Koszulki z nadrukami — nie bój się wyrazić siebie ubiorem!

2018-08-16

Mówi się, że to nie szata zdobi człowieka. Prawda jest jednak taka, że nasz strój wiele mówi o nas samych. Ile razy zdarzyła się taka sytuacja, że wchodzisz na imprezę, a tam... Trzy osoby w dokładnie takim samym t-shircie jak twój. Cała reszta gości też była ubrana podobnie? Nic nowego. Najpopularniejsze koszulki to te z wielkim logiem lub nazwą marki. Nic wyjątkowego i oryginalnego. A dobry t-shirt z nadrukiem może być jak jedna wielka chodząca reklama... Ciebie! Jedna koszulka może wyrazić więcej niż tysiąc słów.

Pozwól się zauważyć

Dzięki dobrej i wyrazistej koszulce możesz wyróżnić się z szarego tłumu i sprawić, że przyciągniesz wzrok innych bez zbędnego wysiłku. Zamiast wielkiego logo znanej firmy, załóż śmieszną wariację na temat tego znaku, który każdy doskonale zna. Jeśli dodać do tego podpis "Just drink it", to tłum jest twój. Koszulki z nadrukami to też sposób pokazania światu kim jesteśmy: co nas interesuje, co lubimy i jacy jesteśmy. To najprostszy sposób, by zaznaczyć, że jesteś fanem Gry o Tron, Matrixa czy The Walking Dead. Możesz pokazać światu, że kochasz dzikie zwierzęta, twoją ulubioną rasą psów jest labrador, a w domu czeka na ciebie twój ulubiony kotek. Dzięki t-shirtom możesz też wraz ze swoim partnerem wyróżnić się z tłumu. A to wszystko dzięki koszulce, której obraz wygląda dobrze w pojedynkę, ale jeszcze lepiej podczas przytulania!

Zabawne koszulki sposobem na przełamanie lodów

Dobre i chwytliwe hasło na koszulce na pewno przyciągnie uwagę innych i wywoła uśmiech na twarzach. To nie jedyna zaleta oryginalnych t-shirtów. Śmieszne koszulki męskie i damskie mogą być ułatwieniem przy rozpoczęciu rozmowy. Jeśli widzisz dziewczynę z odciśniętymi łapami na bluzce i napisem "jestem tu, by miziać wszystkie psy" to już wiesz, że masz do czynienia z miłośniczką zwierząt. Możesz ten fakt wykorzystać do rozpoczęcia dyskusji (to niemal pewne, że psy to jej ulubiony temat konwersacji!). Koszulki z nadrukami mogą pomóc nieśmiałym. Widzisz przystojnego faceta, ale nie wiesz, jak zagadać? Po prostu podejdź i odsłoń napis na koszulce, który głosi, że zauważony przez ciebie koleś jest niezłym ciachem. Jasny komunikat bez zbędnego wysiłku. Jeśli będziesz gotowa na szaleństwa to tak samo jasnym komunikatem będzie ubranie koszulki z napisem "łobuziara". Możesz również zasugerować, że chętnie napijesz się whisky. Możliwości zaprezentowania swoich zainteresowań, preferencji i zdolności jest naprawdę wiele! Jeśli twoja dusza jest mroczna, też znajdziesz wiele propozycji. Możesz wybrać różnego rodzaju motywy rodem z horroru, czy muzyki rockowej. Swą ciemną stronę możesz pokazać za pomocą wyjącego w stronę księżyca wilka. Jeśli jednak jesteś śmieszkiem, pokaż wesołe usposobienie odsłoniętym i umięśnionym torsem.

Zabawne koszulki świetnym prezentem dla dzieci

Oryginalne koszulki nie są jedynie dorosłych. Wiele pomysłów na zabawny t-shirt z nadrukiem zainteresuje również najmłodszych. Dla dziecka można wybrać coś, co jest zgodnie z jego zainteresowaniami, w modzie lub coś, co po prostu będzie śmieszne. Sprawdzą się tu: śmieszne pieski, potwory przypominające te z ulubionej bajki, czy duży obrazek ulubionej świnki morskiej. Z takiego prezentu ucieszy się każde dziecko. Propozycją dla dzieci starszych i młodzieży mogą też być fajne torby, które mogą zastąpić szkolny plecak. Od ilości motywów może się zakręcić w głowie. Która dziewczyna nie wzięłaby ze sobą na lekcje torby ze słodkimi kotami? Pewne jest to, że nikt inny nie będzie mieć takiej samej!

Do Góry