Jesteś fanem Gry o Tron? Przygotuj się z nami już teraz na 8. sezon serialu

2018-04-23

7 sezonów „Gry o Tron” za nami. Jeśli jesteś fanem tego znakomitego serialu produkcji HBO, z pewnością niecierpliwie czekasz już na kwiecień 2019 roku. Na tę datę planowana jest bowiem emisja Games of Thrones 8. Cóż, producenci każą nam trochę poczekać… Pozostaje jedynie uzbroić się w cierpliwość, a międzyczasie przygotować się na 8, i jak wierzyć wszelkim zapowiedziom, ostatni sezon fantastycznej „Gry o Tron”. Jak to zrobić? Najlepiej z nami.

Znamy już datę premiery 8 sezonu „Gry o Tron” i wiemy, że będzie on liczył jedynie 6 epizodów. Ich fabuła i sam finał serialu mają okazać się największym wydarzeniem w historii telewizji! Co do samej treści, można tutaj jedynie spekulować. Jaka będzie przyszłość Jona i Daenerys? To wszystko przed nami. Przygotowując się na te niewątpliwie ekscytujące wydarzenie, sięgnijcie po nasze koszulki z nadrukiem. Może po jednej na każdy odcinek 8 sezonu? Czemu nie?

Koszulki i bluzy z odpowiednim nadrukiem 3D sprawią, że już teraz poczujesz smak świata fantasy

W oczekiwaniu na nowy sezon jednego z najpopularniejszych seriali wszechczasów, przyjrzyj się bliżej naszym propozycjom koszulek i bluz. W kategorii FANTASY znajdziesz mnóstwo inspirujących wzorów – oryginalnych i znakomicie nawiązujących do fabuły „Gry o Tron”. Koszulka Ho Ho Hodor to zdecydowanie najbardziej zabawne rozwiązanie. Możesz w niebanalny sposób pokazać swoje uwielbienie do serialu i dystans, z jakim podchodzisz do siebie i otaczającej Cię rzeczywistości. Koszulka Winter is coming to natomiast najlepsza propozycja wprost z serialowego świata. Wystarczy wybrać odpowiedni rozmiar, kolor, zamówić i szykować się na "zimę"…

Dla wojowniczej królowej i nie tylko

Koszulka Zbroja to propozycja dla absolutnie wszystkich fanów „Gry o Tron”. Wybierz ten właśnie model dla siebie lub kogoś bliskiego, kto podobnie, jak Ty oczekuje z niecierpliwością na nowy sezon serialu. Mamy dla Was wiele inspirujących wzorów. Zdecydowanym hitem będzie z pewnością koszulka Daenerys – w wersji damskiej lub męskiej.

Poczuj się jak Zrodzona z Burzy Matka Smoków. Pokaż światu swoją gotowość na Games of Thrones 8.

Do Góry