Sortuj:
-70 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesW ofercie naszego sklepu można znaleźć ciekawe t-shirty, ale czy jest ktoś kto potrafi rozwiązać tą zagadkę? Jaka postać jest na nadruku i co robi w miejscu w którym jest? Hmmm.... interesujące... Do złudzenia przypomina posturę kobiety, która kryje się za szybą. Widzicie?
97.00 zł29.00 zł
-70 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesDoskonale zdajemy sobie sprawę, że samochody potrafią rozproszyć, ale uwaga... psy też posiadają takie zdolności! Jednak powiedzcie sami mijając uroczego szczeniaka jak tu na nim nie zawiesić oka? Fajne koszulki z nadrukiem takie jak ta dostępne tylko w sklepie Tulzo!
97.00 zł29.00 zł
-70 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality Clothes97.00 zł29.00 zł
-70 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesW naszym sklepie nie brakuje ciekawych koszulek, ale mamy też kilka takich, które kryją w sobie zagadkę. Czy ktoś z Was potrafi odgadnąć czym jest wzór na nadruku? Przypomina to posturę jakiegoś stworzenia, które ukryte jest za szybą. Widzicie? Ciekawe czy mamy rację czy to jednak co innego...
97.00 zł29.00 zł
-70 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesPrawdziwy wojownik. Wszystko co stanie mu na przeszkodzie zostanie rozstrzaskane. Bizon z krwi i kości już teraz jest w naszej ofercie. Sądzisz, że jesteś twardy i silny? T-shirt z nadrukiem bizona idealnie do Ciebie pasuje. Odkąd będziesz go nosić dasz innym do zrozumienia kto rządzi na dzielnicy.
97.00 zł29.00 zł
-70 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesKażdy piesek jest słodki i z tym się zgadzamy, ale mamy swoich faworytów. Koszulki z pieskiem są zawsze w naszej ofercie ale ten Shih Tzu najbardziej nam się podoba. A jakie jest Wasze zdanie? Spójrzcie tylko na tą drobna, białą kulkę... czyż nie jest urocza? :)
97.00 zł29.00 zł
-70 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesDalmatyńczyk to rasa, której nie spotyka się już na co dzień. Niestety, ale wygląda to tak jakby ludzie o nich zapomnieli, ale nie my! U nas ciekawe t-shirty z dalmatyńczykami są zawsze dostępne! Zastanawia nas tylko kiedy ostatni raz udało Ci się na żywo zobaczyć psa tej rasy? Pewnie dawno, dawno temu...
97.00 zł29.00 zł
-55 %

