Nie zapomnij o mamie w dniu jej święta! Wybierz z nami najlepszy prezent

2018-04-11

Prezent na Dzień Matki? Najczęściej sięgamy po kwiaty, czekoladki, biżuterię, książki…

Wszystkie te propozycje to z pewnością całkiem dobre pomysły, j

ednak chyba każd

y przyzna, że już nieco „oklepane”, a nawet nudne. Więc może w tym warto byłoby zabłysnąć, zaskoczyć mamę i podarować jej coś wyjątkowego, co będzie prawdziwą niespodzianką? Z nami, takie przedsięwzięcie na pewno Ci się uda. Wystarczy, że sięgniesz po… nasze koszulki z nadrukiem!

Koszulki z nadrukiem 3D – wcale nie takie zwyczajne

Koszulka? Przecież to nic szczególnego! Tak zapewne pomyślisz w pierwszej chwili, myśląc o propozycji prezentu w postaci T-shirtu. Otóż nie. Wszystko zależy od tego, po jakie rozwiązanie sięgniesz. Nasze koszulki TULZO to bowiem wyjątkowo oryginalna propozycja, a przy tym wyróżniające się znakomitą jakością materiały i trwały nowoczesny nadruk – mamy z pewnością to docenią. A teraz konkrety.

Wszystkie koszulki i bluzy, w tym koszulki damskie, jakie Ci proponujemy, to przede wszystkim niespotykane nigdzie indziej wzory, zaprojektowane specjalnie dla nas przez najlepszych grafików. Wybierając koszulkę, wybierasz zatem interesujący, piękny, lecz przede wszystkim oryginalny wzór. Co więcej, wszystkie nasze propozycje to mnóstwo możliwości, od szalonych i zabawnych, po słodkie i urocze. Jest w czym wybierać. No to wybieramy!

Dla mamy odważnej i trochę szalonej

Jak sięgasz pamięcią, zabawa z Twoją mamą nigdy nie była nudna? Jej głowa niemal eksplodowała szalonymi pomysłami? Mamy dla niej koszulkę, która z pewnością sprawi jej mnóstwo frajdy. Co powiesz na koszulkę Pies Księżniczka? A może przypadnie jej go gustu koszulka kota z boomboxem?

Jeśli Twoja mama to osoba z doskonałym poczuciem humoru…

…bez obaw możesz sięgnąć po koszulki z zabawnym napisem, np. Mała, wredna, bezczelna (koszulka dostępna w niemal każdym kolorze, który sobie wymarzysz!), lub śmiesznym nadrukiem, np. w postaci Małpki.

Koszulki z nadrukiem to świetny i niebanalny sposób, aby wyrazić siebie, swój zdystansowany stosunek do otaczającej rzeczywistości. Z kolei prezent w postaci takiej koszulki to wyraźny sygnał, że lubimy w drugiej osobie ten dystans i prawdziwie zaraźliwie, znakomite poczucie humoru.

Coś uroczego specjalnie dla niej? Jesteśmy gotowi i na taką ewentualność

Koszulki z nadrukiem dedykowanym dla mam to opcja, która idealnie sprawdzi się jako upominek z okazji jej święta. Twoja mama chciałaby się pochwalić swoją ukochaną, choć niesforną

pociechą? Koszulka z potworkiem będzie strzałem w dziesiątkę.

Jesteś synem, który szuka sposobu na to, by niestandardowo przypomnieć mamie o swojej miłości i wdzięczności za relację, jaką macie? Koszulka mama i syn szybko odpowie na tę potrzebę.

W zasadzie musisz tylko wybrać odpowiedni rozmiar i kolor koszulki, w którym mamie będzie najbardziej do twarzy. I prezent gotowy!

Do Góry