Majówka już niedługo! Sprawdź nasze imprezowe koszulki

2018-04-06

Po długiej, szarej zimie wreszcie nadszedł czas wyższych temperatur i - gdzie okiem sięgnąć – kolorów. Przed nami „majówka”, a jak „majówka” to z pewnością także grillowanie, spotkania z rodziną i przyjaciółmi oraz oczywiście imprezy. Nawet jeśli nie masz jeszcze sprecyzowanych planów na pierwsze majowe dni, sięgnij po nasze imprezowe koszulki – nie tylko zdobędziesz fajny, oryginalny ciuch, ale i z pewnością zyskasz solidną porcję imprezowych inspiracji.

Imprezowo? Przede wszystkim niebanalnie!

Koszulki, jakie znalazły się w kategorii IMPREZOWE, to oryginalne koszulki z nadrukiem 3D, wykonane ze znakomitej jakości bawełny i wyróżniające się imponującą trwałością nadruku. Ale nie o jakości bawełny i druku chcemy tutaj pisać. To, co wyróżnia bowiem nasze imprezowe koszulki to przede wszystkim oryginalne, niespotykanie w sieci wzory, będące dziełem naszych najlepszych grafików.

Wybierasz się na imprezę? Grill ze znajomymi, coś po prostu w plenerze, a może mega imprezowanie w klubie? Koszulki, które dla Ciebie przygotowaliśmy na takie właśnie okazje, będą zdecydowanie niebanalnym rozwiązaniem – zabawne, przyciągające wzrok i uwagę innych uczestników imprezy (a o to chyba chodzi, prawda?), intrygujące, pozwalające wyrazić siebie w zdecydowanie oryginalny sposób. No dobrze. Przejdźmy do konkretów. Spośród czego możesz wybierać?

Sexy, czy zabawnie?

Cóż, trudno zdecydować. Jeśli wybierzesz koszulkę z nagim męskim torsem lub z tatuażem na obfitej damskiej piersi, może być zarówno zabawnie, jak i seksownie. Przede wszystkim uzyskasz efekt zaskoczenia i niebanalnego połączenia. Jeśli chcesz przyciągnąć uwagę innych, a nawet zostać gwiazdą imprezy - koszulka z nadrukiem imitującym nagie ciało to strzał w dziesiątkę.

Pierwsze majowe i dla większości z nas wolne dni to pretekst do nieskrępowanej zabawy i dobrego imprezowania. Koszulki w kategorii IMPREZOWE to idealny outfit na taką właśnie okazję. Koszulka Szeryf lub grupa krwi - piwo to propozycje dla każdego chłopaka i mężczyzny, którzy potrafią się bawić, a przy tym chcą wyrazić swój niebanalny styl i swobodny, zdystansowany sposób bycia. Z kolei koszulka Sexy – flexi zainteresuje odważne dziewczyny z poczuciem humoru.Dobrej zabawy nigdy dość

Gdyby jednak na „majówkę” nie trafiła się ładna pogoda…

…możesz przygotować się i na taką ewentualność. Po prostu sprawdź nasze propozycje w kategorii BLUZY z NADRUKIEM 3D. Będzie równie oryginalnie, imprezowo i zabawnie. Tyle że cieplej!

Do Góry