Uzupełnij swoją garderobę na Mundial 2018!

2018-05-10

Już za chwilę rusza Mundial 2018. Jeśli jesteś fanem piłki nożnej, z pewnością już teraz sprawdzasz terminarz grup Mistrzostw Świata w Rosji oraz drabinkę fazy pucharowej. I niezależnie od tego, czy będziesz kibicować osobiście na stadionie, czy też przed telewizorem ze znajomymi, z każdym dniem emocje z pewnością rosną. Przed pierwszym gwizdkiem warto jednak nieco się przygotować do tego niecodziennego wydarzenia. Jak? Na przykład uzupełniając swoją garderobę w nowe koszulki i bluzy z nadrukiem, w sam raz na Mundial 2018!

Na początek coś, bez czego, po prostu nie możesz kibicować

Mistrzostwa Świata to idealna okazja, aby sięgnąć po koszulki o zdecydowanie patriotycznym charakterze. Jednak związku z tym, że chodzi nam przecież o imprezę sportową, nasza propozycja w tej sytuacji jest nie tylko patriotyczna, ale także stylowa, z dystansem i po prostu wygodna. Koszulka Ogniem i Mieczem to połączenie ducha patriotyzmu i waleczności. Idealna propozycja, aby skutecznie zagrzewać do walki! Z kolei koszulka Polska duma z motywem polskiej flagi i godła to już praktycznie znak rozpoznawczy polskiego kibica, bez którego po prostu nie można pojawić się na stadionie.

Koszulka z piłką? Zdecydowanie TAK!

Rozwiązanie może i oczywiste, ale jednak niepozbawione oryginalności - nasze koszulki z nadrukiem piłki nożnej będą idealną propozycją dla niej, dla niego i dla dzieci. Cała rodzina może kibicować w naprawdę dobrym stylu! Koszulka Piłka nożna sprawi, że każdy zobaczy w Tobie oddanego kibica. Podobnie będzie w przypadku koszulki Podaj piłkę. Jeśli do tego wybierzesz wariant koszulki w kolorystyce biało - czerwonej, zakomunikujesz całemu światu, komu kibicujesz!

Polska! Biało - Czerwoni!

Koszulka lub bluza z Piłką nożną to nie tylko sposób, aby przygotować się na nadchodzące emocje związane z Mundialem. To także idealny pomysł na prezent dla kibica. Nasze bluzy i koszulki dostępne są w wersjach i rozmiarach dla mężczyzn, kobiet oraz dla dzieci. Może szukasz pomysłu na prezent na Dzień Dziecka, a Twój syn jest małym kibicem? A może zastanawiasz się, jaki prezent sprawi radość Twojemu chłopakowi, który odlicza już dni do Mistrzostw? Po prostu zobacz nasze koszulki!

Do Góry