jest coraz mocniej widoczny w życiu codziennym. Pary bardzo chętnie uzewnętrzniają swoje dopasowanie. Wzmacnia to ich poczucie jedności, a także pewności siebie w związku.

Dopasowanie w relacji damsko-męskiej jest najbardziej istotną kwestią. Sprawdzamy znaki zodiaku, czytamy horoskopy, rozwiązujemy testy z serii "czy on/a do Ciebie pasuje?". Jednym z najpopularniejszych powodów rozstań i rozwodów jest właśnie brak dopasowania, wspólnych zainteresowań, odmienny gust. Często słyszy się wówczas: "nic nas nie łączy". Dlatego tak bardzo należy doceniać zgrane związki, w których dwoje ludzi jest do siebie podobna i chce się tym chwalić przed wszystkimi.

Pomysł na prezent

Koszulki dla par, to doskonały pomysł na prezent, zarówno dla niej, jak i dla niego, z okazji Walentynek, rocznicy związku, czy ślubu, ale też ot tak, bez okazji.

Tego rodzaju upominek ucieszy również parę znajomych, którym pokażemy, jak bardzo cenimy ich uczucie. Daj do zrozumienia bliskim sobie zakochanym, jak dobry przykład stanowią dla innych. Niech mają szansę pokazać to całemu światu.

Tego rodzaju prezent z pewnością jest wyjątkowy i pokazuje, że znalezienie go wymagało pewnego nakładu czasu, odrobiny refleksji i kreatywności. To prezent od serca, a takie są przecież najcenniejsze.

Do sesji zdjęciowej

A może planujecie wspólną sesję zdjęciową? Przygotujcie się na nią, dobierając pasujące do siebie stroje. Zapewnicie sobie fantastyczną pamiątkę na resztę życia. Pamiętajcie, że te zdjęcia mogą kiedyś oglądać wasze wnuki. Pomyślcie, co chcielibyście przekazać, jaką informację o was powinny mieć kolejne pokolenia? Niech wiedzą, że byliście wyjątkowi, że zależało wam na tym, by wyrażać siebie i wasz związek.

Fotografowie często preferują wygodny strój dla swoich modeli. Chodzi o to, by czuć się swobodnie i skupić się na sobie, a nie na przyciasnej koszuli, czy gryzącej, choć pięknej sukience. Dlatego właśnie T-shirt jest świetnym wyborem. Aby jednak nie były to tylko zwykłe koszulki, wybierzcie coś z jajem i charakterem.

Decydując się na kolor koszulek, miejcie na uwadze to, w jakiej scenerii odbędzie się sesja? Na łonie natury najlepiej sprawdzą się barwy spokojne, stonowane, które idealnie wkomponują się w naturalne tło. Za to w sesji miejskiej lepiej będą wyglądały żywe, intensywne kolory, dzięki którym będziecie lepiej widoczni.

Jeśli więc jesteście zgranym zespołem, lubicie się tym chwalić, podkreślać swoją wyjątkowość, wyróżniać się z tłumu, sprawcie sobie koszulki z odpowiednim nadrukiem. Dzięki nim z pewnością zwrócicie na siebie uwagę innych. Niech wszyscy wiedzą, że żadne z was nie jest już do wzięcia.

Do Góry