Stan: Nowy produkt

80% bawełny i 20% poliester, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesBluza z kapturem w tym stylu z pewnością spodoba się piłkarzom i wszystkim fanom piłki nożnej. Piłka, którą widzisz celowo posiada takie kolory, bo wyznajemy zasadę, że kibicem się jest, a nie bywa! Kibicowanie swojej reprezentacji jest bardzo ważne bo to właśnie to często dodaje piłkarzom skrzydeł. Jesteś kibicem? Ta bluza to must have w Twojej garderobie!
237.00 zł107.00 zł
-70 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesW ofercie naszego sklepu można znaleźć różne ciekawe rzeczy, ale straszne koszulki są stałą pozycją! Preferujesz czarny kolor i motywy z czaszką? Mamy nadzieję, że ta koszulka trafia w Twoje gusta. Staramy sie aby nasi klienci byli zadowoleni i mamy wielką nadzieję, że dobrze nam to wychodzi :)
97.00 zł29.00 zł
-70 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesTa koszulka z nadrukiem lwiej rodziny doskonale opisuje to, że miłość jest najważniejsza. Rodzinę trzeba kochać i robić wszytko, by mieli w życiu jak najlepiej. Ta lwia rodzina o tym wie, ale czy Ty również? Jeżeli tak to bardzo dobrze się składa, ponieważ ta koszulka lada moment może pojawić się w Twojej ubraniowej kolekcji.
97.00 zł29.00 zł
-70 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesKoszulka z nadrukiem psa? Dlaczego nie! W tym przypadku jest to Bernardyn. Rasa, która została wyhodowana przez szwajcarskich mnichów doskonale nadaje się na towarzysza. Psy tej rasy bardzo szybko przywiązują się do swojego właściciela i potrafią obdarzyć go niesamowitą miłością. Prawda, że to urocze?
97.00 zł29.00 zł
-70 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesGrunt to dobra zabawa! Wszyscy wiemy, że największą zaletą małp jest niesłychana zwinność, a jak można zauważyć tej również tego nie brakuje. Oprócz tego uśmiech pokazuje ile radości potrafi przynieść nam pasja. Sytuacja wygląda tak samo z nami. Zadowolone twarze naszych klientów to ogromna satysfakcja!
97.00 zł29.00 zł
-70 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesAż w brzuchu burczy! Hot-Dogi to może niezbyt zdrowe jedzenie, ale za to jakie smaczne! Ciekawe koszulki w naszym sklepie to codzienność, a wchodząc w posiadanie takiej z pewnością narobisz komuś apetytu, a być może i samemu sobie także jeżeli zamierzasz właśnie odwiedzić swoją lodówkę to Tulzo życzy smacznego!
97.00 zł29.00 zł
-70 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesSłońce towarzyszy nam od zawsze i gdyby nie ono to życie nie mogło by istnieć. Tak samo nasz sklep z koszulkami nie mógłby istnieć gdyby w ofercie nie było tak stylowych koszulek jak ta! Tulzo dba o swoich klientów, dlatego oferujemy Wam ubrania najwyższej jakości. Mamy nadzieję, że jesteście zadowoleni?
97.00 zł29.00 zł
-70 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesTen jeleń posiada bardzo piękne poroże. Posiadając taką koszulkę z nadrukiem z pewnością zwrócisz na siebie uwagę. Zgadzasz się, że koszulki z nadrukami zwierząt stają się coraz bardziej modne? Tulzo doskonale zdaje sobie z tego sprawę dlatego jak już pewnie zauważyłeś nie brakuje i nie zabraknie ich w naszej ofercie!
97.00 zł29.00 zł
-70 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesChodzi lisek koło drogi... i wyszło tak, że doszedł do naszego sklepu! Już teraz taka koszulka z nadrukiem dostępna jest w naszej ofercie. Podoba Ci się? Jeżeli tak to zachęcamy do składania zamówień, a w przeciwnym razie... lepiej obserwuj swoją garderobę, ponieważ liski są nie tylko chytre, ale również bardzo sprytne!
97.00 zł29.00 zł
-70 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesTego osobnika chyba nie trzeba przedstawiać. Zdecydowany król dżungli przed którym drżą chyba wszyscy. To jest Twój szczęśliwy dzień, ponieważ jest w dobrym humorze i chętnie wyda stosowne rozkazy aby ta koszulka z nadrukiem pojawiła się w Twojej garderobie. Biada tym, którzy sprzeciwią się królowi. Kara może być naprawdę sroga!
97.00 zł29.00 zł
-70 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesDla niektórych osób skorpion to tylko znak zodiaku, ale przypominamy! To drapieżnik, który zawsze walczy o swoje! Jedno ukłucie może skończyć się bardzo źle... ta koszulka z nadrukiem została zaprojektowana z myślą o osobach spokojnych, ale takich, które są spokojne do czasu... dopóki nie ukłują raz, a porządnie dokładnie tak jak ten skorpion :)
97.00 zł29.00 zł
-70 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesDzień bez kawy jest dniem straconym. Osoby, które potrzebują jej niemal każdego ranka doskonale o tym wiedzą. Pierwszy łyk chwilę po przebudzeniu potrafi poprawić humor, ale najgorzej jest gdy kawa się kończy... ten ostatni łyk i rozpacz, że jest jej tak mało... Znacie to z autopsji? Kawosze - łączmy się!
97.00 zł29.00 zł
-70 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesDla nas każda rasa psów jest wyjątkowa dlatego też w naszej ofercie znaleźć można wiele koszulek z nadrukami psów. W tym przypadku jest to Beagle - piękny i bardzo przyjazny dla ludzi, a jego oczy i uszy dają mu "to coś". Mamy nadzieję, że będziesz na tyle towarzyski, że szybko się z nim zaprzyjaźnisz? Psy potrzebują uwagi i miłości! :)
97.00 zł29.00 zł
-70 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesAye Admiral! Wszyscy na pokładzie? Nadszedł czas na podróż! Stylowa koszulka z nadrukiem pirata z pewnością będzie pasować każdemu kto w głębi duszy czuje się choć trochę poszukiwaczem skarbów. Podobno jeszcze wszystko nie zostało odnalezione być może wybierzemy się na małą, morską wycieczkę?
97.00 zł29.00 zł
-70 %

Stan: Nowy produkt

100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesA teraz coś dla zwolenników motywów 3D oraz szeroko pojętej symboliki związanej z czaszkami. Wszystko wskazuje na to, że czaszka z tej koszulki za wszelką cenę pragnie wydostać się na zewnątrz. Pozwolimy jej na to?
97.00 zł29.00 zł
-70 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesMamy tu jakichś zwolenników koni? Jeżeli tak to taki ciekawy nadruk na koszulce z pewnością przypadnie Wam do gustu. Mamy nadzieję, że na tyle kochacie te zwierzęta, że nie będziecie wstydzili się chodzić tak ubrani? Konie symbolizują wolność, a czy Ty jesteś wolną jednostką? Jeżeli tak to zapraszamy do składania zamówień!
97.00 zł29.00 zł
-70 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesJesteście gotowi na chwilę relaksu? Zaprzyjaźniony nam szkieletor zgodził się zagrać koncert całkowicie za darmo. Dźwięk akordeonu towarzyszy mu od wielu, wielu lat, a więc jest zupełnym profesjonalistom. Prosił, żeby ta koszulka z nadrukiem została założona przez każdego z jego fanów. Dołączysz się? :)
97.00 zł29.00 zł
-70 %

Stan: Nowy produkt
100% bawełny, najtrwalszy wydruk, Premium Quality ClothesBoisz się? Niepotrzebnie! Niech inni się boją! Nasza wyjątkowa koszulka z potworem to coś w sam raz nie tylko na Halloween. Zamów ją już teraz, a zobaczysz, jaki postrach budzi nasz Potwór! Nie polecamy jej jednak ani dzieciom, ani osobom o słabych nerwach. Chyba nie zdajecie sobie sprawy co ten Potwór jest w stanie zrobić w nerwach...
97.00 zł29.00 zł
Sortuj:
Do Góry